Muži A - derby Loko B - Ervěnice

27.10.2014 12:54

A mužstvo –  LoKo B - VČSA Ervěnice   2 : 0  (1 : 0)

V pohledném utkání, které obsahovalo plno osobních soubojů a šancí jsme opět propadli v proměňování šancí. Již ve 3.minutě nepřistoupil včas ke Kubánkovi Tomáš Holub, ten předložil míč Černému, který z blízka nedal Schwarzovi šanci 1 : 0.

V 16 minutě Banovič utekl po pravé straně, předložil míč Mirgovi a ten z blízka trefil domácího brankáře Šílu do nohy. Ve 28. minutě  Haspra zahrál rukou ve vápně, ale Král ze značky pokutového kopu nastřelil jen tyč. Ve 31 minutě domácí  Kadlec netrefil z blízka.Ve 40 minutě Kubánek netrefil v tutovce naší branku. V 51 minutě Ameti hlavou z blízka dal vedle(měl se kopat druhý p.k. domácí hráč v souboji kopl Ametiho do hrudníku) Ameti však šanci měl proměnit. V 55 minutě si naskočil na hlavu Mirga a trefil jen břevno. Ač jsme se snažili sebevíc, štěstí se otočilo k nám zády. V 72. minutě chyboval trestuhodně Národa a z následného brejku Holub pozdě přistoupil k volnému Andršovi a ten bombou pod břevno zvyšoval na 2 : 0. V 74 minutě po akci Banovič, Král trefuje Trávníček z blízka jen spojnici břevna a tyče. Závěr byl již křečovitý a mohli jsme z rychlých brejků ještě inkasovat. Prokletí z venkovních zápasů pokračuje. Soupeř byl k poražení ale neproměňování tutových šancí nás dostává do nižších tabulkových míst. Tak příští zápas chlapy bez nějakého ostychu a bojácnosti. Hrajte v klidu hrát fotbal umíte jen si to musíme trochu usnadnit a výsledek jistě příjde.

Sestava  - Schwarz –  Mašl, Haviár, Hronek, T. Holub, Šroub, Banovič,  J.Národa (73 Trávníček), Šroub, Král, Ameti (68 V.Holub)