19.05.2015 08:02

SK ERVĚNICE - Jirkov

Žižkova 1399, 431 11 Jirkov

Výsledky z 16 a 17.5.2015

A mužstvo:     Ervěnice  -  Lom  3 : 3  (0 : 1) na pok. kopy vyhráli Ervěnice 5 : 3

I přes absenci osmi hráčů kádru A mužstva jsme měli po celé utkání výraznou převahu, kterou jsme nedokázali zužitkovat. Hosté odpovídali rychlými kontry svými dvěma útočníky a jinak čekali na naše chyby. Ve 14.minutě jsme poprvé inkasovali, když po naší chyné rozehrávce skóroval Hrubý. V 50.minutě  vstřelil branku na 0 : 2 po rychlém brejku Vaňo. V 60. minutě zblízka Kostourek snížil a v 62. Glas vyrovnal na 2 : 2. jenomže opět chyba v rozehrávce, následný faul v pokutovém území Ametiho. Z pokutového kopu se hosté zásluhou Stehlíka opět do vedení. V závěrečném náporu poslal trenér na hřiště Šístka, který v 83. minutě ve vzdušném souboji přetlačil obránce hostí a brankáře a k překvapení všech míč šťastně skončil v síti. Ještě v 90.minutě měl Lukáš Šístek na hlavě vítězný gól, ale ve vyložené příležitosti selhal. V penaltovém rozstřelu jsme ani jednou nezaváhali a získali druhý bod do tabulky.

Sestava: Janda, Emmer Jan, Hronek, Šroub, Mašl , Šantora (58 Niš),Glas,  Haviar, , Vacula , Kostourek, Ameti (78 Šístek)

12

B mužstvo:        Málkov – Ervěnice      1 : 6 (0 : 2)

Branky vstřelili 2x Kostourek a Niš, 1x Ameti a Glas

Starší dorost:    Ervěnice - Neštěmice  3 : 1 (1 : 1)

Branky vstřelili 2x Proll a 1x Šefler

Mladší dorost:  Ervěnice - Neštěmice  3 : 2 (2 : 0)

Starší žáci:        Brozany - Ervěnice    6 : 0 (3 : 0)

Mladší žáci:       Brozany - Ervěnice     9 : 3 (4 : 2)

Starší přípravky :     Teplice -Ervěnice/Kadaň        –  ročník 2004   34 : 7

ročník 2005   27 : 4

Mladší přípravky:  Ervěnice – Spořice/FC Chomutov 12 : 2

Dále kluci hráli v neděli satelit v Mostě, který za účasti čtyř mužstev vyhráli(FALM  Most, MFK Most, Louny)

Ženy:      Dubice - Ervěnice    2 : 5

Branky 2x Hýsková, 1x Medková, Vlachová a Šidlochová

Program na  23.5. – 24.5.2015

A mužstvo –hraje v sobotu 23.5. od 17 hodin na domácím hřišti s mužstvem LoKo Chomutov B

B mužstvo –  hraje  v sobotu 23.5. od 13 30 v Černovicích. Odjezd auty ve 12 15

Starší a mladší dorost – hraje v sobotu 23.5. od 10 resp 12 15doma s Libochovicemi

Starší a mladší žáci – hrají v sobotu 23.5. od 10 resp 12 hodin v Chomutově s FC.

Starší přípravky – hrají v sobotu 23.5. od 10 30 na domácím hřišti v Kadani s Litvínovem