A muži Ervěnice - Strupčice

21.11.2014 05:53

Sestava:

Janda- Mašl-Hronek-Národa-Holub Tom - Šroub-Banovič-Haviár-Trávníček -  Král-Ameti(71´Niš)

Na střídáni připraveni - Niš(v nohou zápas v Kryrech), Špicar(zraněný v Kryrech), Holub Venca(chřipka).

3´   tutovka hostujícího Lufta, kterou Janda chytil

24´ chyba Ametiho a rychlý protiútok hostí, kterou výběhem zlikvidoval Janda

37´ Král místo přihrávky na volného Haviára ztratil balón a soupeř do ulice uvolnil Vrbu, kterého stáhnul Národa - ČK!!!!!!

41´ prohraný souboj na útočné polovině,rychlý protiútok odvrácený na roh hostí - z toho

42´ protiútok Banoviče, který posunul do strany na Ametiho, který se zasekávačkou zbavil protihráče a obstřelením gólmana hostí otevřel skore utkání 1:0

------------------------------------------------

46´ př.kop hostí a nebezpečná střela těsně mimo

51´ centr hostí ze strany-Janda nevyběhl a Trávníček odvrátil na roh

73´ výborný zákrok Jandy po střele Vrby

76´ tlak hostí sílí a střely Vrby těsně nad

80´ tutovka Niše, kdy po rychlém brejku a centru ze strany - hlavou sám do proti pohybu gólmana netrefil branku!!!!!!!!!!!!!!!!

83´ střela Haviára těsně vedle

85´ roh soupeře a nebezpečná střela Hromase z vápna těsně vedle

Vybojované vítězství, kdy nás podržel gólman Janda, soupeř zejména ve 2.půli nám těžce zatápěl, využíval početní převahy k neustálému tlaku a my hrozili z brejků, kdy zejména Niš měl na hlavě pojistku.

Důležitě domácí 3 body zejména k potvrzení výhry z Postoloprt a zakončení podzimní části zlepšenými výkony z posledních zápasů!!!!

O proti loňskému podzimu máme o 3 body méně a jsme o 4 místa hůř umístěni, ale je před námi celé jaro a zejména ZIMNÍ PŘÍPRAVA 2015.

Vydařila se rozlúčka a každý pátek od 18-19h na UMT Jirkov se chodíme proběhnout:-).