SK ERVĚNICE - Jirkov

Žižkova 1399, 431 11 Jirkov

Výsledky z 23 a 24.5.2015

A mužstvo:     Ervěnice  -  LoKo Chomutov B  6 : 1  (1 : 0)

Očekávané místní derby v prvním poločase vůbec nenapovídalo tomu, že by měl být výsledek takový jak byl. Hrálo se opatrně a první vzrušení přinesl až v 28. minutě Haviar, když z dobré pozice přestřelil branku.Ve 30.minutě opět Haviar nastřelil tyč a až ve 33.minutě se skóre poprvé měnilo, když Banovičovu střelu dopravil Haviar poprvé do sítě. O minutu později mohlo být srovnáno, ale Schwarz byl proti , když zlikvidoval samostatný nájezd Kadlece. V 51 minutě podržel Schwarz mužstvo podruhé, když chytil těžkou střelu hostujícímu útočníkovi. Asi rozhodující moment utkání přišel v 53.minutě, když nedorozumění mezi Kubánkem a hostujícím brankářem Hanušem využil Kostourek, který dopravil míč do prázdné branky podruhé. Od této chvíle bylo na hřišti jen jedno mužstvo. V 58 minutě po ose Glas , Kostourek, banovič poasledně jmenovaný zvyšuje do protipohybu Hanuše na 3 : 0. V 60.minutě vyslal Banovič do rychlého protiútoku Prolla, který uvolnil Kostourka jenž zvyšuje na 4 : 0. V 70 minutě kombinaci Šlachty, Haviara zakončuje potřetí Kostourek 5 : 0. V 72. minutě Kostourek posílá do prostoru Ametiho, Hanuš podklouzne a Ameti nemá problém dopravit do sítě míč po šesté. V 74. minutě střídající Vondráček využil chybu v naší rozehrávce a střílí čestný úspěch hostí. V 88.minutě přišel jediný kaz utkání, kdy k nevoli všech píská rozhodčí Cvachoušek po čistém zákroku Ametiho v pokutovém území penaltu a dostává ještě druhou ŽK a tím i ČK. Schwarz však pokutový kop kapitánu hostí Žďánskému chytá !!!

Sestava: Schwarz, Glas, Hronek(65 Šroub), Čibenka, Mašl , Proll(70 Šístek), Banovič,  Haviar, , Vacula (58 Šlachta), Kostourek, Ameti

Branky vstřelili 1x Kostourek, Schwarz a  Dvořák

Starší dorost:    Ervěnice - Libochovice 6 : 0 (1 : 0)

Branky vstřelili 2x Proll a 1x Šefler, Červeňák,  Dvořák a Šlachta

Mladší dorost:  Ervěnice - Neštěmice  7 : 1 (3 : 0)

Starší žáci:    FC Chomutov - Ervěnice    2 : 2 (2 : 2) na pok.kopy vyhráli Ervěnice

Mladší žáci:       FC Chomutov - Ervěnice     2 : 10 (1 : 5)

Starší přípravky :     Ervěnice/Kadaň - Litvínov        –  obě mužstva prohra

Mladší přípravky:  Strupčice – Ervěnice    3 : 17

Ženy:      měli volno

Program na  30.5. – 31.5.2015

A mužstvo –hraje v sobotu 30.5. v Dubí v 15 hodin. Odjezd je ve 13 15

B mužstvo –  hraje  v neděli 31.5. od 17 hodin na domácím hřišti s mužstvem Braňan

Starší a mladší dorost – hraje v neděli 31.5 od 10 resp 12 15 v Bílině. Odjezd je stanoven na 8 30.

Starší a mladší žáci – hrají v sobotu 30.5. na domácím hřišti od 10 resp 12 hodin s Děčínem a ve středu 3.6. hrají na domácím hřišti od 16 15 resp 18 15 na domácím hřiští s Mosteckým FK.

Starší přípravky – hrají v neděli 31.5. od 10 hodin v Chomutově a v neděli 31.5. se uskuteční od 10 hodin finalový turnaj za účasti mužstev Loun, FAJM Most a MFK Most

Mladší přípravky – hrají ve čtvrtek 28.5. od 17 hodin v Chomutově na FC.

Ženy – hrají v neděli 31.5. od 17 hodin na domácím hřišti s vedoucím mužstvem soutěže z Kostomlat