5-6 přípravné utkání MUŽI - KOPISTY, UDLICE

09.03.2015 13:24

5.zápas : SK Ervěnice JIRKOV - SK KOPISTY  4:1

Sestava: Schwarz(60´Červenka) - Národa(60´Lebart),Čibenka,Hronek,Mašl - Proll(46´Šantora),Ambroz(46´Niš),Banovič,Vacula - Král,Ameti(46´Bašek)

Góly: 2x Král, 2x Ameti

Kvalitou snesl měřítko jen 1 poločas, kdy jsme soupeře jednoznačně přehráli a mohli i podstatně více navýšit skore utkání. Konečně jsme měli konkurence schopnou sestavu i s adekvátní náhradou na lavici!!!!!, kdy chyběli jen Mirga,Glas a Haviár.Velice dobrý výkon předvedl Banovič, který svou rozehrávkou a důrazem předčil soupeře, ale na druhou stranu musím pochválit celé mužstvo za nasazení,bojovnost a disciplínu, jen škoda nedorozumnění Národy s hostujícím záložníkem. Po vystřídání na začátku 2 poločasu, hra již nebyla tak kvalitní a soupeř se více dostával do hry.

Teď nás čeká v sobotu 7.3. odveta s Údlicemi, která bude úplně odlišná než náš první zápas skoro před měsícem.

6.zápas : SK Ervěnice JIRKOV - Sokol Udlice  8:1 (4:0)

Sestava: Schwarz(60´Janda) - Hronek, Čibenka, Prokop, Mašl(46´Proll) - Glas, Národa(60´Ambroz), Banovič, Vacula(60´Šantora) -Mirga(46´Ameti), Král

Góly: 5x Král, Národa, Glas,Banovič.

Odvetné utkání s tradičním soupeřem v přípravě jsme tentokrát sehráli malinko v jiném stylu, zodpovědněji, přístupem a hlavně gólově se prosadil Král. Jak je již ze sestavy patrné, tak chyběl jen Bašek,Niš a Haviár. Nastoupili jsme s novou stoperskou dvojicí a jedním klasickým hrotovým útočníkem, kdy pod hrotem jako volný hráč měl operovat Mirga.

Zápas začal svižně a v 15´ se uvolnil ve vápně Mirga, ale špatně zamířil a jeho střela šla těsně vedle.

Soupeř ve 20´ kontroval, kdy na naší branku běžel zcela osamocený Hakl, ale nedal, Schwarz rychlým vyběhnutím zmenšil střelecký úhel.

A jak platí fotbalové pravidlo nedáš dostaneš – ve 22´ kombinace po ose Král – Mirga – Glas 1:0

28´ akce Národa – Vacula – Král 2:0

30´ po samostatné akci a kličce gólmanovi z velkého úhlu Král 3:0

35´ soupeř má gólovku, ale neproměňuje

39´ faulován při hlavičkovém souboji Král v pokutovém území a z penalty Král zvyšuje na 4:0

50´ pěkná ulice Národy , Královi do běhu 5:0

59´ soupeř trefuje břevno

60´ z protiútoku po rychlém brejku Ameti-Glas-Král-Národa 6:0

77´ Král uniká a předkládá Banovičovi do prázdné 7:0

80´ soupeř nás presuje a my po chybné rozehrávce Národou ztrácíme míč, soupeř snižuje 7:1

81´ šance Hakla těsně vedle

83´ soupeř nastřeluje tyč naší branky

90´ Ambroz ideálně uvolňuje Krále, který uzávírá gólový účet na 8:1