SK ERVĚNICE - Jirkov

Žižkova 1399, 431 11 Jirkov

Výsledky z 25 a 26.4.2015

A mužstvo:     Dobroměřice -  Ervěnice     4 : 0  (0 : 0)

Výsledek vůbec neodpovídá průběhu hry. V prvním poločase se hrálo opatrně a obě mužstva zahrávala jen několik standardních situací. Ve druhém poločase v 51 minutě se protáhl podél brankové čáry Vacula, naservíroval míč Haviárovi, který našel ještě lépe postaveného Baška, ale ten trefil jen posledního stojícího hráče před brankou. V zápětí Prokop si naběhl za obranu a hlavou ve vyložené příležitosti netrefil. V 57 minutě po neodpískaném faulu na Vaculu se kopal roh a domácí hráč trefil tyč od které se míč odrazil poprvé do branky 1 : 0. Za dvě minuty domácí hráč zahrál v našem pokutovém území rukou, ale píšťalka byla opět němá a akce byla zakončena druhým gólem v naší síti. Nebyly nic platné protesty z naší strany a ještě byli vyloučeni naši hráči Mirga a Bašek za urážku rozhodčího. Do konce zápasu jsme hráli vyrovnaně měli 3x blízko k brance, ale byli to v 80 a v 89 minutě opět domácí, kteří nás potrestali. Přes několik chyb rozhodčího nemůžeme vše svalovat na něj. Nedisciplinovanost již v prvním poločase Ametiho, jenž komentoval verdikty hlavního arbitra vedli k poločasovému střídání. Vyloučení Baška a Mirgy to jen završili. Bez disciplíny se hrát nedá.

Sestava: Schwarz, Hronek, Prokop, Čibenka, Mašl, Vacula(70 Šantora), Mirga, Haviar, Glas (71 Proll), Bašek, Ameti (46 J.Národa) – 100 diváků, ČK 0 : 2

Žatec B – Duchcov       1 : 3

B mužstvo: Ervěnice  -  Klášterec  1 : 5 (1 : 3)

Hosté trestali naše chyby v obrané fázi. Jedinou naší branku vstřelil Niš

Starší dorost:    volno

Mladší dorost:   volno

Starší žáci:        Ervěnice - Kadaň  2 : 1 (1 : 0)

Konečně jsme byli odměněni za dobrou hru třemi body. Branky Redai a Daniel

Mladší žáci:      Ervěnice . Kadaň    1 : 2 (0 : 0))

Kluci byli jalový v koncovce

Starší přípravky :     volno

Mladší přípravky:  Březno - Ervěnice

Sehráli satelitní turnaj na našem hřišti s výsledky FAJM Most 3 : 9, MFK Most 4 : 2 a Louny 3 : 2

Ženy:     Ervěnice - Brozany   5 : 0 (4 : 0)

Branky 2x Pešoutová, 1x Lukešová, Hýsková a Medková

Program na  2.5. – 3.5.2015

A mužstvo –hraje v sobotu 2.5. na domácím hřišti od 17 hodin s Březnem

B mužstvo –  hraje  ve středu 29.4. hrají od 17 hodin v Kopistech dohrávku. Odjezd je stanoven na 15 30 a v sobotu 2.5. od 13 30 hrají v Kozlech. Odjezd je stanoven na 12 hodin

Starší a mladší dorost – hraje v sobotu 2.5. od 10 resp 12 15 doma s mužstvem Košťan

Starší a mladší žáci – hrají v neděli 3.5. od 10 resp 12 hodin ve Štětí. Odjezd je stanoven na 7 30. Mladší žáci hrají druhé kolo Severočeského poháru ve čtvrtek 30.4. od 17 hodin na domácím hřišti s U13 Most a starší žáci hrají 2.kolo Severočeského poháru v úterý 28.4. od 17 hodin doma  s Litvínovem

Starší přípravky – hrají v sobotu 2.5. od 10 30 v Mostě. Odjezd dle domluvy trenéra s Kadaní