Novinky

program 8.9.-14.9.

07.09.2014 23:10
Úterý 18.00hod hřiště Ervěnice Středa 17.00hod VČSA "A" - Litvínov sraz v 16:15 (pohár) Pátek 18.00hod hřiště Ervěnice ________________________________________________________________ Sobota 17.00 hod VČSA "A"- Ledvice sraz v 15:45 (mistrák) Neděle 17:00 hod Černoc - VČSA "B"

TJ Sokol Obrnice - TJ VČSA Ervěnice "A" 3:0 (2:0)

07.09.2014 23:06
TJ Sokol Obrnice : Molnár – Zaspal V., Hendrych, Fritsch, Zaspal S.- Nykodým, Plaček, Zaspal (C), Šlégr – Pilař, Tůma TJ VČSA Ervěnice "A": Janda – Bednář, Haviár (C), Hronek, Holub – Šroub (46. Šantora), Mašl, Národa, Špicar (75.Velek) – Banovič Král (80. Šlachta) Góly: 2.Pilař, 5.Tůma, 48....

Program mládež

02.09.2014 21:29
Starší a mladší dorost – ve středu 3.9. od 17 30 hraje starší dorost dohrávku na hřišti LoKo Chomutov a 4.9. od 17 30 hraje mladší dorost též na hřišti LoKo Chomutov V sobotu 6.9. hraje v Chomutově s FC u polikliniky od 10 resp 12 15 hod Starší a mladší žáci – hrají v neděli...

program 1.-7.9. (muži)

02.09.2014 21:19
Úterý 18.30hod hřiště Ervěnice Čtvrtek 18.30hod hřiště Ervěnice ________________________________________________________________ Neděle 15.00 hod Obrnice - VČSA "a" sraz v 13:15 (mistrák) Sobota 17:00 hod VČSA "B" - Kopisty sraz v 16:00  (mistrák)

TJ VČSA Ervěnice "A" - FK Slavoj Žatec "B" 4:0 (3:0)

02.09.2014 21:17
TJ VČSA Ervěnice "A": Janda – Bednář, Haviár (C), Hronek, Holub – Mašl, Národa (70. Šantora), Banovič, Špicar (60. Šroub) – Niš, Král (80. Šlachta) FK Slavoj Žatec „B“ : Bouček – Laibl, Fedoriška (C), Vořechovský, Hynek – Tatár, Hotěk, Havelka, Provazník – Klinec, Solčáni Góly: 12.Banovič,...

FK Havraň - TJ VČSA Ervěnice "B" 1:2 (1:1)

30.08.2014 21:56
FK Havraň - TJ VČSA Ervěnice "B": Dráb - Holek (C) (73. Kocour), Valčík (88. Sailer), Schwarz (46. Červeňák) , Tůma - Šantora (75. Kočí), Vaňěk, Amroz, Velek - Kučera, Trávníček Góly: 37. Vaněk, 88. Kočí Po bojovném výkonu si vezeme z Havraně 3 body. Zápas byl vyrovnaný a soupeř šel do vedení po...

Program 25.8.-31.8.

25.08.2014 12:57
Úterý 18.30hod hřiště Ervěnice Čtvrtek 18.30hod hřiště Ervěnice Pátek 18.30 hod hřiště Ervěnice ________________________________________________________________ Neděle 17.00 hod VČSA "A" - Žatec "B" sraz v 15.45 (mistrák) Sobota 13.30 hod Havraň - VČSA "B" (mistrák)    

TJ VČSA Ervěnice "A"- FK Duchcov 1:5 (1:3)

24.08.2014 20:00
TJ VČSA Ervěnice "A": Janda - Šlachta, Hronek, Národa, Špicar - Šroub (75 Proll), Banovič, Mašl, Holub - Trávníček, Niš (58. Šantora) FK Duchcov: Velička - Brejcha, Vosátka, Meisner, Skurský - Ortl (73. Zigmund), Moracev, Berko (84. Kopřiva), Skrčený (66. Kropáček) - Konečný (73. Ferenc), Sirovátka...

Přátelské utkání Ervěnice - 1.SK Jirkov

22.08.2014 13:38
Poslední přípravné utkání sehrálo B mužstvo s mužstvem 1.SK Jirkov. Utkání skončilo po závěrečném tlaku domácího mužstva 3:2.Prohrávalo se už 0:2 ale závěr byl unikátní.Byl to obrat se vším všudy . Penalta na v 80' 1:2  v 83' 2:2 a v 90' 3:2. Výhra ale s odřenými uši.   Sestava : Janda -...

Pohár - TJ VČSA Ervěnice - 1. FC Spořice 2:1 (0:0)

19.08.2014 10:37
TJ VČSA Ervěnice: Janda - Holub, Hronek, Národa, Bednář - Šantora, Mašl(K), Banovič, Šroub L. (72. Proll) - Král (82. Šefler) , Niš (55. Trávníček) 1. FC Spořice: Hanuš - Měšťan, Kubálek, Farář - Škultéty, Campr(K), Eiselt, Dobiáš, Janošík - Zralík, Šlajchrt Góly: 78. Hronek (PK), 81. Trávníček -...
<< 13 | 14 | 15 | 16 | 17



Webmaster neodpovídá za chyby v dodaných materiálech.

 

Přehled a výsledky zápasů v létní přípravě MUŽI

 

Archiv

Plán tréninků MUŽI

21.07.2015 05:37
pondělí 20.7 , středa22.7., čtvrtek 23.7. od 18:00 hod  Jirkovské hříště  -  v...
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>