SK ERVĚNICE - Jirkov

Žižkova 1399, 431 11 Jirkov

Výsledky z 28 a 29.3.2015

A mužstvoSlavoj Žatec B – VČSA Ervěnice  1 : 5  (0 : 1)

Od začátku jsme začali důsledným napadáním a to z naší strany na soupeře platilo. Šance Krále a Haviára ještě nevyšly ale do třetice všeho dobrého. Ve 31 min krásným 25 m pasem našel Haviár rozběhlého Baška, který si balón v plném běhu zpracoval mezi dvěma obránci a chladnokrevným zakončením nedal brankaři šanci. O 3 minuty na to vybídnul k samostatnému uniku Banovič Krále, který byl ve vyložené brankové příležitosti podražen brankařem ale k nepochopení všech diváku píšťalka rozhodčího zůstala němá. Domácí zahrozili pouze jedenkrát a to za stavu 0:0 v 10´, kdy po nedorozumění Mašla s Vaculou nebezpečně z úhlu vypálil jeden z domácích útočníků, jistý Schwarz si se střelou bravurně poradil-důležitý zákrok!!  Ve 40 minutě po krásné akci, kdy Vacula vysunul opět do brejku Krále, který se ve vápně zbavil dvou hráčů a následně vybídnul ke skórování úplně volného Mirgu. Ten ale ve 100% příležitosti selhal. Nepovedeným obloučkem dal balón brankaři přímo do náruče. Do kabin jsme mohli jít s dvougólovým náskokem, kdy po rohovém kopu si na zadní tyč naběhl Čibenka ale v dobré příležitosti hlavou minul. Do druhého poločasu jsme udělali jednu drobnou změnu v sestavě a to, že Mirgu vystřídal Glas. Domácí se od počátku snažili ke srovnání výsledku. Otevřeli hru se snahou o vyrovnání a to byla voda na náš mlýn. Rychlými brejky jsme soupeře doslova srovnali se zemí. Šance Baška, Krále zůstali ještě nevyužity, ale v 70 minutě po přihrávce Hronka na Baška, který ideálně uvolnil do brejku Krále, který střílí druhý gól v zápase 0:2. Za 2 minuty zvyšujeme již na 0:3 Haviár po kolmé přihrávce Banoviče. V 85 min je ve vápně sražený Banovič a rozhodčí nařizuje penaltu. Tu s přehledem proměňuje Čibenka 0:4.  V 86 min po velké hrubce domácí obrany zvyšuje náskok hostu už na 0:5 Haviár. Je to na ručník domácí si přejí konec ale ještě několik minut se hraje. V 88 minutě po ojedinělém útoku domácích prudce odcentruje do našeho vápna jeden z útočníků a míč si hlavou do své sítě sráží Hronek. Ukázkový vlastňák 1:5. Utkání je dohráno. Vezeme 3 body domů a s předvedenou hrou můžeme být spokojeni. Za týden nás čeká soupeř z Obrnic, kterému máme co vracet. Podzimní prohra 0:3 nás motivuje ke stejné odplatě. Jste srdečně zváni v sobotu 4.4.2015 od 16:30 hod na hřišti Ervěnic.

Sestava: Schwarz, Hronek, Prokop, Čibenka, Mašl, Mirga(46 Glas), Banovič, Haviar, Vacula, Král, Bašek

8

B mužstvo:  VČSA B  -  Havraň   1 : 2  (0 : 1)

Ve vyrovnaném utkání jsme zbytečně prohráli. Jedinou naší branku vstřelil Novák. V poslední minutě Niš neproměnil vyloženou příležitost.

Sestava – Drab, Tůma(75 Šefler), Holek(46 Šlachta), Valčík, Süssmilch, Novák, Ambroz, Trojan, Šantora, Niš, Červeňák(46 Kejzlar)

Starší dorost: Louny  -  VČSA   4 : 0  (1 : 0)

Výsledek ovlivnil zkrat Prolla, který byl vyloučen v 15 minutě. Kluci hráli vyrovnaně celý poločas, ale pak padli

Mladší dorost:  Louny  - VČSA  2 : 1 (0 : 1)

S vedoucím mužstvem KP jsme sehráli vyrovnanou partii, když vítěznou branku vstřelili domácí za ruku z pokutového kopu.

Starší žáci: VČSA – Louny  1 : 8 (0 : 1)

Hostů jsme stačili jen poločas a v závěru jsme odpadli

Mladší žáci: VČSA – Louny  0 : 5 (0 : 0)

Všechny branky jsme inkasovali v posledních deseti minutách

Ženy:  Vědomice – VČSA  4 : 1 (1 : 0)

Jedinou naší branku vstřelila Hýsková. Nečekaná prohra

Program na  4.4. – 5.4.2015

A mužstvo –  hraje v sobotu 4.4. od 16 30 na domácím hřišti s mužstvem Obrnic

B mužstvo –  hraje v sobotu 4.4. od 13 hodin v Kopistech. Odjezd autobusu je v 11 30

Starší a mladší dorost – hraje v neděli 5.4. na domácím hřišti od 10 resp 12 15 s FC Chomutov

Starší a mladší žáci – hrají v soboru 4.4. od 10 resp 12 hodin v Bílině. Odjezd je stanoven na 8 30

Starší přípravky – hrají v sobotu 4.4. v Kadani od 10 30 proti společnému mužstvu Louny/Žatec. Odjezd je stanoven na 9 hodin.