Turnaj přípravek v Krupce

14.01.2015 06:28

 Halový turnaj v Krupce pro roč. 2004 a ml.  

TJ Krupka 10.1.2015

                                

Pořad turnaje:

 

07.30: Otevření haly a kabin

 

08.15: Zahájení turnaje a upřesnění pravidel

 

08.30: TJ Krupka A – Sokol Košťany               1 : 2

08.45: FK Bílina – VČSA Ervěnice                    0 : 2

09.00: Spartak Boletice – Mostecký FK               0 : 0             

09.15: TJ Krupka A – Sokol Brozany               1 : 3

09.30: Sokol Košťany – FK Bílina                      0 : 0

09.45: Hvězda Trnovany – Spartak Boletice       1 : 0

10.00: VČSA Ervěnice – Sokol Brozany            0 : 0

10.15: Viktoria Vestec – Mostecký FK                6 : 0

10.30: TJ Krupka A – FK Bílina                         0 : 1

10.45: Sokol Košťany – VČSA Ervěnice          0 : 4

11.00: Hvězda Trnovany – Viktoria Vestec        0 : 0

11.15: Sokol Brozany – FK Bílina                       3 : 2

11.30: TJ Krupka A – VČSA Ervěnice   0 : 2

11.45: Spartak Boletice – Viktoria Vestec           0 : 8

12.00: Sokol Košťany – Sokol Brozany             1 : 1

12.15: Hvězda Trnovany – Mostecký FK             2 : 0

 

 

 

O umístění :

 

12.30: 5A – 4B  (o 7-8-9.místo)                         TJ Krupka 2 : 0 Spartak Boletice             

12.45: 3A – 3B  (o 5-6.místo)                            Sokol Košťany 0 : 0 Mostecký FK (0 : 2 na pen.)

13.00: 4A – 4B  (o 7-8-9.místo)                         FK Bílina 0 : 0 Spartak Boletice ( 2 : 0 na pen.)

13.15: 2A – 2B  (o 3-4.místo)                            Sokol Brozany 1 : 0 TJ Hvězda Trnovany

13.30: 1A – 1B  (o 1-2.místo)                            VČSA Ervěnice 1 : 0 Viktoria Vestec

 

13.50: Vyhlášení výsledků a předání cen

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TJ Sokol Košťany

  1. FK Bílina
  2. TJ Krupka
  3.  Spartak Boletice

 

 

Nejlepší hráči turnaje ( vítěz dárkového poukazu ):

 

Nejlepší hráč: Krása Filip ( VČSA Ervěnice )

Nejlepší střelec: Kramer Lukáš ( Viktoria Vestec)

Nejlepší brankář: Šperl Karel ( TJ Krupka )

 

Nejlepší hráč družstva:

 

TJ Krupka – Lukeš Jakub

TJ Sokol Košťany – Kloučková Tereza

Sokol Brozany – Klíma Jaromír

FK Bílina – Libovický Tomáš

Spartak Boletice – Kvíz František

VČSA Ervěnice – Krása Filip

TJ Hvězda Trnovany – Kučera Ondřej

Mostecký FK – Špaček Martin

Viktoria Vestec – Plop Daniel