TJ VČSA Ervěnice "A" - TJ Středohor Dobroměřice 6:2 (2:0)

30.09.2014 18:56

TJ VČSA Ervěnice "A": Červenka – Bednář, Banovič, Hronek, Holub T. – Mašl, Haviar, Národa (46. Niš), Holub V. (39. Špicar) – Bašek (69. Šantora), Král (72. Šroub)

TJ Středohor Dobroměřice : Sedláček – Csonka (73. Sochor), Kaleja (62. Daniš), Smola, Šebek – Plachý, Rus, Holeček, Reh (55. Mistoler) – Chlouba, Hartman

Góly: 12. Král, 34., 79. Haviar, 53. Niš, 56. vl. gól Plachý, 68. Bašek – 59. Csonka, 67. Chlouba

rozhodčí: Teska – Javorek, P. Mecl

Diváků : 100

Nastupovali jsme proti soupeři, se kterým jsme měli z minulé sezóny velmi negativní skóre 0:8. Naše rozestavení a taktika byla k tomuto zápasu uzpůsobena.

Naše mužstvo začalo velmi aktivně a vysokým presem jsme donutili soupeře k častým chybám. Ve 12. Minutě byl na hranici šestnácky faulován Král a nařízený přímý kop bezpečně proměnil 1:0. Hosté se dostávali sporadicky do šancí, ale o to více byli nebezpečnější. Ve 26. Minutě běžel sám na nováčka v Ervěnické bráně sám Hartman, ale jeho pokus zneškodnil Červenka. Ve 34. Minutě přišel trest a po ose Haviár – Král – Haviár, kdy posledně jmenovaný zvyšoval skóre na 2:0.

Ve druhém poločase to byla přehlídka otevřeného fotbalu a mnoha šancí. Nejdříve v 51. minutě hostující Csonka po rohovém kopu  snížili na 2 : 1. V 53. minutě unikl po levé straně Král a naservíroval míč Baškovi, kterému jeho střelu zblokoval obránce, ale důrazný Niš zvýšil na 3:1. V 56. minutě střelou vyslal prudký centr T. Holub a hostující Plachý si míč nešťastně srazil do brány4 : 1, V 67. Minutě se po nedorozumění domácí obrany řítil sám na brankáře Chlouba a snížil na 4:2. Hned na to po akci Haviára zvýšil na 5 : 2 střelou pod břevno Bašek a účet střetnutí uzavřel Haviár, po chybě Šebka. Vyzdvihnout je třeba solidní výkon našeho brankáře Červenky(dorostenec), který sehrál první zápas za A mužstvo.