A muži ve Březně prohra 4:0

06.10.2014 13:43

A mužstvo –  Březno - VČSA Ervěnice    4 : 0  (1 : 0)

Na dobře připravené Březno jsme nenašli zbraň. Propadli jsme hlavně v důrazu a ač jsme měli větší procento držení míče, přesto jsme čtyřikrát inkasovali. Prvních dvacet minut jsme se tlačili  před branku soupeře bez efektu. Ve 25 minutě přišel první trest, když se uvolnil kolem Mašla domácí Hakl a přihrávkou před branku Macák  otevřel skóre. V zápětí Schwarz vytáhl dva brankové zákroky. Ve 30 min se měl pískat pokutový kop v náš prospěch ale píšťalka rozhodčího zůstala němá. Ve předu jsme byly neškodní. Po změně stran byl vysunut Král na hrot útoku a ten dostal lekci tvrdosti. Obrana domácích byla neprostupná. Ani on se však ve druhé půli gólově neprosadil i když bojoval jako lev. Když domácí ve druhém poločase po akci Čížkovského vstřelili Hlavatý  druhou branku, bylo po zápase a hlavně po nás. V závěru přidali branky opět výborně hrající Čížkovský a  v 63 min odchovanec Ervěnic Kejzlar na 4:0. Březno nás přehrálo důrazem a nasazením. Mužstva jako Obrnice nebo Březno to nejsou mužstva proti kterým umíme zahrát. No nic. Hnavu vzhůru poviná výhra doma a že za 14 dní konečně přivezeme body tak o tom už raději psát nebudu. Zápasy venku jsou tuto sezónu pro nás zakletí. V úterý Vás chci vidět na tréninku začátek na UMT od 18:30 hod.

Sestava  - Schwarz –  Šroub, Banovič, Mašl, T. Holub, Špicar(60 Šantora), Haviar, Mirga, Král, Niš, Bašek