09.05.2016 05:44

SK Ervěnice - Jirkov, Žižkova 1399, 431 11 Jirkov

Výsledky z 7.5. – 8.5.2016

A mužstvo –   SK Ervěnice-Jirkov - Domoušice    2 : 3 (1 : 2)

Obehranou písničkou již nelze vše převracet. V rozhodujících chvílích prostě naše méně zkušené mužstvo nemá už to potřebné štěstíčko. Začali jsme dobře vytvářeli jsme si dobré příležitosti a v 18 minutě Ameti po přihrávce Krále otevřel skóre. Hosté hned po rohu a zmatku v našem pokutovém území ve 20 minutě vyrovnali Uhlíkem. Ve 29 minutě opět po rohu z blízka opět Uhlík otočil skóre 1 : 2. Co bylo platné, že jsme měli převahu, když se nic neurodilo. V 50 minutě se neskutečně trefil z 22 metrů opět Uhlík do šibenice 1 : 3. V 65 minutě Dvořák střelou z vápna  snížil na 2 : 3. O pět minut následně šel sám na branku Trávníček, ale nastřelil jen brankáře. V posledních 15 minutách soupeř prodlužoval čas a my hráli křečovitě a v podstatě se již do velkých šancí se nedostali.

Sestava – Červenka, Valčík, Trávníček, Šlachta, Zajak (40 Šístek), Proll, Mašl, Emmer(46 Mostovoj), Dvořák, Ameti (82 Nedvěd), Král

Březno – Louny   3 : 5

B mužstvo     LoKo B  -  SK Ervěnice – Jirkov      1 : 3  (1 : 0)

Po přestávce kluci skóre otočili brankami 2x Národa Pavel a 1x Kostourek

Starší dorost   Děčín - SK Ervěnice – Jirkov      7 : 0 (2 : 0)

Litvínov – SK Ervěnice                5 : 0 (2 : 0)

Mladší dorost  Děčín - SK Ervěnice – Jirkov   5 : 2 (4 : 0)

Branky – Daniel a  Karásek

Litvínov – SK Ervěnice   11 : 1 (4 : 0)

Branka Daniel

Starší žáci         SK Ervěnice – LoKo Chomutov       9 : 0 (2 : 0)

Mladší žáci   -  SK Ervěnice – LoKo Chomutov       1 : 5 (1 : 2)

Starší přípravky    Bečov - Ervěnice   2 : 5 (1 : 2)

Branky – Červeňák 3x, Kadeřábek a Jalč 1x

Ervěnice – Klášterec B   16 : 0 (11 : 0)

Branky – 8x jalč, 3x Kirchner a Novotný, 1x Kulíšek a Froněk

Mladší přípravky   Ervěnice – Klášterec B  6 : 8 (2 : 5)

Branky – 5x Niš a 1x Hradecký

Ženy  -           SK Ervěnice – Jirkov - Libušín    2 : 4 (0 : 2)

Branky – Myslíková a Pešoutová

Program na  14 – 15.5.2016 – mistrovská utkání

A mužstvo – hraje v sobotu 14.5. od 17 hodin v Podbořanech. Odjezd je v 15 15              B mužstvo – hraje v neděli 15.5. od 17 hod  na domácím hřišti s mužstvem Kryr

Starší a mladší dorost – hraje v neděli 15.5. od 10 resp 12 15 doma s mužstvem Loun.

Starší a mladší žáci – hrají v sobotu 14.5. od 13 resp 15 hodin v Kadani. Odjezd je stanoven na 11 45. Dále hrají starší žáci v úterý 10.5. pohár od 17 hodin s mužstvem Baníku Most

Starší přípravky – hrají v neděli 15.5. od 10 hodin v Horním Jiřetíně. Odjezd je stanoven na 8 45