Starší přípravky - ročník 2008

Trenéři: Václav Náhlovský - tel.: 730 546 444  e mail: vaclavnahlovsky@seznam.cz

                Petr Císař - tel.:  778 488 237


Soutěž: A tým - Krajský přebor starších přípravek ročník 2008

              B tým - Okresní přebor starších přípravek


Tréninky:  tréninky na hřišti v ul. Žižkova nad Tescem

Soupiska ročníku 2008:

Brankáři:

Ondřej Babka

Lukáš Sláma

Hráči:

Jiří Hošek

Josef Štanglica

Tomáš Navrátil

Lukáš Jetenský

Vojta Grunbaum

Filip Červenka

Kuba Le Duc Anh

Tomáš Blaško

Jan Krepindl

Daniel Náhlovský

Milan Karpíšek

Matyáš Krutina

Josef Hutlas

Robin Titlbach

Sebastian Milička

Martin Vrabec

Kryštof Petr

Antonín Krása

Mikuláš Nedvěd

Václav Fruhauf

Jindřich Kučera

Jakub Kužílek


Zápasy podzim 2017

B tým - Okresní přebor starších přípravek

kolodatumčasdomácí hostévýsledekstřelci
12.99:15TJ Sokol VilémovSK Ervěnice Jirkov 1:3Novák, Sivák, Jetenský 
220.917:00SK Ervěnice JirkovSFK Meziboří 6:43x Červeňák, 2x Grunbaum, Štanglica 
39.910:00SK Ervěnice JirkovTJ Spartak Perštejn 6:94x Štanglica, 2x Milička 
414.917:00SK Ervěnice JirkovTJ Horní Jiřetín
 6:52x Grunbaum, 2x Petr, Červenka, Krása
517.99:001.FC SpořiceSK Ervěnice Jirkov 0:73x Štanglica, 2x Červeňák, Hošek, Froněk
628.917:00SK ČernoviceSK Ervěnice Jirkov zrušeno  
730.910:00SK Ervěnice JirkovSK Strupčice 8:3 4x Krása, 2x Novák, Grunbaum, Červenka
87.1010:00TJ Sokol BečovSK Ervěnice Jirkov 3:9 3x Froněk, 2x Novák, Grunbaum, Náhlovský, Milička, Jetenský
914.1010:00SK Ervěnice JirkovFK Klášterec n.O. 3:2 3x Milička
1022.1014:30TJ KopistySK Ervěnice Jirkov 4:13 7x Novák, 2x Wittmann, Froněk, Štanglica, Jetenský, Krutina
1128.1010:00SK Ervěnice JirkovTJ Sokol Údlice10:2 3x Milička, 3x Štanglica, 2x Grunbaum, Froněk, Blaško,
124.1110:00TJ Sokol BřeznoSK Ervěnice Jirkov 9:8p 3x Novák, 2x Grunbaum, Štanglica, Titlbach, Milička



                                                                                                                                                                                                                                                                Krajský KP starších přípravek ročník 2008

kolodatumčasdomácí hostévýsledekstřelciPořadatelský
  klub
13.911:30SK Ervěnice JirkovJunior Chomutov 7:6 SK Ervěnice Jirkov
   SK Ervěnice JirkovFK Litvínov 9:5  
   SK Ervěnice JirkovMostecký FK5:10   
29.-10.9 Junior ChomutovSK Ervěnice Jirkov 17:2 Junior Chomutov
   Louny,Bílina,
  Černčice
SK Ervěnice Jirkov 4:10  
323.-24.9 FK LitvínovSK Ervěnice Jirkov 9:8 FK Litvínov
   FK Ústí n. L.SK Ervěnice Jirkov 11:4  
428.9 Louny,Bílina,
  Černčice
SK Ervěnice Jirkov  7:9 Bílina
   Junior TepliceSK Ervěnice Jirkov 43:2  
51.109:00SK Ervěnice JirkovJunior Chomutov 3:23 SK Ervěnice Jirkov
   SK Ervěnice JirkovFK Ústí n. L. 6:23  
614-15.10 Mostecký FKSK Ervěnice Jirkov 17:14 Mostecký FK
   FAPV DěčínSK Ervěnice Jirkov 19:6  
721.-22.10 FK Ústí n. L.SK Ervěnice Jirkov 18:2 FK Ústí n. L.
   SK Roudnice n. L.SK Ervěnice Jirkov   6:9