24.kolo muži Ervěnice - Dobroměřice

03.06.2014 12:12

VČSA Ervěnice  - Dobroměřice    0 : 4 (0 : 2)

První prohra na domácím hřišti přišla v nejnepříznivější situaci. Kluci snad měli svázané nohy. Vše bylo pomalé a po chybě Hronka ve 4.minutě, kdy nás potrestal Harthan, obrana Dobroměřic, pod vedením zkušeného Šebka se semkla a v sedmi až osmi lidech na naší další chybu čekala. V 16 minutě Pšígrodský dorazil do naší sítě míč, když prudký centr vypadl z ruky Schwarzovi.  Jedinou příležitost zahodil Šroub, který ve 31 minutě netrefil míč po centru Zajaka.. Ve druhém poločase naše mužstvo více drželo míč, ale až na hlavičku Ametiho v 54 minutě nic nevymyslelo. V 72 minutě opět rychlý brejk po naší špatné rozehrávce a špatné vyběhnutí Schwarze. Potrestal ho Harthan, když našeho brankáře z 35 m přehodil. Vše dovršil v 88 minutě Rus, když si pohrál s našimi obránci i brankářem a do prázdné branky upravil na konečných 0 : 4.Nechceme nic omlouvat, ale takto se o baráž a případný postup nehraje. Měli bychom v posledních dvou kolech ukázat našim fanouškům, že hrát fotbal umíme, což jsme ukázali v sezoně několikrát. Bylo by škoda, abychom tímto výsledkem vše pokazili. Ještě není konec , ale už náš osud není v našich rukách.

Sestava – Schwarz, Ambroz, Hronek, Haviar, Mašl, Kubánek(70 Král), Hlaváček, Národa, Zajak(77 Proll), Kostourek(46 Ameti), Šroub(46 Mirga)