Muži - Domoušice - Ervěnice

23.09.2014 10:41

A mužstvo –  Domoušice - VČSA Ervěnice    4 : 3  (3 : 2)

Líp jsme si nemohl přát začátek utkání na rozmoklém terénu, když v 1. minitě Král využil zmatku  v domácí obraně a otevřel skóre. Během dalších dvanácti minut jsme domácí nepustili za půlku, ale v dobrých třech gólových situacích jsme selhali, když hlavně šance Niše volala po zvýšení stavu. Ve 13.minutě přišlo zaváhání Jandy a domácí vyrovnali.Od této chvíle jsme nevěděli kde jsme a vytvářeli jednu chybu za druhou a během třinácti minut svítilo skóre 3 : 1. Ve 30 minutě šel sám na branku Špicar, byl jasně faulován domácím brankářem, ale pok.kop se nekonal. Ve 37 minutě se z blízka prosadil Niš  3 : 2. Druhá půle byla hrou na jednu branku, ale tři šance jsme nevyužili. V 55 minutě domácí kopaly trestný kop z velkého úhlu a k podivení všech Národa míč nezasáhl a Schwarz lovil míč z branky po čtvrté. O minutu později prudce centrovaný míč Vencou Holubem Banovič dopravil tvrdou střelou do sítě. Ač jsme měli do konce utkání další tři dobré příležitosti, nevyužili jsme žádnou.

Sestava  - Janda(31 Schwarz) – Špicar(46 V.Holub), Bednář, Haviar, T. Holub, Šroub, Banovič, J.Národa, Šantora (70 Proll), Král, Niš