SK ERVĚNICE - Jirkov

Žižkova 1399, 431 11 Jirkov

Výsledky ze 18 a 19.4.2015 – Černý víkend

A mužstvo:      Ervěnice  - Domoušice     4 : 0  (1 : 0)

Prvních 30 minut vůbec nenapovídalo tomu, že by výsledek měl být takový, jak utkání skončilo. Hosté jasně ukazovali proč jsou na druhém místě. Diktovali tempo hry a my kazili přihrávky hlavně ve středu hřiště. Ve 20 minutě musel Schwarz předvést dva krásné zákroky, aby hosté nešli do vedení. Musíme, ale pochválit naší obranu, která fungovala nadstandardně. Od 30 minuty jsme se vrátili do hry a výsledkem byly šance Haviára, Banoviče, břevno Baška a v 43 minutě rozehrál k překvapení všech trestný kop na ze strany nabíhajícího Haviára, který předložil míč Vaculovi na malé vápno

1 : 0. Ve 46 minutě nádherně se zavěsil na rohový kop Čibenka a jen těsně minul. V 66 minutě přišla krásná akce po ose Vacula Banovič, který prostřelili hostujícího brankáře. V 73 minutě hosté zahráli špatně ofsajd systém a svůj sólový nájezd proměnil přehozením brankáře Bašek. Nešťastní hosté inkasovali ještě v 90+2 minutě, kdy střelu Banoviče dorazil do branky Mirga a upravil na konečných 4 : 0

Sestava: Schwarz, Hronek, Prokop, Čibenka (74 Proll), Mašl, Vacula, Banovič, Haviar, Národa, Glas(46 Mirga), Bašek, Ameti (69 J.Národa) – 100 diváků, ŽK 2 : 1

8

B mužstvo: Údlice -  Ervěnice     5 : 0 (4 : 0)

Proti vedoucímu mužstvu jsme nebyli vůbec v útoku nebezbeční

Starší dorost:    Ervěnice - Šluknov  0 : 1 (0 : 0)

Mdlý výkon nestačil na mužstvo z předposledního místa. Za bojovnost a nasazení si hosté vítězství zasloužili

Mladší dorost:   Ervěnice  - Šluknov  5 : 0 (1 : 0)

Kluci vyhráli s přehledem. O branky se zasloužili 2x Šlachta, Kontra, Feneš a Horáček

Starší žáci:        Litvínov - Ervěnice   14 : 0 (6 : 0)

Naši mladí neměli šanci

Mladší žáci:      Litvínov - Ervěnice    2 : 0 (0 : 0))

Nečekaný výsledek našich kluků proti vedoucímu mužstvu jsme inkasovali v posledních čtyřech minutách

Starší přípravky :     Kadaň/Ervěnice – Roudnice/Štětí

Výsledky našeho mužstva 2004 – 1 : 1, a 4 : 2, 2005 1 : 4 a 1 : 9

Mladší přípravky: Ervěnice – Vilémov    16 : 4 (4 : 4)

Mini přípravky – na našem hřišti se uskuteční turnaj ročníku 2008 a ml. Účasti šesti mužstev.Výsledky – 1. místo MFK Most. 2. místo FAJM Most, 3. místo Ervěnice modří, 4. místo Litvínov, 5.místo Kadaň a 6.místo Ervěnice zelení

Ženy:     Postoloprty - Ervěnice   0 : 7 (0 : 1)

Branky – 2x Mayerová, Vlachová, Lukešová, 1x Hýsková

Program na  25.4. – 26.4.2015

A mužstvo –hraje v sobotu 25.4. od 13 hodin v Dobroměřicích. Odjezd je stanoven na 11 15

B mužstvo –  hraje v neděli 26.4. od 17 hodin doma s Kláštercem a ve středu 29.4. hrají od 17 hodin v Kopistech dohrávku. Odjezd je stanoven na 15 30

Starší a mladší dorost – má volno

Starší a mladší žáci – hrají v neděli 26.4. od 10 resp 12 hodin na domácím hřišti s Kadaní