Muzi A Ervěnice - Dubí

05.11.2014 14:00

A mužstvo –  VČSA Ervěnice - Dubí   3 : 0  (2 : 0)

S překvapením v sestavě , kdy po dlouhé době na postu stopera nastoupil Lukáš Šístek jsme vstoupili do zápasu velmi zodpovědně a soupeře drželi v patřičné= vzdálenosti od naší branky. V 11 minutě po zahraném rohu na krátko se Haviár protáhl podél brankové čáry, prudce nacentroval  a na zadní tyči z blízka Jakub Národa za přispění obránce 1 : 0. Hosté zahrozili jen ve 26 minutě, kdy pěknou střelu z levé strany vytáhl Schwarz nad břevno. Ve 33 minutě po faulu na Krále zahrál trestný kop na přední tyč Holub a Mirga hlavou z blízka na  zvýšil na 2 : 0. Celý druhý poločas jsme byli fotbalovější, ale nikdo se na kluzkém terénu nemohl dostat do šancí. Až v 90 minutě využil otevření obrany hostí k průniku Holubem který před brankáře a našel  mladého  Prolla a ten se s přehledem zasunul do prázdné branky a   upravil tak  na konečných 3 : 0. Důležité body.

Sestava  - Schwarz –  Mašl, Šístek, J.Národa (70 Trávníček), T. Holub, Šroub(78 Špicar), Banovič,  Haviár, Mirga(46 V.Holub), Král(83 Proll), Ameti (63 Niš)