Strupčice - Ervěnice

Skóre:

2-1(0-0)

Branky:

6´ př.kop Mašla a hlava Prokopa vedle

9´ hrubka golmana domácích,kterou Ameti střelou do prazdne brany nepotrestal

13´ střela Prokopa těsně nad

Domácí se nemohli prosadit a končili v ofsajd pasti naší obrany

30´šance domácích ale Schwarz chytá

37´střela Haviára ztrácela razanci

43´faul na Krále – penalta, kterou Hronkovi chytá domácí Jirásek

45´tutovka domácích, kterou Schwarz bravurně zneškodnil

48´špatná rozehrávka Šrouba, kterou domácí Vrba trestá 1:0

57´šance Vaculi přes

63´pěkná akce Prolla, který si narazil s Haviarem, ale střela vedle

68´opět narážečka Čibenka s Prollem, střela Čibenky, kterou Jirásek jen vyrazil a na dorářku Kostourka již byl krátký 1:1

74´individuální akce Krále, který přihrává pod sebe, ale domácí obrana odolává!!!

78´krásná akce našich dorostenců-únik Prolla po pravé straně a centrem našel Dvořáka,který přestřeluje branku domácích

85´ztráta míče Mašla na domácí polovině, nákop na Vrbu,který se uvolnil a technickou střelou k tyči skóruje 2:1

88´šance Krále, který se uvolnil po pravé straně a přihrál před branku, kde Haviar střílí do spleti těl těsně před brankovou čárou!!!!

Základní sestava týmu:

poznámka:

Schwarz(B)

Hronek(O),Čibenka(O),Prokop(68´ProllO),Mašl(O)

Glas(Z),Haviar(Z),Šroub(Z),Vacula(Z,76´Dvořák)

Král(U),Ameti(56´KostourekU)

Náhradníci:

Janda(G), Proll(Z), Dvořák(Z), Kostourek(U)

Žluté karty:

poznámka: Ameti Driton 11´,Šroub Lukáš 78´

Červené karty:

poznámka:

Zhodnocení průběhu zápasu (1. a 2. poločas):

poznámka:

1.půle byla jednoznačně v režii Ervěnic, kdy jsme promarnili plno šancí, domácí měli jen 2 a my jsme drželi častěji míč na svých kopačkách a měli převahu, kterou jsme bohužel brankově nevyužili.

2.půle již byla vyrovnanější a rozhodli chyby, které domácí trestali i přesto jsme mohli v závěru alespoň vyrovnat.

Celkový komentář k utkání:

poznámka:

Utkání bylo čítankovou ukázkou toho jak se dá prohrát vyhrané utkání, po 1.půli jsme měli vést 2:0 a domácí mohli být rádi,jenže na kdyby se nehraje a naše koncovka na jaře nemá kvalitu!!!!

Domácí se ve 2.půli zlepšili a my jsme skore doháněli, bohužel jsme utkání ztratili a domácí si výhru vybojovali.

Šroub Josef (trenér)

Nominace 1. hráče utkání:

poznámka:
Král - napadal, byl důrazný a pro soupeřovu obranu nebezpečný, byla na něj penalta a škoda šancí, které nevyužil. Na škodu je na něm vidět herní přestávka zaviněná zraněním.