19.04.2017 10:41

SK Ervěnice - Jirkov , Žižkova 1399, 431 11 Jirkov

Výsledky z 15. – 16.4.2017

A mužstvo Ervěnice - Ledvice 2 : 1 (1 : 1)

V utkání o třetí místo v tabulce obě mužstva začali opatrně a nikdo nenechal nic soupeři zadarmo. Až v 11.minutě Král vnikl do pokutového území, kde byl sražen, jenže Haviar trefil z pokutového kopu jen levou tyč. Až na řadu standardních situací na obou stranách v nichž vládli oba golmani nebylo moc k vidění. Ve 27. minutě vyrazil brankář hostí Kukla střelu Krále před sebe , chtěl míč vrátit do branky, ale byl opět podražen, druhý pokutový kop Haviar již bezpečně proměnil 1 : 0. V závěru poločasu se hosté tlačili do vápna a snažili se o vyrovnání. Dočkali se ve 45.minutě, kdy Vlasák nádherně poslal trestný kop do levého horního rohu Schwarzovy branky 1 : 1. Druhý poločas již přinesl velmi dobrou podívanou pro diváky. I přes řadu možností se domácí dočkali až v 70 minutě, kdy po přihrávce Banoviče se dostal za obranu hostí Haviar, obešel brankáře hostí a i když se dostal do velkého úhlu prostřelil přes dobíhající hráče míč do sítě 2 : 1. V závěru se hosté snažili o vyrovnání a měli k tomu blízko v 79. minutě, kdy prudký míč na malém vápně útočník hostí Bánon nedokázal zkrotit míč a poslal ho vedle branky. V 81. minutě bylo ouzko Schwarzovi po křížné střele Zavrtala. V závěru mohl navýšit vedení Banovič i Haviar, ale v cestě jim stál výborný Kukla v brance hostí. Velmi pěkné utkání hlavně ve druhém poločase nám přineslo body a pěkné třetí místo v soutěži.

Sestava mužstva:Schwarz, Jakub Národa, Cejthamr, Trávníček, Šefler, Glas, Mašl (46 Proll), Banovič, Dvořák, Haviar, Král (86 Vaňkát)

Obrnice – Kopisty 8 : 1

B mužstvo Březenecká - Ervěnice 4 : 0 (2 : 0)

S pěti dorostenci v sestavě odehráli kluci solidní utkání, jen selhali opět v koncovce.

Starší dorost Bílina - Ervěnice 2 : 5 (2 : 2)

Ve druhém poločase kluci potvrdili svou převahu vstřelením tří branek. O branky se rozdělili Šlachta, David Pěnkava, Mostovoj, Holub a Daniel

Mladší dorost Bílina - Ervěnice 3 : 2 (1 : 0)

Ve vyrovnaném utkání jsme doplatili na nedisciplinovanost ( 2x vyloučení). Obě branky vstřelil Karásek

Starší žáci Chomutov - Ervěnice 20 : 1 (10 : 0)

Domácí byli lepší po všech stránkách. Jedinou naší branku vstřelil Surmaj

Mladší žáci Chomutov - Ervěnice - přeloženo na 27.4.

Program mistrovských utkání na 18 - 23.4.2017

A mužstvo – hraje v sobotu 22.4. od 17 hodin v Perštejně. Odjezd auty v 15 30 hod.

B mužstvo - hraje v neděli 23.4. na domácím hřišti od 17 hodin se Strupčicemi

Starší a mladší dorost – hraje v sobotu 22.4. na domácím hřišti od 10 resp 12 15 s Mosteckým FK

Starší a mladší žáci – hrají v neděli 23.4. na domácím hřišti od 10 resp 12 hodin s Bílinou

Starší přípravka - hraje v sobotu 22.4. od 10 hodin satelit v Roudnici s mužstvy Roudnice/Štětí a Mostu. Odjezd autobusu je stanoven na 7 45

Mladší přípravka – hraje satelit v sobotu 22.4. od 9 hodin na domácím hřišti s mužstvy Děčína, Teplic a Mostu

Ženy – hrají v neděli 23.4. od 16 hodin na domácím hřišti s B mužstvem Teplic

Starší žáci hrají v úterý 18.4. na pohárové utkání od 17 hodin doma se Žatcem

Mladší žáci hrají pohárové utkání ve čtvrtek 20.4. od 17 hodin na domácím hřišti s ligovým Mosteckým FK A