MUŽI : Dobroměřice - SK Ervěnice JIRKOV

27.04.2015 06:26

A mužstvo:    Středohor DobroměřiceSK Ervěnice JIRKOV     4 : 0  (0 : 0)

Výsledek vůbec neodpovídá průběhu hry. V prvním poločase se hrálo opatrně a obě mužstva zahrávala jen několik standardních situací. Ve druhém poločase v 51 minutě se protáhl podél brankové čáry Vacula, naservíroval míč Haviárovi, který našel ještě lépe postaveného Baška, ale ten trefil jen posledního stojícího hráče před brankou. V zápětí Prokop si naběhl za obranu a hlavou ve vyložené příležitosti netrefil. V 57 minutě po neodpískaném faulu na Vaculu se kopal roh a domácí hráč trefil tyč od které se míč odrazil poprvé do branky 1 : 0. Za dvě minuty domácí hráč zahrál v našem pokutovém území rukou, ale píšťalka byla opět němá a akce byla zakončena druhým gólem v naší síti. Nebyly nic platné protesty z naší strany a ještě byli vyloučeni naši hráči Mirga a Bašek za urážku rozhodčího. Do konce zápasu jsme hráli vyrovnaně měli 3x blízko k brance, ale byli to v 80 a v 89 minutě opět domácí, kteří nás potrestali. Přes několik chyb rozhodčího nemůžeme vše svalovat na něj. Nedisciplinovanost již v prvním poločase Ametiho, jenž komentoval verdikty hlavního arbitra vedli k poločasovému střídání. Vyloučení Baška a Mirgy to jen završili. Bez disciplíny se hrát nedá.

Sestava: Schwarz, Hronek, Prokop, Čibenka, Mašl, Vacula(70 Šantora), Mirga, Haviar, Glas (71 Proll), Bašek, Ameti (46 J.Národa) – 100 diváků, ČK 0 : 2