23.kolo muži Domoušice - Ervěnice

26.05.2014 11:32

A mužstvo -    Domoušice - VČSA Ervěnice      1 : 1 (1 : 1)   na pokutové kopy 1 : 2

Utkání jsme zahájili velkým náporem a v prvních 30 minutách jsme domácí mužstvo k ničemu nepustili.Ovládli jsme střed hřišti a tlačili se do vápna. Již v 5. minutě se Kostourek protlačil mezi dvěma obránci, chtěl tvrdě vystřelit, míč mu sjel na vnější nárt a míč skončil u pravé tyče 0 : 1. Mohli jsme dvakrát své vedené zvýšit, ale nastřelili jsme Kubánkem jen vnější tyč. Ve 32 minutě zahrozili domácí poprve, ale Schwarz tvrdou křížnou střelu po zemi bravurně chytil. Ve 43.minutě však bylo srovnáno, když náš nepřesný odkop domácí vrátili do našeho pokutového území a tam domácí útočník byl na hranici ofsajdu volný a tvrdou střelou našeho brankáře prostřelil.Ve druhé půli jsme měli většinu hry míč pod naší kontrolou a domácí čekali na naší chybu. My jsme nemohli překonat domácí val(bránili v osmi lidech) a ti čekali na naše chyby. Ty také přišli a třikrát jsme ve druhém poločase mohli inkasovat, ale jednou zasáhl Schwarz a dvakrát jsme měli štěstí, že se domácí netrefili. Naší jedinou šanci měl  po průniku Kubánka  přes tři hráče Ameti, ale nebyl důsledný při vhodném výběru místa.V pokutových kopech jsme byli úspěšní, když Schwarz dva chytil a za nás Haviar a Král proměnili.Teď nás čeká přímý souboj o baráž s Dobroměřicemi.

Sestava – Schwarz, Ambroz(80 Král), Hronek, Haviar, Mašl, Kubánek, Hlaváček, Národa, Zajak, Kostourek(64 Proll), Ameti