Diskuse

Re: DOROST

Zaťko | 04.09.2014

Děkujem za pochvalu!!Snad klukům tato bojovnost zůstane celou sezonu!!:)) Ještě zlepšit výkon mladšího dorostu a budeme všichni spokojeni!!:)

Dorost Loko - Ervěnice

Lukáš Šístek | 04.09.2014

Včera mě překvapila hra dorostu. Po dlouhé době jsem viděl hrát náš dorost a mile jsem byl překvapený. Výhra Ervěnic 3:1 je zasloužená. Vyzdvihuji výkon Prolla a Dvořáka. Zároveň chválím celé mužstvo za bojovnost a blahopřeji k výhře trenérovi panovi Gutwirthovi a vedoucímu Zaťkovi. Je za Vámi vidět kus práce. Jen tak dál a díky.

Žatec

Lukáš Šístek | 02.09.2014

Jasná odpověď po kritice s Duchcovem. Ukázaná platí a to jste dokázali svým výkonem. 1.půle super takhle se má hrát. Nabídka od 3-4 lidí najednou. Obrnice v sobotu bude jiný oříšek ale věřím v koncentrovaný a bojovný výkon a výhru 0:2.

Re: Žatec

pepino | 04.09.2014

Souhlasim, ted nepolevit a bojovat v Obrnicich!

ERVENICE-ŽATEC B

Niš mladší | 01.09.2014

Včera paráada Žatec byl neškodnej.....bylo to znát že už v základní sestavě byl Haviár a Král...Jo a kdo tvrdil,že Špicar,Niš a Šlachta nemaj co dělat v áčku tak si vem brýle.......díky...v úterý trénink...čus

HAVRAN - ERVENICE B

Niš mladší | 31.08.2014

Hoši včera paráda,ale takový soupeř by se měl porážet větším rozdílem.....ale jsou tři body to stačí......nejlepší hráči Holek a Trávníček.....

Hurá

Fanda | 30.08.2014

Supéér!! Konečně první tři body!!:)) a v neděli proti Žatci věřim v další tři!!:)

Víkend

Venca | 30.08.2014

Á-Tým prohra 1:5, jednoznačně chyběl Král,Haviar. Naopak v základní sestavě absolutně nemá co pohledávat Špicar a Šroub, otázka spíše na trenéry, proč více příležitostí nedává mladé krvi viz. mladý Proll, který nastoupil do 3 zápasů jako střídající hráč a dal dvě branky, ale i jiný nadějní dorostenci př. Dostál,Šefler, nic méně mne překvapil tah v zápase B-Týmu, opět jen na lavici vysedávající Proll a Šefler, a v základní sestavě hráči ze staré gardy nebo druhý zápas Niš. Nevím zdali je to správný tah na B-třídu, ale to ukáže čas.

Re: Víkend

Admin | 30.08.2014

Souhlasím s vámi absence těchto hráčů byla citelná, ale s druhou poznámkou bych si dovolil nesouhlasit, protože po jednom zápase nejde zatracovat hráče. Sezona je dlouhá a stane se, že někomu nevyjde zápas podle představ. Mladé hráče se snažíme zapracovat viz. Šlachta nastoupil od začátku utkání, ostatní určitě dostanou šanci, jak již bylo řečeno sezona je dlouhá. Jinak sestavu vybýrají trenéři, kteří jsou za ni také zodpovědní a až čas ukáže jaký mají výběr.

Duchcov

pepino | 24.08.2014

Hoši včera katastrofa, ale zvedneme hlavu a soutěž je dlouhodobá,musíme se poučit z chyb a bojovat!!!

<< 10 | 11 | 12 | 13 | 14 >>

Přidat nový příspěvek