12.05.2015 05:42

SK ERVĚNICE - Jirkov Žižkova 1399, 431 11 Jirkov

Výsledky z 9 a 10.5.2015

A mužstvo:    Podbořany -  Ervěnice    3 : 2  (1 : 0)

Domácí se  pyšní na domácím hřišti vizitkou ztráty jediného bodu. Přesto jsme měli po celé utkání často až výraznou převahu i při absenci šesti hráčů základní sestavy. V první půli volali po brance hlavně samostatné nájezdy Prolla a Haviára, ale netrefili ani branku. Inkasovali jsme my do šatny, když Prokop neustál situaci v rohu pokutového území a zbytečně fauloval domácího hráče. Po proměněném pokutovém kopu rozhodčí první poločas ukončil za stavu 1 : 0 pro domácí, přitom domácí měli jedinou příležitost, kdy nastřelili z úhlu spojnici tyče a břevna. Další šance Ametiho, Vaculy a Haviára jsme opět prohospodařili. V 58. minutě neudržel Červenka lehký centr a po špatném odkopu jsme inkasovali po druhé. V 71 minutě zázračně chytil domácí brankář hlavičku Ametimu. V 73. minutě jsme selhali na třikrát ve vyložené příležitosti a v 76.minutě podběhl Banovič míč, Červenka byl u míče později než domácí hráč a prohrávali jsme k údivu všech 3 : 0. Nevzdávali jsme se a tlačili se dál do vápna domácích, kteří bojovali jako lvi(7 ŽK proti jedné naší). V 80 minutě u lajny vybojoval míč Kostourek a Hronek z blízka 1 : 3. V 88 minutě Kostourkův centr Ameti poslal míč hlavou do sítě 2 : 3. V 90. minutě Vacula trefil ve vyložené příležitosti jen brankáře. Další zbytečná prohra.

Sestava: Červenka, Hronek, Prokop(63 Šroub), Šístek(46 Kostourek), Glas, Mašl , Haviar, Banovič, Vacula , Proll (61 Emmer), Ameti  – 120 diváků

11

B mužstvo:   Ervěnice - Březenecká  2 : 2 (0 : 2) – na p.k.zvítězila Březenecká 4 : 5

Za velkou bojovnost jsme si aspoň boda zasloužili. Obě branky vstřelil Proll

Starší dorost:    Litoměřice -Ervěnice   3 : 1 (1 : 1)

Mladší dorost:  Litoměřice - Ervěnice   9 : 1 (4 : 0)

Starší žáci:        Ervěnice – Žatec   1 : 2 (0 : 1)

Od 15.minuty jsme favorita nečekaně přehrávali. Branka Daniel

Mladší žáci:      Ervěnice  - Žatec   4 : 3 (3 : 2)

Starší přípravky :     Ervěnice/Kadaň – FAJM Most –  ročník 2004   8 : 34

ročník 2005  11 : 21

Mladší přípravky:  Ervěnice – Klášterec  17 : 0

Kadaň – Ervěnice   1 : 18

Ženy:      Ervěnice  - Teplice  9 : 0 (4 : 0)

Branky – 4x Lukešová, 2x Hýsková, 1x Myslíková, Novotná, Kolomazníková

Program na  16.5. – 17.5.2015

A mužstvo –hraje v sobotu 16.5. od 17 hod na domácím hřišti s mužstvem Lomu

B mužstvo –  hraje  v neděli 17.5. od 17 hodin v Málkově. Odjezd je stanoven na 15 30

Starší a mladší dorost – hraje v sobotu 16.5. od 10 resp 12 15 na domácím hřišti s mužstvem Neštěmic

Starší a mladší žáci – hrají v neděli 17.5. od 10 resp 12 hodin v Brozanech. Odjezd je stanoven na 7 30.

Starší přípravky – hrají v neděli 17.5. od 10 hodin v Teplicích. Odjezd dle dohody trenérů s Kadaní.

Mladší přípravky – hrají v sobotu 16.5. od 10 hodin doma se Spořicemi a v neděli 17.5. od 10 hodin hrají satelit v Čepirozích v Mostě.

Ženy – hrají v neděli 17.5. od 13 hodin v Dubici. Odjezd je stanoven na 10 30 hod