02.06.2015 08:30

SK ERVĚNICE - Jirkov

Žižkova 1399, 431 11 Jirkov

Výsledky z 30 a 31.5.2015

A mužstvo:     Dubí - Ervěnice   1 : 1  (1 : 0)  na pokutové kopy vítězství  Dubí

V silně improvizované sestavě jsme sehráli na špatném terénu utkání, které se moc nemohlo líbit. Přesto jsme měli výraznou převahu, ale to proměňování šancí je hlavně na utkáních u soupeřů naší slabinou. Ve 14 minutě jsme dali regulérní branku Prollem, kterou však rozhodčí neuznali. Ve 20 minutě jsme se potrestali sami, když po rohovém kopu si hlavou Haviar střelil vlastní branku. V 53 minutě šel trestný kop Šrouba nad branku.V 75 minutě po  ose Šístek-Glas -mladý Dvořák nadvakrát překonal domácího brankáře. V 84.minutě dobře vystřelil Dvořák. Šístek mohl dvakrát utkání rozhodnout v závěru, když nejdříve v 88.minutě  hlavou těsně minul branku a v 90 minutě těsně minul branku po ideální přihrávce Haviara. V pokutových kopech byli lepší domácí a získali o bod více do tabulky.

Sestava: Schwarz, Šlachta, Šroub, Trávníček, Mašl , Dvořák, Banovič,  Haviar, , Glas, Niš(71 Šístek), Proll

12

B mužstvo:        Ervěnice B - Braňany    3 : 2  (1 : 2)

Kluci otočili utkání z 0 : 2 brankami Glase a 2x Niše

Starší dorost:    Bílina - Ervěnice  2 : 5

Mladší dorost:  Bílina - Ervěnice   2 : 3

Obě mužstva dorostu předvedl nečekaně dobrý výkon

Starší žáci:     Ervěnice - Děčín    1 : 8 (1 : 4)

Mladší žáci:     Ervěnice - Děčín     4 : 3 (1 : 3)

Kluci otočili utkání z 0 : 3.

Starší přípravky :    LoKo/FC Chomutov -  Ervěnice/Kadaň

Mladší přípravky:  FC Chomutov – Ervěnice    7 : 1

Ženy:      Ervěnice – Kostomlaty   3 : 7 (0 : 5)

Branky – 2x Lukešová, 1x Medková

Program na  30.5. – 31.5.2015

A mužstvo –hraje v sobotu 6.6. od 17 hodin na domácím hřišti s mužstvem Postoloprt

B mužstvo –  hraje  v neděli 7.6. od 17 hodin v Meziboří. Odjezd je v 15 30 hod

Starší a mladší dorost – hraje v sobotu 6.6. od 10 resp 12 15 na domácím hřišti s Litvínovem.

Starší a mladší žáci – hrají ve středu 3.6. hrají na domácím hřišti od 16 15 resp 18 15 na domácím hřiští s Mosteckým FK a v sobotu 6.6. od 10 resp 12 hodin v Krupce. Odjezd je v 8 15 resp 10 15 hod

Starší přípravky – hrají v sobotu 6.6. na domácím hřišti v Kadani od 10 30 hod. Odjezd je stanoven na 9 hodin