SK Ervěnice – JIRKOV -  Sokol Obrnice 5:1 (3:0)

Sestava:
Červenka- Hronek,Prokop,Čibenka(55´Vacula),Mašl,Mirga,Banovič,Haviár(67´Národa),Glas, Král(60´Ameti),Bašek(75´Niš) - Na střídání ještě připraveni do pole Šantora a do brány Schwarz.

Góly: 3x Mirga,Banovič,Hronek.    ŽK - Mirga

Dnes jsme měli soupeři co vracet, když po nepovedeném podzimním utkání u nich jsme si vypracovali mnoho gól. šancí, ale nebyli jsme schopni je proměnit a o to větší motivací pro nás bylo toto utkání, upozorňoval jsem hráče na hostující útočníky(2xTůma), aby zapomněli na 1 jarní utkání a šli do zápasu s vervou a odhodláním bez podcenění soupeře!!!

Myslím si, že herně jsme nehráli tak dobře jako v Ľibočanech s Žatcem "B" ale důležité bylo, že jsme vyhráli, trochu jsme se přizspůsobili soupeři a nakopávali jsme balóny což nechci, abychom se takto prezentovali, nikdo se nezranil i když před utkáním jsme museli řešit problém s golmanem, ale mladý Červenka to zvládl i když si myslím, že byl zbytečně nervozní.

Po hodině hry jsme prostřídali a řekl bych, že to nebylo znát na kvalitě naší předvedené hry, soupeř nakonec byl rád, že neodjel s vyšší náloží:-).

Jen tak dál hoši, stále pokora a být nohama na zemi, dobře se připravit na venkovní zápas v Ledvicích, kteří na jaře ještě neprohráli!!!

Už ve 4´ po rohu soupeře má brejk Král, který běží sám na bránu, ale střílí do golmana

V 5´ přímý kop Haviára, který zeď přizvedla a Čibenka hlavou do břevna a s dorážkou problém neměl Hronek, který do prázdné brány otevírá skóre 1:0.

8´ Mirga po faulu dostal jedinou naší ŽK v utkání!!

16´faul Hronka, př.kop ze strany z 18m Červenka neudržel střelu a z dorážky z ofsajdové pozice soupeř skóruje, avšak gól není uznán pro ofsajt!

19´ šance Baška, golman vyběhl a z následného rohu na delší, Hronek střílí a golman vyráží

23´ šance hostí z výkopu, který propadl a střela ze strany vápna,ale Červenka chytá

24´ faul Banoviče a př.kop hostí ze 30m končí střelou vysoko nad

29´ faul na Krále,pak roh nakrátko Havi s Mirgou a střela nad

35´ chyba golmana hostí při výkopu a Bašek pohotovou střelou vrací zpět, ale golman chytá

38´ pěkná akce Baška, který narážečkou uvolnil Mirgu,sám na kasu a střela do tyče,dorážkou zvyšuje na 2:0

40´ Král přiťukl ve vápně Glasovi a ten do tyče,pak z dorážky hlavou do břevna,míč se odrazil k Haviárovi ten opět do tyče a po té již se na to nemohl dívat Banovič, který to uklízí do brány 3:0

Hosté začali 2 poločas náporem a ve 47´ po našem faulu ze standartky zahrozil střelou Tůma těsně vedle

52´ šance Obrnic po Haviho ztrátě, ale proti byl Čibenka, který střelu zblokoval

58´ Prokop vyvezl balon, narazil si s Havim a sám před golmanem střílí jen do něj

64´ naše tutovka, která neskončila golem=centr Mirgy až na Baška ten přehazuje golmana, ale jen do břevna, hra pokračuje a Glas našel Haviara, který sám z penalty střílí mimo!!!!

68´ Mašl krásným pasem uvolňuje Baška, který dává pod sebe na Banoviče, střela těsně vedle

70´ naplňuje se pravidlo nedáš dostaneš a hosté snižují, kdy po nefaulu Prokopa, který čistě odebírá balon, ale rozhodčí píská a z př.kopu z 20m inkasujeme 3:1

76´ Ameti nepovedenou střelou na zadní tyči nachází Mirgu, který všechny uklidňuje a zvyšuje na 4:1

81´ př.kop hostí z 25m Červenka chytá

83´ Niš ze strany vápna ideálně uvolňuje Mirgu, který do prázdné ukončuje náš střelecký APETIT.