Barážové utkání : Čenčice - Ervěnice B

19.06.2014 07:13

První barážové utkání o postup do I.B třídy – středa 18.6.2014

Černčice – VČSA Ervěnice  B    3 : 2  (0:1)

Utkání se pro nás vyvíjelo velmi dobře, hru jsme kontrolovali a domácí útočníky jsme nepouštěli do žádných nebezpečnějších akcí. S centrovanými míči si výborně poradil dorostenec Červenka a jen výkony rozhodčích byly černou skvrnou utkání.Nejdříve velkou šanci neproměnil Heiland a vzápětí Trojan z velmi dobré pozice netrefil branku. V 16 minutě dobře hrající Šantora prošel z pravé strany přes tři hráče a z hranice pokutového území trefil míč k tyči. Vedeme 0 : 1.  Ve 48 minutě prošel za obranu rychlý Ameti a dloubákem usměrnil míč do branky 0 : 2. Následně několik nepřesných verdiktů ovlivnilo hru a po jedné kritice v 54 minutě Velek inkasoval ŽK. O minutu později jeho faul ve středu hřiště byl oceněn druhou ŽK a byl vyloučen. Naše hra se rozpadla jako krabička sirek. Hned po rozehrání jsme inkasovali na 1 : 2. V 61 minutě po údajném faulu Valčíka se kopal trestný kop po němž jsme se špatně orientovali a bylo vyrovnáno. 2 : 2. Vrchol přišel v 71 minutě, kdy po rohu byl jasně faulován Trojan, píšťalka zůstala k překvapení všech němá a domácí šli pohodlně do vedení. V závěru jsme se trochu vzpamatovali a hru vyrovnali . Domácí jsme již do šancí nepustili. Vyrovnání měl na kopačce v 81 minutě Venca Tůma, ale jeho střelu po samostatné akci brankář domácích vyrazil na roh. Výsledek je však před sobotní odvetou i přes prohru nadějný. Hraje se v sobotu 21.6. od 17 hodin na našem hřišti.

Sestava : Červenka –  Trojan, Pavel Národa, Trávníček, Valčík, Velek, Heiland (46 Proll), Ambroz, Šantora, (87 Kočí) Ameti (57 Tůma), Kostourek (75 Kejzlar)
                    Trenér : roman Chrenka

Branky : Šantora, Ameti