Muži Severočeský pohár s Litvínovem

11.09.2014 13:37

Ve středu byl sehráno druhé kolo Severočeského poháru, kdy knám přijelo velice kvalitní mužstvo z Litvínova. Naše sestava zaznamenala několik vynucených změn. Chyběl pracovně omluvený Jakub Národa, Tomáš Banovič a Martin Špicar. Mužstvo bylo doplněné a velice kvalitně zahrály Valčík, Šantora, Tůma a mladí kluci s dorostu. Proll, Šlachta a již stále se lepšící brankář Červenka. Naše slabina v neproměňování šancí se tu zase oběvila. Do 10.minuty jsme mohli dát 3 góly. V tutovkách se 2x objevil dobře hrající Laďa Niš a po jedné velice dobré příležitosti měl Král. Nedáš dostaneš. Rychlý brejk a už tam byl. Kodeš se nemýlil 0:1. To nás ale nepoložilo. Vyrovnání přišlo záhy kdy po střele Krále důrazně doklepával Valčík 1:1. Hra byla vyrovnaná ale jakmile měl míč na noze zkušený Ihracký bylo zle. Své kvality ukázal v zakončení 35 min 1:2. Do poločasu jsme vyrovnali po krásné přihrávce Krále , Haviarem. Poločas 2:2. Obě mužstva vystřídali ale kvalita utkání byla stále na dobré úrovní. Sled branek 2:3  vyrovnání na 3:3  Král. Když už se zdálo, že dojde na pokutové kopy tak nedůsledné přistoupení k Mackovi ten udělal kličku Hronkovi a po následném podražení se kopala penalta. Rozhodčí Šístek byl nekompromysní. Proměnil ji Macek ale se štěstím. Červenka si na ni sáhnul a málem ji chytil. Prohra 3:4 ale pochvala za nasazení a předvedenou hru všech zůčastněných. Vyzdvyhuji výkon Haviara, Mašla, Krále a za bojovné nasazení Valčíka, Bednáře a Šantory. Hra byla kvalitní a překvapilo mě, že s tak kvalitním mužstvem umíme hrát vyrovnanou partii. Ledvice si v sobotu odvezou debakl :-)

Sestava : Janda (46 Červenka) - Valčík (46 Tůma), Hronek, Bednář, Holub (60 Šlachta) , Šantora (46 Proll) Mašl, Haviar, Šroub, Niš, Král

Výsledek : 3:4  poločas 2:2