SK Ervěnice JIRKOV – FK Postoloprty   1 : 5  (0 : 4)

Sestava :  Schwarz - Emmer (46'Proll),Čibenka, Hronek, Glas - Mašl, Haviar, Banovič, Vacula  (62'Niš )

Ameti,Kostourek  (55' Král )

Na střídání připraven - Janda.

ŽK - Čibenka, Ameti, Glas, soupeř 2x.

Poslední domácí zápas doma a rozloučení s fanoušky nám moc nevyšlo. Soupeř z Postoloprt přijel už s né velkou možností postupu ale nasazení tak tomu neodpovídalo. Hned v 1 min se ve velké šanci objevuje Papežík míří však vedle. O pár minut později 7' trefuje tyč po rychlém rozehrání přímém kopu opět Papežík. Na to reagujeme šancí 15' Banovič sám prošel středem hřiště a v poslední chvíli mu soupeř vypíchl na roh. Ve 20' Ameti v tutovce, ale gólman bravurně chytá. To samé se odehrává na druhé straně kdy v 21' soupeř v kontra, ale Koubu vychytává Schwarz. O minutu na to 22' Kouba opět v šanci – opět vedle. Šancí na obou stranách je hodně a z jedné takové se rodí gól do naší sítě. Běží 27' hostující Papežík otevírá skóre po centru ze strany ale po jasně neodmávaným ofsajdu Kouby, který vybíhá za obranou, přebírá míč, který posílá na Papežíka a ten dává na  0-1. Tento moment ovlivňuje utkání a než se z něho probudíme tak ve 28' pas za obranu, Schwarz špatně vybíhá a přehození Pourem 0-2. Aby toho nebylo málo 29' Papežík zvyšuje po překonání naší obrany i našeho golmana  na 0-3. Naše strašidelná tříminutovka je to na ručník. Můžeme skórovat ale v super šancích selhává 33‘ Ameti a ve 36' šanci Kostourek. Výzva na zdramatizování ale nepřichází. Ba naopak ve 45 min nám do kabin přidává čtvrtý gól Kouba a poločas je 0:4. Na začátku 2 půle po hezké akci střela Haviar nad uvnitř "16". Máme tlak a soupeř evidentní nemá chuť hrát a někam pospíchat! Je velké horko 33°C je těžké předvádět nějaké super kvalitní výkony. Dusno a teplo nás sužuje na lavičce a to jen sedíme. 64' střela Niše gólman chytá. Přichází ojedinělý útok v 66' přímý kop hostujícího  Plocka, odražený balón na velké vápno 0-5. V 81' Haviar kolmicí vysunuje Glase, který upravuje na konečných 1-5. Hosté nás přehráli v útočné fázi, koncovce, nasazení, důrazu  a zaslouženě vyhráli! Škoda nevyužité šance Banoviče nebo Ametiho za stavu 0-0! Malá poznámka k rozhodčím nám se zápas moc nepovedl ani rozhodčím zápas moc nevyšel. Jasný ofsajt na 0:1 a jasné vyloučení hostujícího golmana, který úmyslně zahrál rukou mimo pokutové území. Rozhodčí Macek tento moment vyřešil nejdřív jenom domluvou následně po konzultaci s panem asistentem Živnůstkou mu udělil ŽK J. Nejlepším hráčem domácích v utkání byl Banovič.