18.05.2017 13:05

SK Ervěnice - Jirkov  Žižkova 1399, 431 11 Jirkov

Výsledky z - 13 – 14.5.2017

A mužstvo Postoloprty - Ervěnice 1 : 3 (1 : 1)

Domácí si komplikovali život, tím, že jejich rozehrávka byla zdlouhavá a my po získání míče chodili do rychlých brejků ve třech až čtyřech hráčích a jen naše neschopnost proměňování šancí způsobila, že výsledek nebyl jednou takový. Hned ve 3.minutě si naběhl na prudký centr Niš a domácí brankář Junek se vyznamenal na brankové čáře. Domácí měli velmi dobré příležitosti mezi 15-25. minutou. Dočkali se až ve 35. minutě, kdy Zícha z blízka otevřel skóre 1 : 0. O dvě minuty později našel Niš ideální přihrávkou Krále a ten střelou pod břevno vyrovnal 1 : 1. Druhý poločas začal Glas neproměněným nájezdem , ale v 56.minutě po rychlé akci Krále, střele Banoviče dorážel Dvořák 1 : 2. V 67 minutě kopal Dvořák, po faulu brankáře Junka, penaltu, ale ten ji na dvakrát zneškodnil. Z protiútoku mohli domácí vyrovnat, ale Ambroz míč vykopl z brankové čáry. Následně jsme zahazovali šanci za šancí, třikrát zvonila tyč, ale dočkali jsme se až v 80.minutě, když snad 10 vteřin hrající Kocour obešel brankáře, dostal se do velkého úhlu ale ideálně našel Dvořáka a ten napravil neúspěch z penalty a zvýšil na konečných 1 : 3.

Sestava mužstva: Schwarz, Ambroz, Banovič, Cajthamr, Šefler(88 Šístek), Proll, Glas(80 Kocour), Mašl, Dvořák, Niš(68 Tancoš), Král

B mužstvo Ervěnice - Klášterec 3 : 3 (2 : 2) pok. kopy 0 : 3

Bod jsme získali jen díky výbornému výkonu Rendy Draba v brance. Všechny tři naše branky vstřelil Niš. V penaltách jsme opět selhali a všechny tři jsme neproměnili. To je již nemoc.

Starší dorost Ervěnice - Proboštov 8 : 3 (4 : 1)

Výborný výkon celého mužstva. Branky vstřelili 3x Šlachta, 2x Daniel, 1x Mostovoj, Holub a Treml

Mladší dorost Ervěnice - Proboštov 2 : 2 (0 : 1) pok. kopy 3 : 4

Vyrovnávací branku jsme inkasovali dvě minuty před koncem. 2x se trefil Karásek

Starší žáci Ervěnice – Duchcov 3 : 4 (0 : 3)

Kluci již prohrávali o čtyři branky. V závěru se připravili o vyrovnání neproměněným pokutovým kopem. 2x se trefil Sečanský a 1x Tancoš

Mladší žáci Ervěnice – Duchcov 8 : 0 (4 : 0)

Branky 2x Šilar a Trojan, 1x Kadeřábek, Machek, Starý a Bušina

Přípravky – výsledky nedodány

Ženy Horní Bříza - Ervěnice 2 : 7 (1 : 4)

Krásné třetí místo v konečné tabulce potvrdili naše děvčata. V posledním utkání branky vstřelili 2x Šimonková a Lukešová, 1x Podaná, Flachsová a Myslíková