TJ Sokol Obrnice - TJ VČSA Ervěnice "A" 3:0 (2:0)

TJ Sokol Obrnice : Molnár – Zaspal V., Hendrych, Fritsch, Zaspal S.- Nykodým, Plaček, Zaspal (C), Šlégr – Pilař, Tůma

TJ VČSA Ervěnice "A": Janda – Bednář, Haviár (C), Hronek, Holub – Šroub (46. Šantora), Mašl, Národa, Špicar (75.Velek) – Banovič Král (80. Šlachta)

Góly: 2.Pilař, 5.Tůma, 48. Pilař

rozhodčí: Sedláček – Karrmann, Růžička

Diváků : 55

K dalšímu kolu jsme zajížděli do nedalekých Obrnic. Domácí se pyšní snad nejmenším hřištěm v republice, kde jejich hra na nakopávané míče bývá velmi nebezpečná. Domácím chyběl nejlepší střelec minulé sezóny Tůma, který odešel do Bíliny. Nám chyběl Niš, který měl pracovní povinnosti

Vstupy do obou poločasů nám krutě nevyšli. Ačkoli jsme věděli, čím na nás Obrnice vyrukují nedokázali jsme na jejich nástup zareagovat. Hned ve 2. minutě jsme zazmatkovali a odevzdali jednoduchý balon soupeři. Ten okamžitě vyslal Tůmu ml., který přesným centrem našel Pilaře, toho neuhlídal Holub 1:0. Nestačili jsme se oklepat a přišla pohroma číslo dvě, v 5. minutě Bednář neodhadl balon a ten ho přeskočil, Tůma již přehazoval vyběhlého Jandu 2:0. V 6. Minutě mohlo být ještě hůř, kdy Tůma střílel z malého vápna naštěstí pro nás vedle. Od této chvíle jsme převzali iniciativu zápasu my. Ve 13. minutě po faulu na Krále kopal Mašl přímý kop, ten našel osamoceného Hronka, který svou šancí pohrdl a zamířil vedle. V 16. Minutě se připomněli domácí, kdy po rohu orazítkovali břevno Jandovi brány. My jsme ovládli střed hřiště, ale nevycházeli nám na malém hřišti finální přihrávky. Za to domácí věděli jak hrát a tak ve 30. minutě na hranici faulu Hronek odstavil ve vápně unikajícího Plačeka.  Ve 34. Minutě se řítil Banovič sám na gólmana, chtěl ho přehodit, bohužel nad. Ve 37. Minutě Banovič po krásném úniku po pravé straně našel Špicara, který z penalty vystřelil velmi slabou ránu. 39. Minutě Banovič jde opět sám na bránu, ale jeho střela naneštěstí pro nás míří vedle.

Druhý poločas jsme začali velikou šancí Krále, který se řítil sám na bránu, jeho střela míříla těsně vedle. Opět se potvrdilo známé přísloví nedáš dostaneš a tak ve 47. Minutě po úniku po pravé straně střílel nikým nepokrytý Pilař 3:0. Potom jsme měli několik velmi slibných šancí. Za zmínku stojí šance Banoviče, který přestřelil z penalty bránu, roh Mašla, který nedokázal usměrnit do brány Hronek nebo samostatný únik Krále, který přestřelil. Bohužel pro nás nikdo nedokázal rozvlnit síť Molnárovi branky. S velmi krutým výsledkem odjíždíme domů, avšak musíme se připravit již ve středu nás čeká pohárové utkání s Litvínovem a potom mistrovské utkání s Ledvicemi.