05.05.2015 06:28

SK ERVĚNICE - Jirkov Žižkova 1399, 431 11 Jirkov

Výsledky z 2 a 3.5.2015

A mužstvo:     Ervěnice  -  Březno   3 : 1  (1 : 1)

Jako už tradičně soupeř vyrukoval důraznou hrou založenou na dobré obraně s kterou nám na podzim připravil vysokou porážku. V úvodu nás v 5.minutě zaskočili hosté, kdy po nedorozumění obrany jsme inkasovali 0 : 1. Potom jsme se neustále tlačili před branku hostí a v 7.minutě Banovičovu střelu vyrazil Lux na roh. V 10.minutě vysunul Čibenka Mašla, ale tomu v poslední chvíli hosté ukopli míč na roh. Ve 14.minutě se objevil ve vyložené příležitosti po centru Mašla Ameti, ale hlavičkoval nad.. V 18. a 24 minutě netrefil branku v dobré příležitosti Haviár. Ve 32.minutě vyslal krásnou střelu z dálky Národa. Ve 38.minutě po ose Haviár,  Mašl se poprvé trefil Ameti hlavou 1 : 1.

Hned ve 46.minutě šel sám na branku Banovič, ale dobře vyběhnuvšího Luxe nepřehodil. Ve 47.minutě Glasovu střelu vytáhl Lux na břevno. V 56 minutě po krásné akci  Haviára s Banovičem se uvolnil ve vápně Ameti a střelou k tyči nedal Luxovi šanci. Od této chvíle hosté hru otevřeli a Březno se snažilo o vyrovnání. Nejblíže byli v 70.minutě, kdy trefil David Rezek břevno. Rozuzlení přišlo v 85.minutě, kdy dobře hrající Mašl našel Haviára a ten zvýšil na konečných 3 : 1.

Sestava: Schwarz, Hronek, Prokop, Čibenka, Glas, Mašl (86 Emmer), Haviar, Národa, Vacula (80 Niš), Banovič, Ameti (70 Proll) – 120 diváků

Kozly  - Ervěnice   3 : 1 (1 : 0)

V obou utkáních byl největší náš problém v neproměňování šancí. Už je to na pováženou a hrozí nám sestup z I.B třídy

Starší dorost:    Ervěnice – Košťany   2 : 2 (2 : 0) na pok. kopy Košťany

Mladší dorost:   Ervěnice – Košťany   1 : 8 (0 : 3)

Starší žáci:        Ervěnice – Litvínov   0 : 11 (0 : 3)  - pohár

Štětí  -  Ervěnice   0 : 10 (0 : 3)

Mladší žáci:      Ervěnice  - Most U13    0 : 14   - pohár

Štětí – Ervěnice   1 : 7  (1 : 3)

Starší přípravky :     MFK Most - Ervěnice

Mladší přípravky:  Na satelit do Loun pro nemoc hráčů nejeli.

Ženy:     Souš  -  Ervěnice   0 : 5 (0 : 0)

Program na  9.5. – 10.5.2015

A mužstvo –hraje v sobotu 9.5. od 17 hodin v Podbořanech. Odjezd

B mužstvo –  hraje  v neděli 10.5. od 17 hodin na domácím hřišti s mužstvem Březenecké

Starší a mladší dorost – hraje v neděli 10.5. od 11 resp 13 15 v Litoměřicích. Odjezd je stanoven na 9 hodin.

Starší a mladší žáci – hrají v sobotu 9.5. od 10 resp 12 hodin na domácím hřišti s mužstvem Žatce

Starší přípravky – hrají v neděli 10.5. od 1030 v Kadani s mužstvem FAJM Most. Odjezd je stanoven na 9 hodin.

Mladší přípravky – hrají v sobotu 9.5. od 10 hodin v Kadani odjez auty v 8 45 a 7.5. hrají od 17 hodin  na domácím hřišti s Kláštercem.