Starší přípravky - ročník 2008

Trenéři:  Ladislav Niš - tel. 722 906 562   e mail: ladi.nis24@seznam.cz

                 Václav Náhlovský - tel. 730 546 444  e mail: vaclavnahlovsky@seznam.cz



Soutěž: A tým - Krajský přebor starších přípravek ročník 2008

              B tým - Okresní přebor starších přípravek


Tréninky:  tréninky na hřišti v ul. Žižkova nad Tescem

 Soupiska ročníku 2008:

Brankáři:

Ondřej Babka

Lukáš Sláma


Hráči:

Jiří Hošek

Josef Štanglica

Tomáš Navrátil

Lukáš Jetenský

Vojta Grunbaum

Filip Červenka

Kuba Le Duc Anh

Tomáš Blaško

Ladislav Niš

Vincent Wilkelhofer

Jan Krepindl

Daniel Náhlovský

Milan Karpíšek

Matyáš Krutina

Josef Hutlas

Robin Titlbach

Sebastian Milička

Martin Vrabec

Kryštof Petr

Antonín Krása

Jaroslav Hradecký


Zápasy podzim 2017

B tým - Okresní přebor starších přípravek

kolodatumčasdomácí hostévýsledekstřelci
12.99:15TJ Sokol VilémovSK Ervěnice Jirkov 1:3Novák, Sivák, Jetenský 
220.917:00SK Ervěnice JirkovSFK Meziboří  
39.910:00SK Ervěnice JirkovTJ Spartak Perštejn 6:94x Štanglica, 2x Milička 
414.917:00SK Ervěnice JirkovTJ Horní Jiřetín
 6:52x Grunbaum, 2x Petr, Červenka, Krása
517.99:001.FC SpořiceSK Ervěnice Jirkov 0:73x Štanglica, 2x Červeňák, Hošek, Froněk
628.917:00SK ČernoviceSK Ervěnice Jirkov zrušeno  
730.910:00SK Ervěnice JirkovSK Strupčice  
87.1010:00TJ Sokol BečovSK Ervěnice Jirkov  
914.1010:00SK Ervěnice JirkovFK Klášterec n.O.  
1022.1014:30TJ KopistySK Ervěnice Jirkov  
1128.1010:00SK Ervěnice JirkovTJ Sokol Údlice  
124.1110:00TJ Sokol BřeznoSK Ervěnice Jirkov  



                                                                                                                                                                                                                                                                Krajský KP starších přípravek ročník 2008

kolodatumčasdomácí hostévýsledekstřelciPořadatelský
  klub
13.911:30SK Ervěnice JirkovJunior Chomutov 7:6 SK Ervěnice Jirkov
   SK Ervěnice JirkovFK Litvínov 9:5  
   SK Ervěnice JirkovMostecký FK5:10   
29.-10.9 Junior ChomutovSK Ervěnice Jirkov 17:2 Junior Chomutov
   Louny,Bílina,
  Černčice
SK Ervěnice Jirkov 4:10  
323.-24.9 FK LitvínovSK Ervěnice Jirkov  FK Litvínov
   FK Ústí n. L.SK Ervěnice Jirkov   
428.9 Louny,Bílina,
  Černčice
SK Ervěnice Jirkov  Bílina
   Junior TepliceSK Ervěnice Jirkov   
51.109:00SK Ervěnice JirkovJunior Chomutov  SK Ervěnice Jirkov
   SK Ervěnice JirkovFK Ústí n. L.   
614-15.10 Mostecký FKSK Ervěnice Jirkov  Mostecký FK
   FAPV DěčínSK Ervěnice Jirkov   
721.-22.10 FK Ústí n. L.SK Ervěnice Jirkov  FK Ústí n. L.
   SK Roudnice n. L.SK Ervěnice Jirkov