Žižkova 1399,
431 11 Jirkov

Výsledky z 9 a 10.6.2018

A mužstvo      Klášterec - Ervěnice       2 : 5 (1 : 2)

V líbivém utkání plných šancí na obou stranách domácí zahájili neuvěřitelným tlakem a v prvních minutách jsme 2x vykopávali míč z prázdné branky a dvakrát zvonila tyč naší branky. V 9.minutě domácí po vyraženém míči Zajícem se konečně dočkali branky, když J.Škultéty střelou k tyči z hranice vápna otevřel skóre 1 : 0. Od této chvíle jsme se ujali iniciativy a vytvářeli si celou řadu šancí. Až ve 22.minutě po pěkné kombinaci mezi Mackem a Nišem, posledně jmenovaný vyrovnal. Domácí nestačili rychlostí na naše kluky a už ve 36.minutě po průniku středem obrany šlachta obešel domácího brankáře a otočil na 1 : 2. V 58.minutě svou sólovou akci proměnil Šlachta v branku tvrdou střelou k tyči. 1 : 3. V 68.minutě opět Šlachta hlavou po centru Niše zvýšil na 1 : 4. V 67.minutě po faulu na domácího hráče proměnil Papoušek pokutový kop na 2 : 4. Konečnou tečku utkání dal Macko lobem ala Poborský a završil nejen dobrý výkon svůj, ale i celého mužstva, které nastoupilo v dosti kombinované sestavě (chyběli Král, Mašl, Ambroz, Bystrý a Národa). Kazem utkání bylo zranění, našeho golmana Zajíce, který si poranil levé koleno. Brzy se uzdrav.

Sestava - Zajíc, Růžička, Campr, Trávníček, Šefler , Dvořák, Glas, Niš, Mostovoj, Macko, Šlachta

LoKo Chomutov - Ledvice   0 : 10

B mužstvo -  Ervěnice B - Březenecká     2 : 4 (2 : 1)

Po vydařeném prvním poločase přišel útlum a zasloužená prohra. Naše branky vstřelili Král a Niš.

Starší dorost      Ervěnice - Neštěmice              4 : 0 (2 : 0)

V pěkném utkání jsme hosty poprvé v sezóně udolali a dokonce čtyřbrankovým rozdílem. O branky se rozdělili Pavel Pěnkava, Ričl, Gulyas a Gažo

Mladší dorost    Ervěnice - Neštěmice              7 : 1 (2 : 0)

V posledním utkání si kluci s chutí zastříleli. 4 x se trefil Poláček, 2 x Martin Dzuriak a 1 x Karásek

Starší žáci      Štětí - Ervěnice/LoKo    1 : 5 (0 : 2)

O naše branky se rozdělili Wälzer, Matoušek, Valta, Šafařík a Rostáš

Mladší žáci    Štětí - Ervěnice/LoKo    8 : 3 (3 : 0)

Naše branky vstřelil 2 x Staněk a 1 x Nguen

Starší přípravky A - volný termín

Starší přípravky B

Mladší přípravky A  - ročník 2009 odehrál v sobotu finále KP a skončil na 5 místě

Mladší přípravky B  - Ervěnice - Klášterec A    4 : 12

Klášterec B - Ervěnice    8 : 4

Program mistrovských utkání na 16.6. - 17.6.2018

A mužstvo - hraje v sobutu 16.6. od  10 15 hodin  na domácím hřišti s vítězem I.A třídy a postupujícími  Dobroměřicemi

B mužstvo -  hraje ve čtvrtek 14.6. od 17 30 své poslední soutěžní utkání v Novém Sedle

Starší a mladší dorost - konec sezóny

Starší a mladší žáci - hrají v neděli 17.6. od 10 resp 12 hodin doma s Krupkou

Starší přípravka A - V neděli 17.6. ročník 2008 pořádá turnaj Memoriál Josefa Oubrechta za účasti 14 týmů.

Starší přípravka B -  konec sezóny

Mladší přípravka A - konec sezóny

Mladší přípravka B ročník 2011 - konec sezóny

Jinak Vás zveme na program v rámci oslav 120. výročí založení klubu, který zahájí 16.6. dospělí mistrovským utkáním s jistým postupujícím do Krajského přeboru mužstvem Dobroměřic a bude ukončen utkáním staré gardy Ervěnic a Arabela Teamem, který tvoří řada herců a zpěváků, program bude ukončen autogramiádou.