SK Ervěnice - Jirkov

Žižkova 1399, 431 11 Jirkov

Výsledky z víkendu 7 – 8.10.2017

A mužstvo Vroutek - SK Ervěnice – Jirkov 5 : 6 (3 : 1)

Jak blízko je smutek a radost z prohry nebo vítězství ukázalo utkání plné zvratů , které bylo vysíláno v televizi přímým přenosem. Do utkání jsme vstoupili s napůl uzdravenými Mašlem, Králem a Národou, ale na marodku přibyl, asi na delší čas, Valčík. Už ve druhé minutě prošel po pravé straně Šlachta, ale Mostovoj na jeho přihrávku nedosáhl. Přišel trest v 9 minutě, když nedorozumění naší obrany využil Volkman a obešel našeho brankáře Zajíce 1 : 0. V 15 minutě zkušený Baierl se vyhnul Kunzovi a Zajíc v brance neměl šanci 2 : 0. I přes vyrovnaný průběh utkání to bylo po hrubce Národy ve 28 minutě 3 : 0 po dorážce Volkmana. Kluci se snažili seč mohli, ale nervozita hlavně mladých přinášela mnoho špatných přihrávek. První vlaštovka přišla ve 41 minutě po dlouhém autovém vhazování Národy se nádherně opřel do míče Šlachta ze 30 metrů a snížil na 3 : 1. Do druhého poločasu jsme nastoupili jako polití živou vodou. Všude jsme byli o krok dříve a v 53 minutě obehrál hbitý David Pěnkava dva hráče a uvolnil na malém vápně Dvořáka, který snižoval na 3 : 2. V 57 minutě se Král probil od postranní čáry do vápna a neomylně našel dobíhajícího Šlachtu, který z blízka vyrovnal na 3 : 3. V 68 minutě založil u našeho velkého vápna akci Mostovoj, našel Šlachtu, který přešel přes půl hřiště a v přečíslení 3 na 1 si vybral nabíhajícího Šeflera, který s neuvěřitelným klidem završil neskutečný obrat 3 : 4. V této fázi utkání domácí byli na dně, přesto přišel obrat. V 78 minutě Šefler špatnou rozehrávkou našel Baierla, který přihrál Chroustovi za naší obranu a ten po zemi vyrovnal na 4 : 4. V 81 minutě po přetaženém rohu vrátil míč hlavou Heinc na hranici penalty nabíhajícímu Gutwaldovi, který střelou po zemi otočil skóre na 5 : 4. Už se zdálo, že je rozhodnuto, ale opak byl pravdou. Nejdříve se dvakrát z trestného kopu zaměřoval hodně aktivní Niš, až v 88 minutě odvrátili domácí Šeflerův roh za hranici velkého vápna, kde míč zpracoval Dvořák a z 20 metrů trefil míč k pravé tyči Klíčovi branky 5 : 5. Kamery ještě opakovaly záznam z vyrovnávací branky a už jsme se radovali po šesté. Horáček vzal míč Baierlovi, posunul ho na nabíhajícího Krále, který završil neskutečný obrat v závěru utkání. V závěru jsme si vítězství pohlídali a radost z tří bodů byla před 940 diváky neskutečná. Kvůli těmto zážitkům chodíme na fotbal.

Sestava: Zajíc, Národa, Bystrý, Kunz(46 Růžička), Šefler, David Pěnkava(72 Pavel Pěnkava, Dvořák, Mašl (66 Niš), Mostovoj, Král(92 Jan Emmer) Šlachta(81 Horáček)

Klášterec – Údlice 1 : 2

B mužstvo Chlumčany - SK Ervěnice-Jirkov B 3 : 4 (2 : 1)

Utkání plné obratů rozhodl v závěru dvěma góly Šefler, další dvě branky přidali Jan a Josef Emmrovi. Stínem utkání jsou zranění Seilera a hlavně Jana Emmra, který musel být převezen do nemocnice.

Starší dorost SK Ervěnice – Jirkov - Proboštov 1 : 2 (0 : 2)

Překvapivá prohra našeho mužstva, kdy naší branku vstřelil Kontra.

Mladší dorost SK Ervěnice – Jirkov - Neštěmice 4 : 3 (1 : 2)

Krásné dvě branky z trestných kopů Rusníka a Karáska dokonaly obrat v utkání. Další branky vstřelili Martin Dzuriak a Karásek

Starší žáci měli volný termín

Mladší žáci měli volný termín

Starší přípravka A – měli volný termín

Starší přípravka B Bečov - SK Ervěnice - Jirkov 3 : 9

Velmi dobrý výkon. Naše branky vstřelili 3x Froněk, 2x Novák, 1x Náhlovský, Jetenský, Milička a Grünbaum

Mladší přípravka A - měli volný termín

Mladší přípravka B měli utkání předehrané

Ženy Mělník - SK Ervěnice-Jirkov 3 : 2 (3 : 0)

Děvčata málem vyrovnala zdánlivě ztracené utkání. Branky vstřelily Flachsová a Novotná.

Program mistrovských utkání na 14 – 15.10.2017

A mužstvo – hraje v sobotu 14.10. od 16 hodin v Domoušicích.

B mužstvo - hraje v neděli 15.10. od 16 hodin, po dlouhé době derby, s 1.SK Jirkov na domácím hřišti

Starší a mladší dorost – hraje v neděli 15.10. v Bílině od 11 resp 13 15. Odjezd autobusu je stanoven na 9 30.

Starší a mladší žáci – hrají v neděli 15.10. od 10 resp 12 hodin v Lounech. Odjezd autobusu je stanoven na 8 30

Starší přípravky A - hrají satelit v sobotu 14.10. od 10 hodin v Mostě hřiště Čepirohy za účasti mužstev Mostu a Děčína

Starší přípravky B – hraje v neděli 15.10. na domácím hřišti od 10 hodin mužstvem Klášterce

Mladší přípravky A – hrají satelit v neděli 15.10. od 10 resp 12 hodin v Roudnici hřiště Pod Lipou za účasti mužstev Chomutova, Teplic a Ústí n/L

Mladší přípravky B – hrají v neděli 15.10. od 10 hodin na domácím hřišti s Kadaní A