Přehled podzim 2014 muži, dorost, žáci, přípravka

02.12.2014 14:03

A2B   I.A třída dospělých - sk. B

 

TABULKA

Rk

Tým

Záp

+

0

-

Skóre

Body

Prav

Odebráno

Poč.body

 1.

Duchcov                 

13

10

0

3

 38 :  20

30

( 12)

 

 

 2.

Postoloprty             

13

9

1

3

 39 :  22

29

(  7)

 

 

 3.

Březno                  

13

8

3

2

 26 :  17

27

(  9)

 

 

 4.

Domoušice               

13

7

4

2

 31 :  23

27

(  4)

 

 

 5.

Strupčice               

13

7

1

5

 29 :  26

22

(  1)

 

 

 6.

Dobroměřice             

13

6

2

5

 27 :  28

22

(  2)

 

 

 7.

Ervěnice                

13

6

2

5

 30 :  26

21

( -1)

 

 

 8.

L.Chomutov B            

13

6

1

6

 24 :  25

20

(  1)

 

 

 9.

Podbořany               

13

5

2

6

 28 :  22

18

( -1)

 

 

10.

Obrnice                 

13

5

1

7

 31 :  32

16

( -5)

 

 

11.

Žatec B                 

13

4

0

9

 19 :  34

12

( -9)

 

 

12.

Dubí                    

13

3

1

9

 13 :  30

11

( -8)

 

 

13.

Ledvice                 

13

3

1

9

 19 :  33

10

(-11)

 

 

14.

Lom                     

13

1

3

9

 16 :  32

8

(-12)

 

 

 

TABULKA DOMA

Rk

Tým

Záp

+

0

-

Skóre

Body

 1.

Podbořany               

6

5

1

0

 21 :   6

17

 2.

Ervěnice                

7

5

1

1

 21 :   9

17

 3.

Březno                  

6

5

1

0

 17 :   7

16

 4.

Duchcov                 

6

5

0

1

 19 :   9

15

 5.

Postoloprty             

7

5

0

2

 20 :  13

15

 6.

Dobroměřice              

6

5

0

1

 15 :   6

15

 7.

Domoušice               

7

4

2

1

 18 :  14

14

 8.

Strupčice               

7

4

0

3

 19 :  17

12

 9.

L.Chomutov B            

6

4

0

2

 12 :   6

12

10.

Žatec B                 

7

4

0

3

 16 :  14

12

11.

Obrnice                  

7

3

1

3

 16 :  14

10

12.

Ledvice                 

7

3

1

3

 13 :  13

10

13.

Dubí                    

6

2

1

3

  6 :  12

8

14.

Lom                     

6

0

3

3

  5 :  12

5

 

TABULKA VENKU

Rk

Tým

Záp

+

0

-

Skóre

Body

 1.

Duchcov                  

7

5

0

2

 19 :  11

15

 2.

Postoloprty             

6

4

1

1

 19 :   9

14

 3.

Domoušice               

6

3

2

1

 13 :   9

13

 4.

Březno                  

7

3

2

2

  9 :  10

11

 5.

Strupčice               

6

3

1

2

 10 :   9

10

 6.

L.Chomutov B            

7

2

1

4

 12 :  19

8

 7.

Dobroměřice             

7

1

2

4

 12 :  22

7

 8.

Obrnice                 

6

2

0

4

 15 :  18

6

 9.

Ervěnice                

6

1

1

4

  9 :  17

4

10.

Lom                     

7

1

0

6

 11 :  20

3

11.

Dubí                    

7

1

0

6

  7 :  18

3

12.

Podbořany               

7

0

1

6

  7 :  16

1

13.

Ledvice                 

6

0

0

6

  6 :  20

0

14.

Žatec B                 

6

0

0

6

  3 :  20

0

 

 

 

 

TABULKA DOMA/VENKU

 

DOMÁCÍ

HOSTÉ

Rk

Tým

Dz

+

0

-

Skóre

Body

Hz

+

0

-

Skóre

Body

 1.

Duchcov                 

6

5

0

1

 19 :   9

15

7

5

0

2

 19 :  11

15

 2.

Postoloprty             

7

5

0

2

 20 :  13

15

6

4

1

1

 19 :   9

14

 3.

Březno                  

6

5

1

0

 17 :   7

16

7

3

2

2

  9 :  10

11

 4.

Domoušice               

7

4

2

1

 18 :  14

14

6

3

2

1

 13 :   9

13

 5.

Strupčice               

7

4

0

3

 19 :  17

12

6

3

1

2

 10 :   9

10

 6.

Dobroměřice             

6

5

0

1

 15 :   6

15

7

1

2

4

 12 :  22

7

 7.

Ervěnice                

7

5

1

1

 21 :   9

17

6

1

1

4

  9 :  17

4

 8.

L.Chomutov B            

6

4

0

2

 12 :   6

12

7

2

1

4

 12 :  19

8

 9.

Podbořany               

6

5

1

0

 21 :   6

17

7

0

1

6

  7 :  16

1

10.

Obrnice                 

7

3

1

3

 16 :  14

10

6

2

0

4

 15 :  18

6

11.

Žatec B                 

7

4

0

3

 16 :  14

12

6

0

0

6

  3 :  20

0

12.

Dubí                    

6

2

1

3

  6 :  12

8

7

1

0

6

  7 :  18

3

13.

Ledvice                  

7

3

1

3

 13 :  13

10

6

0

0

6

  6 :  20

0

14.

Lom                     

6

0

3

3

  5 :  12

5

7

1

0

6

 11 :  20

3

 

TABULKA

 

CELKEM

DOMÁCÍ

HOSTÉ

Rk

Tým

Záp

+

0

-

Skóre

Bo

Prav

Dz

+

0

-

Skóre

Bo

Hz

+

0

-

Skóre

Bo

 1.

Duchcov                 

13

10

0

3

 38: 20

30

( 12)

6

5

0

1

 19:  9

15

7

5

0

2

 19: 11

15

 2.

Postoloprty             

13

9

1

3

 39: 22

29

(  7)

7

5

0

2

 20: 13

15

6

4

1

1

 19:  9

14

 3.

Březno                  

13

8

3

2

 26: 17

27

(  9)

6

5

1

0

 17:  7

16

7

3

2

2

  9: 10

11

 4.

Domoušice               

13

7

4

2

 31: 23

27

(  4)

7

4

2

1

 18: 14

14

6

3

2

1

 13:  9

13

 5.

Strupčice               

13

7

1

5

 29: 26

22

(  1)

7

4

0

3

 19: 17

12

6

3

1

2

 10:  9

10

 6.

Dobroměřice             

13

6

2

5

 27: 28

22

(  2)

6

5

0

1

 15:  6

15

7

1

2

4

 12: 22

7

 7.

Ervěnice                

13

6

2

5

 30: 26

21

( -1)

7

5

1

1

 21:  9

17

6

1

1

4

  9: 17

4

 8.

L.Chomutov B            

13

6

1

6

 24: 25

20

(  1)

6

4

0

2

 12:  6

12

7

2

1

4

 12: 19

8

 9.

Podbořany               

13

5

2

6

 28: 22

18

( -1)

6

5

1

0

 21:  6

17

7

0

1

6

  7: 16

1

10.

Obrnice                 

13

5

1

7

 31: 32

16

( -5)

7

3

1

3

 16: 14

10

6

2

0

4

 15: 18

6

11.

Žatec B                  

13

4

0

9

 19: 34

12

( -9)

7

4

0

3

 16: 14

12

6

0

0

6

  3: 20

0

12.

Dubí                    

13

3

1

9

 13: 30

11

( -8)

6

2

1

3

  6: 12

8

7

1

0

6

  7: 18

3

13.

Ledvice                 

13

3

1

9

 19: 33

10

(-11)

7

3

1

3

 13: 13

10

6

0

0

6

  6: 20

0

14.

Lom                     

13

1

3

9

 16: 32

8

(-12)

6

0

3

3

  5: 12

5

7

1

0

6

 11: 20

3

 

KŘÍŽOVÁ TABULKA

Tým

 

 1

 2

 3

 4

 5

 6

 7

 8

 9

10

11

12

13

14

Postoloprty             

 1

 ---

 4: 1

    

 2: 0

    

 3: 1

    

 1: 3

    

 5: 2

     

 3: 5

    

 2: 1

Strupčice               

 2

    

 ---

 2: 4

    

 6: 5

    

 3: 2

    

 1: 2

    

 5: 1

    

 1: 0

 1: 3

Duchcov                 

 3

 2: 5

    

 ---

 3: 1

    

 3: 2

    

 4: 1

    

 1: 0

    

    

    

 6: 0

Žatec B                 

 4

    

 0: 3

    

 ---

 5: 1

    

 1: 2

    

 4: 2

    

 2: 1

    

 1: 4

 3: 1

Obrnice                 

 5

 2: 3

    

 2: 4

    

 ---

 4: 1

    

 3: 3

    

 2: 1

    

 3: 0

    

 0: 2

Ledvice                 

 6

     

 2: 3

    

 3: 1

    

 ---

 0: 3

    

 0: 1

    

 2: 1

    

 4: 2

 2: 2

Domoušice               

 7

 2: 2

    

 2: 3

    

 1: 0

    

 ---

 2: 2

    

 2: 1

    

 4: 3

    

 5: 3

Dobroměřice             

 8

    

 1: 2

    

 3: 0

    

 3: 1

    

 ---

 3: 1

    

 3: 2

    

 2: 0

    

Březno                  

 9

 2: 1

    

 2: 1

    

 5: 2

    

 2: 2

    

 ---

 2: 1

    

 4: 0

    

    

Podbořany               

10

    

 1: 1

    

 5: 1

    

 2: 0

    

 4: 1

    

 ---

 5: 3

    

 4: 0

    

Lom                     

11

 1: 4

    

 1: 2

    

 0: 3

    

 2: 2

    

 0: 0

    

 ---

 1: 1

    

    

Ervěnice                

12

    

 1: 0

 1: 5

 4: 0

    

 5: 1

    

 6: 2

    

 1: 1

    

 ---

 3: 0

    

Dubí                    

13

 0: 4

    

 1: 0

    

 1: 4

    

 1: 2

    

 1: 1

    

 2: 1

    

 ---

    

L.Chomutov B            

14

    

    

    

    

    

    

    

 2: 0

 1: 2

 3: 1

 1: 2

 2: 0

 3: 1

 ---

 

 

A3C   I.B třída dospělých - sk. C

 

TABULKA

Rk

Tým

Záp

+

0

-

Skóre

Body

Prav

Odebráno

Poč.body

 1.

Údlice                  

13

12

1

0

 55 :  19

37

( 16)

 

 

 2.

Kryry                   

13

10

1

2

 59 :  24

31

( 13)

 

 

 3.

Bř.Chomutov             

13

9

2

2

 56 :  23

30

(  8)

 

 

 4.

Klášterec               

13

8

3

2

 44 :  18

30

(  6)

 

 

 5.

Kopisty                 

13

6

3

4

 26 :  24

22

(  3)

 

 

 6.

Kozly                   

13

6

3

4

 28 :  35

22

(  0)

 

 

 7.

Černovice               

13

6

2

5

 31 :  30

21

( -1)

 

 

 8.

V.Černoc                 

13

4

5

4

 35 :  36

19

( -1)

 

 

 9.

Tuchořice               

13

4

3

6

 27 :  37

16

( -3)

 

 

10.

Ervěnice B              

13

4

1

8

 22 :  36

14

( -8)

 

 

11.

Braňany                 

13

3

2

8

 20 :  46

13

( -7)

 

 

12.

Meziboří                

13

2

1

10

 14 :  27

8

(-17)

 

 

13.

Havraň                  

13

2

1

10

 13 :  42

7

(-11)

 

 

14.

Málkov                  

13

1

0

12

 13 :  46

3

(-12)

 

 

 

TABULKA DOMA

Rk

Tým

Záp

+

0

-

Skóre

Body

 1.

Údlice                  

7

7

0

0

 24 :   8

21

 2.

Bř.Chomutov             

7

5

2

0

 36 :  10

18

 3.

Klášterec               

7

5

1

1

 25 :   8

17

 4.

Kryry                   

6

5

0

1

 33 :   8

15

 5.

Kozly                   

7

4

2

1

 20 :  12

15

 6.

Kopisty                 

6

2

3

1

 14 :  14

10

 7.

Černovice               

7

3

1

3

 18 :  21

10

 8.

V.Černoc                

6

2

2

2

 17 :  14

8

 9.

Tuchořice               

6

1

2

3

 11 :  18

6

10.

Meziboří                

8

2

0

6

 13 :  19

6

11.

Ervěnice B              

7

2

0

5

 11 :  13

6

12.

Braňany                 

6

1

1

4

 10 :  19

5

13.

Havraň                  

6

0

0

6

  3 :  21

0

14.

Málkov                  

5

0

0

5

  7 :  16

0

 

TABULKA VENKU

Rk

Tým

Záp

+

0

-

Skóre

Body

 1.

Údlice                  

6

5

1

0

 31 :  11

16

 2.

Kryry                    

7

5

1

1

 26 :  16

16

 3.

Klášterec               

6

3

2

1

 19 :  10

13

 4.

Bř.Chomutov             

6

4

0

2

 20 :  13

12

 5.

Kopisty                 

7

4

0

3

 12 :  10

12

 6.

Černovice               

6

3

1

2

 13 :   9

11

 7.

V.Černoc                

7

2

3

2

 18 :  22

11

 8.

Tuchořice               

7

3

1

3

 16 :  19

10

 9.

Ervěnice B              

6

2

1

3

 11 :  23

8

10.

Braňany                 

7

2

1

4

 10 :  27

8

11.

Kozly                   

6

2

1

3

  8 :  23

7

12.

Havraň                  

7

2

1

4

 10 :  21

7

13.

Málkov                  

8

1

0

7

  6 :  30

3

14.

Meziboří                

5

0

1

4

  1 :   8

2

 

 

 

 

TABULKA DOMA/VENKU

 

DOMÁCÍ

HOSTÉ

Rk

Tým

Dz

+

0

-

Skóre

Body

Hz

+

0

-

Skóre

Body

 1.

Údlice                   

7

7

0

0

 24 :   8

21

6

5

1

0

 31 :  11

16

 2.

Kryry                   

6

5

0

1

 33 :   8

15

7

5

1

1

 26 :  16

16

 3.

Bř.Chomutov             

7

5

2

0

 36 :  10

18

6

4

0

2

 20 :  13

12

 4.

Klášterec               

7

5

1

1

 25 :   8

17

6

3

2

1

 19 :  10

13

 5.

Kopisty                 

6

2

3

1

 14 :  14

10

7

4

0

3

 12 :  10

12

 6.

Kozly                   

7

4

2

1

 20 :  12

15

6

2

1

3

  8 :  23

7

 7.

Černovice               

7

3

1

3

 18 :  21

10

6

3

1

2

 13 :   9

11

 8.

V.Černoc                 

6

2

2

2

 17 :  14

8

7

2

3

2

 18 :  22

11

 9.

Tuchořice               

6

1

2

3

 11 :  18

6

7

3

1

3

 16 :  19

10

10.

Ervěnice B              

7

2

0

5

 11 :  13

6

6

2

1

3

 11 :  23

8

11.

Braňany                 

6

1

1

4

 10 :  19

5

7

2

1

4

 10 :  27

8

12.

Meziboří                

8

2

0

6

 13 :  19

6

5

0

1

4

  1 :   8

2

13.

Havraň                  

6

0

0

6

  3 :  21

0

7

2

1

4

 10 :  21

7

14.

Málkov                  

5

0

0

5

  7 :  16

0

8

1

0

7

  6 :  30

3

 

TABULKA

 

CELKEM

DOMÁCÍ

HOSTÉ

Rk

Tým

Záp

+

0

-

Skóre

Bo

Prav

Dz

+

0

-

Skóre

Bo

Hz

+

0

-

Skóre

Bo

 1.

Údlice                  

13

12

1

0

 55: 19

37

( 16)

7

7

0

0

 24:  8

21

6

5

1

0

 31: 11

16

 2.

Kryry                   

13

10

1

2

 59: 24

31

( 13)

6

5

0

1

 33:  8

15

7

5

1

1

 26: 16

16

 3.

Bř.Chomutov             

13

9

2

2

 56: 23

30

(  8)

7

5

2

0

 36: 10

18

6

4

0

2

 20: 13

12

 4.

Klášterec               

13

8

3

2

 44: 18

30

(  6)

7

5

1

1

 25:  8

17

6

3

2

1

 19: 10

13

 5.

Kopisty                 

13

6

3

4

 26: 24

22

(  3)

6

2

3

1

 14: 14

10

7

4

0

3

 12: 10

12

 6.

Kozly                   

13

6

3

4

 28: 35

22

(  0)

7

4

2

1

 20: 12

15

6

2

1

3

  8: 23

7

 7.

Černovice               

13

6

2

5

 31: 30

21

( -1)

7

3

1

3

 18: 21

10

6

3

1

2

 13:  9

11

 8.

V.Černoc                

13

4

5

4

 35: 36

19

( -1)

6

2

2

2

 17: 14

8

7

2

3

2

 18: 22

11

 9.

Tuchořice               

13

4

3

6

 27: 37

16

( -3)

6

1

2

3

 11: 18

6

7

3

1

3

 16: 19

10

10.

Ervěnice B              

13

4

1

8

 22: 36

14

( -8)

7

2

0

5

 11: 13

6

6

2

1

3

 11: 23

8

11.

Braňany                  

13

3

2

8

 20: 46

13

( -7)

6

1

1

4

 10: 19

5

7

2

1

4

 10: 27

8

12.

Meziboří                

13

2

1

10

 14: 27

8

(-17)

8

2

0

6

 13: 19

6

5

0

1

4

  1:  8

2

13.

Havraň                  

13

2

1

10

 13: 42

7

(-11)

6

0

0

6

  3: 21

0

7

2

1

4

 10: 21

7

14.

Málkov                  

13

1

0

12

 13: 46

3

(-12)

5

0

0

5

  7: 16

0

8

1

0

7

  6: 30

3

 

KŘÍŽOVÁ TABULKA

Tým

 

 1

 2

 3

 4

 5

 6

 7

 8

 9

10

11

12

13

14

Údlice                  

 1

 ---

 5: 2

    

 4: 2

    

 3: 1

    

 1: 0

    

 4: 1

     

 2: 1

    

 5: 1

Klášterec               

 2

    

 ---

 2: 2

    

 3: 2

    

 7: 0

    

 4: 0

    

 1: 2

    

 4: 2

 4: 0

Kozly                   

 3

 5: 5

    

 ---

 4: 2

    

 2: 1

    

 0: 0

    

 1: 3

    

 1: 0

    

 7: 1

Bř.Chomutov             

 4

    

 1: 1

    

 ---

10: 0

    

 6: 1

    

 4: 4

    

 5: 2

    

 6: 2

 4: 0

Ervěnice B              

 5

 2: 3

    

 5: 2

    

 ---

 0: 1

    

 3: 1

    

 0: 2

    

 0: 2

    

 1: 2

Černovice               

 6

    

 0: 7

    

 2: 4

    

 ---

 6: 1

    

 1: 4

    

 2: 0

    

 5: 5

 2: 0

Braňany                 

 7

 1: 7

    

 1: 2

    

 1: 3

    

 ---

    

    

 3: 3

    

 0: 2

    

 4: 2

Meziboří                

 8

    

 1: 2

    

 0: 3

    

 0: 3

 2: 3

 ---

 2: 6

    

 4: 0

    

 1: 2

 3: 0

Kryry                   

 9

 2: 3

    

11: 1

    

 6: 2

    

 4: 2

    

 ---

 4: 0

    

 6: 0

    

    

Tuchořice               

10

    

 2: 6

    

 2: 4

    

 1: 4

    

 2: 0

    

 ---

 1: 1

    

 3: 3

    

Havraň                  

11

 0: 8

    

 0: 1

    

 1: 2

    

 2: 3

    

 0: 3

    

 ---

 0: 4

    

    

Kopisty                 

12

    

 1: 1

    

 1: 5

    

 3: 3

    

 2: 0

    

 5: 3

    

 ---

 2: 2

    

V.Černoc                

13

 1: 5

    

 4: 0

    

 2: 2

    

 0: 0

    

 4: 6

    

 6: 1

    

 ---

    

Málkov                  

14

    

    

    

    

    

    

    

    

 1: 3

 2: 4

 2: 4

 1: 3

 1: 2

 ---

 

 

C1A   Krajský přebor staršího dorostu

 

TABULKA

Rk

Tým

Záp

+

0

-

Skóre

Body

Prav

Odebráno

Poč.body

 1.

VOŠ a SOŠ Roudnice      

14

11

2

1

 96 :  22

37

( 11)

 

 

 2.

Litvínov                

14

10

3

1

 42 :  19

34

( 12)

 

 

 3.

Jun.Děčín               

14

9

0

5

 65 :  23

27

(  3)

 

 

 4.

Litoměřice/Pokratice    

14

8

2

4

 48 :  27

27

(  8)

 

 

 5.

FC Chomutov             

14

8

1

5

 37 :  23

25

(  4)

 

 

 6.

Neštěmice               

14

7

2

5

 44 :  51

25

(  2)

 

 

 7.

Obrnice/Souš            

14

7

2

5

 36 :  22

24

( -1)

 

 

 8.

Košťany                  

14

6

4

4

 37 :  33

24

(  1)

 

 

 9.

Louny                   

14

6

3

5

 47 :  41

22

( -3)

 

 

10.

Ervěnice                

14

7

0

7

 28 :  36

21

(  3)

 

 

11.

Bílina                  

14

5

1

8

 39 :  59

16

( -5)

 

 

12.

L.Chomutov/FAJM Most     

14

3

3

8

 23 :  40

15

( -6)

 

 

13.

T.Kadaň                 

14

4

1

9

 24 :  61

13

(-11)

 

 

14.

Šluknov                 

14

1

0

13

 10 :  85

3

(-15)

 

 

15.

Libochovice             

14

0

2

12

 15 :  49

2

(-16)

 

 

 

TABULKA DOMA

Rk

Tým

Záp

+

0

-

Skóre

Body

 1.

Jun.Děčín               

8

8

0

0

 58 :  10

24

 2.

VOŠ a SOŠ Roudnice      

8

6

2

0

 63 :  13

22

 3.

Louny                   

8

6

1

1

 32 :  11

20

 4.

Neštěmice               

7

5

2

0

 30 :  11

19

 5.

Obrnice/Souš            

8

6

0

2

 23 :  10

18

 6.

Litvínov                

7

5

1

1

 20 :   9

17

 7.

FC Chomutov             

7

5

1

1

 23 :   9

16

 8.

Litoměřice/Pokratice    

6

5

0

1

 27 :  12

15

 9.

Košťany                 

7

5

0

2

 27 :  12

15

10.

Bílina                  

7

3

1

3

 24 :  21

10

11.

T.Kadaň                 

8

3

1

4

 15 :  27

10

12.

Ervěnice                

6

3

0

3

 11 :  17

9

13.

L.Chomutov/FAJM Most    

6

1

3

2

 10 :  12

9

14.

Libochovice             

6

0

1

5

  9 :  17

1

15.

Šluknov                 

6

0

0

6

  3 :  25

0

 

TABULKA VENKU

Rk

Tým

Záp

+

0

-

Skóre

Body

 1.

Litvínov                

7

5

2

0

 22 :  10

17

 2.

VOŠ a SOŠ Roudnice      

6

5

0

1

 33 :   9

15

 3.

Litoměřice/Pokratice    

8

3

2

3

 21 :  15

12

 4.

Ervěnice                

8

4

0

4

 17 :  19

12

 5.

FC Chomutov             

7

3

0

4

 14 :  14

9

 6.

Košťany                 

7

1

4

2

 10 :  21

9

 7.

Obrnice/Souš            

6

1

2

3

 13 :  12

6

 8.

Neštěmice               

7

2

0

5

 14 :  40

6

 9.

L.Chomutov/FAJM Most    

8

2

0

6

 13 :  28

6

10.

Bílina                  

7

2

0

5

 15 :  38

6

11.

Jun.Děčín               

6

1

0

5

  7 :  13

3

12.

T.Kadaň                 

6

1

0

5

  9 :  34

3

13.

Šluknov                 

8

1

0

7

  7 :  60

3

14.

Louny                   

6

0

2

4

 15 :  30

2

15.

Libochovice             

8

0

1

7

  6 :  32

1

 

TABULKA DOMA/VENKU

 

DOMÁCÍ

HOSTÉ

Rk

Tým

Dz

+

0

-

Skóre

Body

Hz

+

0

-

Skóre

Body

 1.

VOŠ a SOŠ Roudnice      

8

6

2

0

 63 :  13

22

6

5

0

1

 33 :   9

15

 2.

Litvínov                

7

5

1

1

 20 :   9

17

7

5

2

0

 22 :  10

17

 3.

Jun.Děčín               

8

8

0

0

 58 :  10

24

6

1

0

5

  7 :  13

3

 4.

Litoměřice/Pokratice    

6

5

0

1

 27 :  12

15

8

3

2

3

 21 :  15

12

 5.

FC Chomutov             

7

5

1

1

 23 :   9

16

7

3

0

4

 14 :  14

9

 6.

Neštěmice               

7

5

2

0

 30 :  11

19

7

2

0

5

 14 :  40

6

 7.

Obrnice/Souš            

8

6

0

2

 23 :  10

18

6

1

2

3

 13 :  12

6

 8.

Košťany                 

7

5

0

2

 27 :  12

15

7

1

4

2

 10 :  21

9

 9.

Louny                   

8

6

1

1

 32 :  11

20

6

0

2

4

 15 :  30

2

10.

Ervěnice                

6

3

0

3

 11 :  17

9

8

4

0

4

 17 :  19

12

11.

Bílina                  

7

3

1

3

 24 :  21

10

7

2

0

5

 15 :  38

6

12.

L.Chomutov/FAJM Most    

6

1

3

2

 10 :  12

9

8

2

0

6

 13 :  28

6

13.

T.Kadaň                 

8

3

1

4

 15 :  27

10

6

1

0

5

  9 :  34

3

14.

Šluknov                 

6

0

0

6

  3 :  25

0

8

1

0

7

  7 :  60

3

15.

Libochovice             

6

0

1

5

  9 :  17

1

8

0

1

7

  6 :  32

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

D1A   Krajský přebor mladšího dorostu

 

TABULKA

Rk

Tým

Záp

+

0

-

Skóre

Body

Prav

Odebráno

Poč.body

 1.

Louny                   

14

11

1

2

 52 :  15

35

( 10)

 

 

 2.

FC Chomutov             

14

11

1

2

 67 :  14

34

( 13)

 

 

 3.

Obrnice/Souš            

14

10

2

2

 55 :  12

33

(  8)

 

 

 4.

VOŠ a SOŠ Roudnice      

14

8

4

2

 47 :  18

30

(  4)

 

 

 5.

Jun.Děčín               

14

8

3

3

 64 :  26

28

(  3)

 

 

 6.

Litoměřice/Pokratice    

14

8

2

4

 38 :  22

28

(  8)

 

 

 7.

Košťany                 

14

8

2

4

 51 :  43

27

(  5)

 

 

 8.

Litvínov                

14

6

2

6

 44 :  30

21

( -1)

 

 

 9.

T.Kadaň                 

14

6

0

8

 22 :  39

18

( -6)

 

 

10.

Bílina                  

14

5

2

7

 33 :  51

18

( -4)

 

 

11.

Libochovice             

14

2

5

7

 18 :  47

14

( -7)

 

 

12.

Neštěmice               

14

4

0

10

 39 :  65

12

( -9)

 

 

13.

L.Chomutov/FAJM Most    

14

2

2

10

 16 :  53

8

(-10)

 

 

14.

Šluknov                 

14

1

1

12

 16 :  81

5

(-14)

 

 

15.

Ervěnice                

14

0

3

11

 15 :  61

4

(-15)

 

 

 

TABULKA DOMA

Rk

Tým

Záp

+

0

-

Skóre

Body

 1.

Obrnice/Souš            

8

7

0

1

 40 :   4

21

 2.

Jun.Děčín               

8

7

0

1

 50 :  11

21

 3.

Louny                   

8

6

1

1

 38 :   9

20

 4.

FC Chomutov             

7

6

1

0

 43 :   3

19

 5.

VOŠ a SOŠ Roudnice      

8

5

2

1

 30 :  10

18

 6.

Košťany                 

7

6

0

1

 33 :  17

18

 7.

T.Kadaň                 

8

5

0

3

 15 :  16

15

 8.

Bílina                  

7

3

2

2

 23 :  18

12

 9.

Neštěmice               

7

4

0

3

 29 :  22

12

10.

Litoměřice/Pokratice    

6

3

1

2

 16 :  10

11

11.

Libochovice             

6

2

3

1

 12 :   9

11

12.

Litvínov                

7

2

2

3

 21 :  16

9

13.

L.Chomutov/FAJM Most    

6

2

1

3

  9 :  13

7

14.

Šluknov                 

6

1

1

4

 10 :  23

5

15.

Ervěnice                

6

0

1

5

  5 :  22

2

 

TABULKA VENKU

Rk

Tým

Záp

+

0

-

Skóre

Body

 1.

Litoměřice/Pokratice    

8

5

1

2

 22 :  12

17

 2.

FC Chomutov             

7

5

0

2

 24 :  11

15

 3.

Louny                   

6

5

0

1

 14 :   6

15

 4.

Obrnice/Souš            

6

3

2

1

 15 :   8

12

 5.

VOŠ a SOŠ Roudnice      

6

3

2

1

 17 :   8

12

 6.

Litvínov                

7

4

0

3

 23 :  14

12

 7.

Košťany                 

7

2

2

3

 18 :  26

9

 8.

Jun.Děčín               

6

1

3

2

 14 :  15

7

 9.

Bílina                  

7

2

0

5

 10 :  33

6

10.

T.Kadaň                 

6

1

0

5

  7 :  23

3

11.

Libochovice             

8

0

2

6

  6 :  38

3

12.

Ervěnice                

8

0

2

6

 10 :  39

2

13.

L.Chomutov/FAJM Most    

8

0

1

7

  7 :  40

1

15.

Neštěmice               

7

0

0

7

 10 :  43

0

16.

Šluknov                 

8

0

0

8

  6 :  58

0

 

 

TABULKA DOMA/VENKU

 

DOMÁCÍ

HOSTÉ

Rk

Tým

Dz

+

0

-

Skóre

Body

Hz

+

0

-

Skóre

Body

 1.

Louny                   

8

6

1

1

 38 :   9

20

6

5

0

1

 14 :   6

15

 2.

FC Chomutov             

7

6

1

0

 43 :   3

19

7

5

0

2

 24 :  11

15

 3.

Obrnice/Souš             

8

7

0

1

 40 :   4

21

6

3

2

1

 15 :   8

12

 4.

VOŠ a SOŠ Roudnice      

8

5

2

1

 30 :  10

18

6

3

2

1

 17 :   8

12

 5.

Jun.Děčín               

8

7

0

1

 50 :  11

21

6

1

3

2

 14 :  15

7

 6.

Litoměřice/Pokratice    

6

3

1

2

 16 :  10

11

8

5

1

2

 22 :  12

17

 7.

Košťany                 

7

6

0

1

 33 :  17

18

7

2

2

3

 18 :  26

9

 8.

Litvínov                

7

2

2

3

 21 :  16

9

7

4

0

3

 23 :  14

12

 9.

T.Kadaň                 

8

5

0

3

 15 :  16

15

6

1

0

5

  7 :  23

3

10.

Bílina                  

7

3

2

2

 23 :  18

12

7

2

0

5

 10 :  33

6

11.

Libochovice             

6

2

3

1

 12 :   9

11

8

0

2

6

  6 :  38

3

12.

Neštěmice               

7

4

0

3

 29 :  22

12

7

0

0

7

 10 :  43

0

13.

L.Chomutov/FAJM Most    

6

2

1

3

  9 :  13

7

8

0

1

7

  7 :  40

1

14.

Šluknov                 

6

1

1

4

 10 :  23

5

8

0

0

8

  6 :  58

0

15.

Ervěnice                

6

0

1

5

  5 :  22

2

8

0

2

6

 10 :  39

2

 

 

 

E1A   Krajský přebor starších žáků

 

TABULKA

Rk

Tým

Záp

+

0

-

Skóre

Body

Prav

Odebráno

Poč.body

 1.

Mostecký FK             

15

15

0

0

104 :  10

45

( 24)

 

 

 2.

Litvínov                

15

14

0

1

112 :   7

42

( 18)

 

 

 3.

Louny                    

15

10

1

4

 59 :  15

31

( 10)

 

 

 4.

Litoměřice              

15

9

2

4

 55 :  26

31

(  5)

 

 

 5.

Jun.Děčín               

15

9

1

5

 57 :  30

29

(  4)

 

 

 6.

Neštěmice               

15

8

2

5

 47 :  30

27

(  5)

 

 

 7.

Litvínov B               

14

7

2

5

 45 :  33

23

(  2)

 

 

 8.

Bílina                  

15

7

2

6

 42 :  41

23

(  2)

 

 

 9.

FC Chomutov             

15

7

1

7

 37 :  39

22

( -2)

 

 

10.

SK Roudnice             

15

6

1

8

 50 :  32

20

( -2)

 

 

11.

Žatec                   

15

6

1

8

 37 :  78

20

( -5)

 

 

12.

Brozany                 

15

5

2

8

 23 :  48

18

( -4)

 

 

13.

Krupka                  

15

4

1

10

 45 :  63

13

( -8)

 

 

14.

Ervěnice                

15

2

2

11

 30 :  83

9

(-16)

 

 

15.

T.Kadaň                 

14

1

0

13

 16 :  65

3

(-18)

 

 

16.

Štětí                   

15

0

0

15

  4 : 163

0

(-24)

 

 

TABULKA DOMA

Rk

Tým

Záp

+

0

-

Skóre

Body

 1.

Litvínov                

8

8

0

0

 70 :   1

24

 2.

Mostecký FK             

7

7

0

0

 54 :   4

21

 3.

Jun.Děčín               

8

7

0

1

 48 :  14

21

 4.

Neštěmice               

7

5

1

1

 22 :   9

16

 5.

Bílina                  

7

5

1

1

 27 :  11

16

 6.

Louny                   

7

5

0

2

 37 :   7

15

 7.

Litoměřice              

8

4

1

3

 24 :  14

14

 8.

Litvínov B              

7

4

2

1

 30 :  12

14

 9.

SK Roudnice             

7

4

0

3

 26 :  11

12

10.

Žatec                   

8

4

0

4

 22 :  37

12

11.

FC Chomutov             

8

3

1

4

 20 :  18

10

12.

Brozany                 

7

3

0

4

  8 :  21

9

13.

Krupka                  

7

2

1

4

 16 :  25

7

14.

Ervěnice                

8

1

2

5

 22 :  29

6

15.

T.Kadaň                 

7

1

0

6

 10 :  27

3

16.

Štětí                   

8

0

0

8

  2 :  85

0

TABULKA VENKU

Rk

Tým

Záp

+

0

-

Skóre

Body

 1.

Mostecký FK             

8

8

0

0

 50 :   6

24

 2.

Litvínov                

7

6

0

1

 42 :   6

18

 3.

Litoměřice              

7

5

1

1

 31 :  12

17

 4.

Louny                   

8

5

1

2

 22 :   8

16

 5.

FC Chomutov             

7

4

0

3

 17 :  21

12

 6.

Neštěmice               

8

3

1

4

 25 :  21

11

 7.

Litvínov B              

7

3

0

4

 15 :  21

9

 8.

Brozany                 

8

2

2

4

 15 :  27

9

 9.

Jun.Děčín               

7

2

1

4

  9 :  16

8

10.

SK Roudnice             

8

2

1

5

 24 :  21

8

11.

Žatec                   

7

2

1

4

 15 :  41

8

12.

Bílina                  

8

2

1

5

 15 :  30

7

13.

Krupka                  

8

2

0

6

 29 :  38

6

14.

Ervěnice                

7

1

0

6

  8 :  54

3

15.

T.Kadaň                 

7

0

0

7

  6 :  38

0

16.

Štětí                   

7

0

0

7

  2 :  78

0

 

 

 

 

F1A   Krajský přebor mladších žáků

TABULKA

Rk

Tým

Záp

+

0

-

Skóre

Body

Prav

Odebráno

Poč.body

 1.

Litvínov                

15

13

0

2

 84 :  30

39

( 15)

 

 

 2.

Louny                   

15

11

2

2

 79 :  22

36

( 14)

 

 

 3.

SK Roudnice             

15

12

0

3

 72 :  26

36

( 15)

 

 

 4.

Žatec                   

15

10

1

4

 52 :  31

31

(  7)

 

 

 5.

Neštěmice                

15

9

3

3

 59 :  40

31

(  9)

 

 

 6.

Brozany                 

15

9

1

5

 53 :  27

29

(  7)

 

 

 7.

Litoměřice              

15

8

3

4

 49 :  34

29

(  3)

 

 

 8.

Jun.Děčín               

15

8

1

6

 62 :  69

26

(  1)

 

 

 9.

Mostecký FK             

15

7

2

6

 55 :  31

25

(  2)

 

 

10.

Bílina                  

15

6

3

6

 39 :  29

22

(  0)

 

 

11.

FC Chomutov             

15

3

2

10

 38 :  78

11

(-13)

 

 

12.

Litvínov B              

14

3

1

10

 34 :  58

10

(-11)

 

 

13.

Ervěnice                

15

2

3

10

 31 :  71

10

(-15)

 

 

14.

Štětí                   

15

2

2

11

 21 :  84

9

(-16)

 

 

15.

T.Kadaň                 

14

2

1

11

 22 :  78

7

(-14)

 

 

16.

Krupka                  

15

0

3

12

 11 :  53

5

(-18)

 

 

TABULKA DOMA

Rk

Tým

Záp

+

0

-

Skóre

Body

 1.

Žatec                    

8

6

1

1

 30 :  13

19

 2.

Litvínov                

8

6

0

2

 43 :  19

18

 3.

Louny                   

7

5

1

1

 41 :  14

16

 4.

Neštěmice               

7

5

1

1

 28 :  12

16

 5.

Litoměřice              

8

5

1

2

 31 :  23

16

 6.

SK Roudnice             

7

5

0

2

 31 :  10

15

 7.

Mostecký FK             

7

4

1

2

 35 :  13

14

 8.

Brozany                 

7

4

0

3

 24 :  13

12

 9.

Bílina                  

7

4

0

3

 17 :   8

12

10.

Jun.Děčín               

8

3

1

4

 27 :  42

11

11.

Ervěnice                

8

1

2

5

 18 :  35

6

12.

Štětí                   

8

1

2

5

 14 :  40

6

13.

Litvínov B              

7

1

1

5

 14 :  24

4

14.

FC Chomutov             

8

1

1

6

 20 :  45

4

15.

Krupka                  

7

0

2

5

  4 :  17

3

16.

T.Kadaň                 

7

1

0

6

 10 :  46

3

TABULKA VENKU

Rk

Tým

Záp

+

0

-

Skóre

Body

 1.

Litvínov                

7

7

0

0

 41 :  11

21

 2.

SK Roudnice             

8

7

0

1

 41 :  16

21

 3.

Louny                   

8

6

1

1

 38 :   8

20

 4.

Brozany                 

8

5

1

2

 29 :  14

17

 5.

Neštěmice               

8

4

2

2

 31 :  28

15

 6.

Jun.Děčín               

7

5

0

2

 35 :  27

15

 7.

Litoměřice              

7

3

2

2

 18 :  11

13

 8.

Žatec                   

7

4

0

3

 22 :  18

12

 9.

Mostecký FK             

8

3

1

4

 20 :  18

11

10.

Bílina                  

8

2

3

3

 22 :  21

10

11.

FC Chomutov             

7

2

1

4

 18 :  33

7

12.

Litvínov B              

7

2

0

5

 20 :  34

6

13.

Ervěnice                

7

1

1

5

 13 :  36

4

14.

T.Kadaň                 

7

1

1

5

 12 :  32

4

15.

Štětí                   

7

1

0

6

  7 :  44

3

16.

Krupka                  

8

0

1

7

  7 :  36

2

 

 

G1A   KP starších přípravek - roč.2004

 

TABULKA

Rk

Tým

Záp

+

0

-

Skóre

Body

Prav

Odebráno

Poč.body

 1.

Litvínov                

10

10

0

0

164 :  38

30

( 15)

 

 

 2.

Jun./ FK Teplice        

10

9

0

1

238 :  63

27

( 12)

 

 

 3.

FAJM Most               

10

8

0

2

254 :  91

24

(  9)

 

 

 4.

Litoměřice              

10

7

0

3

128 :  89

21

(  6)

 

 

 5.

Louny/J. Žatec          

10

6

0

4

154 : 127

18

(  3)

 

 

 6.

FK Ústí                 

10

5

0

5

152 : 128

15

(  0)

 

 

 7.

FA P. Voříška           

10

4

0

6

149 : 203

12

( -3)

 

 

 8.

SK Roudnice/Štětí       

10

3

0

7

124 : 148

9

( -6)

 

 

 9.

Kadaň/Ervěnice          

10

2

0

8

 79 : 218

6

( -9)

 

 

10.

Loko/FC Chomutov        

10

1

0

9

 98 : 201

3

(-12)

 

 

11.

Mostecký FK             

10

0

0

10

 49 : 283

0

(-15)

 

 

TABULKA DOMA

Rk

Tým

Záp

+

0

-

Skóre

Body

 1.

Litvínov                

5

5

0

0

101 :  16

15

 2.

Jun./ FK Teplice        

5

4

0

1

121 :  23

12

 3.

FAJM Most               

5

4

0

1

121 :  35

12

 4.

Litoměřice              

5

4

0

1

 70 :  52

12

 5.

FA P. Voříška           

5

3

0

2

 97 :  77

9

 6.

Louny/J. Žatec          

5

2

0

3

 69 :  70

6

 7.

FK Ústí                 

5

2

0

3

 82 :  73

6

 8.

Kadaň/Ervěnice          

5

2

0

3

 50 :  83

6

 9.

SK Roudnice/Štětí       

5

1

0

4

 54 :  67

3

10.

Loko/FC Chomutov        

5

1

0

4

 56 :  99

3

11.

Mostecký FK             

5

0

0

5

 21 : 152

0

TABULKA VENKU

Rk

Tým

Záp

+

0

-

Skóre

Body

 1.

Jun./ FK Teplice        

5

5

0

0

117 :  40

15

 2.

Litvínov                

5

5

0

0

 63 :  22

15

 3.

FAJM Most                

5

4

0

1

133 :  56

12

 4.

Louny/J. Žatec          

5

4

0

1

 85 :  57

12

 5.

Litoměřice              

5

3

0

2

 58 :  37

9

 6.

FK Ústí                 

5

3

0

2

 70 :  55

9

 7.

SK Roudnice/Štětí       

5

2

0

3

 70 :  81

6

 8.

FA P. Voříška           

5

1

0

4

 52 : 126

3

10.

Loko/FC Chomutov        

5

0

0

5

 42 : 102

0

11.

Kadaň/Ervěnice          

5

0

0

5

 29 : 135

0

12.

Mostecký FK             

5

0

0

5

 28 : 131

0

 

 

 

H1A   KP starších přípravek - roč.2005

 

TABULKA

Rk

Tým

Záp

+

0

-

Skóre

Body

Prav

Odebráno

Poč.body

 1.

FA P. Voříška           

9

9

0

0

220 :  99

27

( 15)

 

 

 2.

Louny/J. Žatec          

10

8

1

1

203 : 118

25

( 10)

 

 

 3.

Jun./ FK Teplice        

9

6

1

2

158 : 123

20

(  4)

 

 

 4.

FAJM Most               

9

5

0

4

172 : 158

15

(  0)

 

 

 5.

SK Roudnice/Štětí       

10

5

0

5

155 : 142

15

(  0)

 

 

 6.

Loko/FC Chomutov        

10

5

0

5

174 : 172

15

(  0)

 

 

 7.

FK Ústí                 

10

5

0

5

186 : 185

15

(  0)

 

 

 8.

Kadaň/Ervěnice          

10

3

0

7

134 : 189

9

( -6)

 

 

 9.

Mostecký FK              

9

2

0

7

129 : 200

6

( -9)

 

 

10.

Litoměřice              

9

2

0

7

 92 : 174

6

( -6)

 

 

11.

Litvínov                

9

1

0

8

101 : 164

3

( -9)

 

 

TABULKA DOMA

Rk

Tým

Záp

+

0

-

Skóre

Body

 1.

Louny/J. Žatec          

5

5

0

0

119 :  59

15

 2.

FA P. Voříška           

4

4

0

0

 94 :  50

12

 3.

SK Roudnice/Štětí       

5

4

0

1

 86 :  47

12

 4.

Jun./ FK Teplice        

5

3

1

1

 83 :  61

11

 5.

FAJM Most               

5

3

0

2

 90 :  76

9

 6.

Loko/FC Chomutov        

5

3

0

2

100 :  87

9

 7.

FK Ústí                 

5

3

0

2

 99 :  93

9

 8.

Kadaň/Ervěnice          

5

2

0

3

 72 :  85

6

 9.

Litvínov                

4

1

0

3

 54 :  64

3

10.

Mostecký FK             

5

1

0

4

 69 : 118

3

11.

Litoměřice              

4

1

0

3

 42 :  76

3

TABULKA VENKU

Rk

Tým

Záp

+

0

-

Skóre

Body

 1.

FA P. Voříška           

5

5

0

0

126 :  49

15

 2.

Louny/J. Žatec          

5

3

1

1

 84 :  59

10

 3.

Jun./ FK Teplice        

4

3

0

1

 75 :  62

9

 4.

FAJM Most               

4

2

0

2

 82 :  82

6

 5.

Loko/FC Chomutov        

5

2

0

3

 74 :  85

6

 6.

FK Ústí                 

5

2

0

3

 87 :  92

6

 7.

SK Roudnice/Štětí       

5

1

0

4

 69 :  95

3

 8.

Kadaň/Ervěnice          

5

1

0

4

 62 : 104

3

 9.

Mostecký FK             

4

1

0

3

 60 :  82

3

10.

Litoměřice               

5

1

0

4

 50 :  98

3

12.

Litvínov                

5

0

0

5

 47 : 100

0