18.10.2016 06:15

SK Ervěnice - Jirkov   Žižkova 1399, 431 11 Jirkov

Výsledky z 15 a 16.10.2016

A mužstvo  -  SK Ervěnice – Jirkov - Postoloprty   3 : 3 (1 : 1) p.k. 1 : 4

Dobře rozehrané utkání jsme po 25 minutách začali ztrácet. Nakonec remízu jsme zachránili v posledních minutách. Ve 14.minutě naběhl Banovič na přihrávku Haviara vystřelil do tyče a dobíhající Dvořák otevřel skóre. Následně jsme  měli dvě vyložené brankové příležitosti, které jsme nevyužili. V 18 minutě musel odstoupit pro zranění Národa a po přeskupení řad jsme začali kontrolu zápasu ztrácet. Ve 34 minutě využil zmatku v naší obraně Pour a vyrovnal. Následně chytil Schwarz samostatný nájezd .  Ve 37 minutě jsme přišli o stopera Cejthamra(zranění) a naše hra se rozpadala. Ve 49 minutě jsme nechali na hranici velkého vápna  zpracovat míč Poura a ten technicky obstřelil Schwarze. 1 : 2. V 51.minutě odstoupil zraněný Banovič a už to s námi vypadalo špatně. V 57.minutě po rohu Prolla vyrovnal Ambroz, ale v 65 miinutě po několika nepřesných verdiktech HR neudržel nervy na uzdě Trávníček a byl vyloučen. V 80 minutě, po dalším sporném verdiktu HR, jsme inkasovali po hlavičce Papežíka po třetí. Vše jsme i v 10 lidech vrhli do útoku a nejprve Šefler a následně Dvořák neproměnili velké šance a až 88 minutě po faulu na Haviara(Fridrich byl vyloučen), proměnil pokutový kop Proll. V následném rozstřelu neproměnili pokutové kopy Niš a Proll a tak doma jsme získali jen bod.

Sestava :  Schwarz – Valčík, Cejthamr(37 Šefler), Trávníček, Mašl, J.Národa (18 Proll), Glas,  Banovič (51 Niš), Haviar,  Dvořák, Ambroz,

Perštejn – Louny B   1 : 1   p.k. 1 : 4

B mužstvo  -   Klášterec - SK Ervěnice – Jirkov  B   4 : 1 (2 : 1)

Branku vstřelil Niš

Starší dorost – Proboštov - SK Ervěnice – Jirkov    1: 0 (1 : 0)

Mladší dorost – Proboštov - SK Ervěnice – Jirkov   0 : 1 (0 : 1)

Branku vstřelil Sečanský

Starší žáci –   SK Ervěnice – Jirkov  -  Junior Chomutov/Teplice   1 : 13 (0 : 9)

Branku vstřelil Ptáček

Mladší žáci – SK Ervěnice – Jirkov – Junior Chomutov/Teplice    0 : 11 (0 : 6)

Starší přípravky – hrály satelit v sobotu v Chomutově

Mladší přípravky – hrály satelit v neděli v Chomutově

Ženy – SK Ervěnice – Jirkov – Pavlíkov   1 : 5 (0 : 3)

Branku vstřelila Lukešová

Program mistrovských utkání na 22 a 23.10.2016

A mužstvo –  hraje v sobotu 22.10. od 15 30 na hřišti Domoušic. Odjezd bude auty ve 13 45

B mužstvo -  hraje v neděli 23.10. od 15 30 na domácím hřišti s mužstvem Blažimi

Starší a mladší dorost – hraje v sobotu 22.10. od 10 resp 12 15 na domácím hřišti s mužstvem VOŠ a SOŠ Roudnice

Starší a mladší žáci – hrají v sobotu 22.10. od 10 resp 12 hodin v Bílině. Odjezd je stanoven na 8 30

Starší přípravky – hrají satelit v sobotu 22.10. na našem hřišti od 9 hodin s mužstvy Teplic a spojenými mužstvy Neštěmic, Děčína a Ústí n/L

Mladší přípravky – hrají satelit v neděli 23.10. od 10 30 v Litoměřicích. Odjezd je stanoven na 8 30.

Ženy – hrají v neděli 23.10. od 13 30 v Libušíně. Odjezd je stanoven na 11 30. Zavolat Blažkovi