25.kolo Strupčice - Ervěnice

07.06.2014 11:05

A mužstvo -    SK Strupčice - VČSA Ervěnice      2 : 4 (1 : 2)

Tentkrát jsme nastoupili odhodlaně a naše hra měla nápad a velká chuť do hry hlavně Haviara a Ametiho zřejmě rozhodla. Přesto se do první šance dostali v 10 minutě domácí, když David Glas prošel naší obranou, ale Schwarz ho vychytal. V 18 minutě už byl, ale krátký na křížnou střelu Vrby, který dostal krásnou přihrávku do běhu. Ve 20 minutě však bylo vyrovnáno, když drze vnikl do vápna Šantora, kde byl podražen a z nařízeného pokutového kopu srovnal Hronek. Následovala řada našich šancí, ale s koncovkou byly problémy. Ve 42 minutě kopal z levé strany Mašl trestný kop rovnou na branku a domácí brankář Jirásek proti sluníčku špatně odhadl míč, který mu zapadl pod břevno 1 : 2. V 58 minutě domácí Vrba netrefil z blízka naší branku a následně přišli chvilky výborně hrajícího Ametiho, když nejprve utekl v 62 minutě domácí obraně a zvýšil na 1 : 3 a 68 minutě předvedl akci přes dva hráče a následně umístil míč k tyči 1 : 4. Domácí se nevzdali v 73 minutě Pavel Glas trefil krásně z 20 metrů míč pod břevno. 2 : 4. V závěru Hromas nastřelil břevno naší branky a dvakrát ohrozil z dobré pozice Jan Vrba naší branku. V 85 minutě utekl domácí obraně po třetí Ameti, ale jeho střela šla vedla domácí branky.

Sestava – Schwarz, Zajak (80 Kostourek), Hronek, Klier, Mašl, Šantora (70 Proll)), Hlaváček, Haviar, Šroub(78 Ambroz), Kubánek, Ameti,

Rozhodčí Topinka. ŽK :  4 : 3