21.10.2014 05:02

Lom - VČSA Ervěnice   1 : 1  (0 : 0) prohra na p.k. 5 : 3

Sestava  - Schwarz –  Trávníček, Banovič, Hronek, T. Holub, Špicar(60Ameti)), Haviar, J.Národa, Šroub(78 Velek), Král, Niš

Rozhodčí – Vydra

Opět jsme byli na držení míče lepší, ale domácí hrozili rychlými akcemi a několikrát střely na naší branku byly velmi nebezpečné.My jsme si vytvořili největší příležitost v 31 minutě, kdy po akci Krále ve velmi dobré pozici netrefil Niš.Ve druhém poločase se obraz hry nezměnil. V 58 minutě kopal trestný kop Režný a vymetl levý roh naší branky 1 : 0. V 62 minutě se na hranici velkého vápna orientoval nejlépe Haviár a technickou střelou k tyči vyrovnal. V závěru se snažili obě mužstva vítězství na svou stranu a největší šanci domácí měli v 81 minutě, kdy domácí útočník trefil z jasné pozice jen spojnici břevna a tyče naší branky. V 85 minutě  měl po akci Krále velkou šanci Haviár, ale netrefil míč a následně Ameti neprostřelil obránce na brankové čáře. V poslední minutě šel Ameti s Králem dva na jednoho, ale situaci před vápnem domácí zblokovali. V pokutových kopech selhal Jakub Národa ve čtvrté sérii a domácí nezaváhali ani jednou.