Výsledky 7-8.11.2015

11.11.2015 06:06

SK Ervěnice - Jirkov Žižkova 1399, 431 11 Jirkov

Výsledky z 31.10. – 1.11.2015

A mužstvo   Březenecká  - SK Ervěnice  - Jirkov      2 : 2 (0 : 2) na p.kopy  3 : 0

Kdo viděl první poločas nemohl uvěřit, že nezískáme tři body. V 7.minutě Ambroz přízemní střelou k tyči z vápna 0 : 1. V 10 minutě unikl obraně Ameti a na dva pokusy 0 : 2. Měli jsme ještě tři vyložené příležitosti a domácí nic , jen se bránili. Jenomže se zranili Čibenka a Glas, v 52.minutě byl za údajný faul vyloučen po druhé žluté Ameti a hra se obrátila. Od 70 minuty jsme se jenom bránili. V 72 minutě jsme z dorážky inkasovali branku od Špicara a v 78 minutě po neodpískaném faulu na Mašla vyrovnal Svoboda. V pokutových kopech jsme totálně selhali, když neproměnili Mašl, Proll ani Bašek.

Sestava  Schwarz , Šlachta , Čibenka (44 Císař), Glas(46 Macák), Valčík,  Niš , Mašl, Ambroz (77 Dvořák), Jakub Národa (69 Proll), Ameti, Bašek

Březno – Strupčice  4 : 0

B mužstvo     SK Ervěnice – Jirkov  B  -  Vroutek    4 : 0  (2 : 0)

Branky – Niš, Pavel Národa, Witman a Haviar

Starší dorost    SK Ervěnice – Jirkov  -  Krupka   1 : 3  (1 : 2)

Branka - Šefler

Mladší dorost   SK Ervěnice – Jirkov -  Krupka   1 : 1 (1 : 1)

Branka Hlavatý

Starší žáci    LoKo  Chomutov -  SK Ervěnice-Jirkov          0 : 3 (0 : 1)

Branky – Fiala, Karásek a Kalas

Mladší žáci   LoKo Chomutov - SK Ervěnice – Jirkov        9 : 0 (4 : 0)

Ženy         Rakovník  -  SK Ervěnice-Jirkov     5 : 1 (4 : 1)

Program na  14.11. – 15.11.2015

A mužstvo – hraje v sobotu 14.11. poslední utkání podzimu na domácím hřišti s Údlicemi od 13 30

B mužstvo – hraje v neděli 15.11. v Žatci od 13 30. Odjezd je stanoven na 12 hod.

Starší a mladší dorost – hraje v neděli 15.11. od 11 resp 13 15 v Litoměřicích. Hraje se v Litoměřicích. Odjezd je stanoven na 9 hod

Starší a mladší žáci – hrají v sobotu 14.11. od 10 resp 12 hodin v Lounech. Odjezd je stanoven na 8 30 hod