24.05.2017 14:04

SK Ervěnice - Jirkov   ,  Žižkova 1399, 431 11 Jirkov

Výsledky z - 20 – 21.5.2017

A mužstvo Ervěnice - Domoušice 1 : 4 (1 : 1)

Až do třetí inkasované branky bylo naše utkání z naší strany dobře odehrané a jen trocha štěstí a výsledek byl jiný. Potom to byla jen křeč. Ve 14 minutě jsme ze standardní situace inkasovali poprvé, když volný Uhlík usměrnil míč za bezmocného Schwarze.Ve 20.minutě měl Haviar na noze vyrovnání, ale Rokose v brance hostí nepřekonal. Dočkali jsme se ve 37. minutě vyrovnal Niš po akci Krále. Ve 40.minutě neproměnil Haviar svou šanci a následně Dvořák zahodil svou šanci.V 57.minutě Exner obešel i Schwarze a bylo 1 : 2. O tři minuty po té Proll neprostřelil Rokose z blízka, ten stačil míč srazit nohou na roh. Když v 73.minutě Pour z úhlu prostřelil Schwarze bylo rozhodnuto. V 78.minutě dokonal výsledek opět Exner. Hosté potvrdili skvělou jarní formu. V posledních čtyřech zápasech nastříleli 20 branek.

Sestava mužstva:Schwarz, Ambroz, Cejthamrn, Haviar, Šefler, Proll, Glas, Mašl, Dvořák, Niš (58 Tancoš), Král

Dobroměřice – Louny B 1 : 6 !!!

B mužstvo Blažim - Ervěnice 3 : 2 (0 : 0)

Branky vstřelili Niš a Schwarz. Škoda neproměněných šancí Prolla. Na bod bylo.

Starší dorost VOŠ a SOŠ Roudnice -Ervěnice 9 : 1 (3 : 0)

Do 20 minuty se nám zranilo neuvěřitelně 5 hráčů, což se projevilo i na konečném výsledku. Ještě ve 42 minutě to bylo 1 : 0. Branku vstřelil Redai

Mladší dorost VOŠ a SOŠ Roudnice - Ervěnice 1 : 0 (1 : 0)

Jeden z nejlepších výkonů sezóny. S vedoucím mužstvem jsme sehráli vyrovnané utkání.

Starší žáci Trnovany - Ervěnice 5 : 2 (1 : 2)

Obě naše branky vstřelil Šišovský

Mladší žáci Trnovany - Ervěnice 2 : 5 (0 : 2)

Branky vstřelili 2x Trojan a Nedvěd, 1x Csider

Starší přípravka výsledky nedodány

Mladší přípravka 2009 Ervěnice - Litvínov 23 : 6

Ervěnice – Litoměřicko 16 : 15

Program mistrovských utkání na 27 – 28.5.2017

A mužstvo – hraje v sobotu 27.5. v Údlicích od 17 hodin. Odjezd auty v 15 45 hod

B mužstvo - hraje v neděli 28.5. od 17 hod doma s Vejprty

Starší a mladší dorost – hraje v sobotu 27.5. od 10 resp 12 15 na domácím hřišti s mužstvem Litoměřicka

Starší a mladší žáci – hrají v neděli 28.5. na domácím hřišti od 10 resp 12 hodin se společným mužstvem Kadaně/Klášterec

Starší přípravka - hraje satelit v sobotu 27.5. od 14 30 hod v Litvínově hřiště Lomská za účasti mužstev Litvínova a Chomutova. Odjezd autobusu ve 13 15 hod

Mladší přípravka – hraje satelit v neděli 28.5. od 13 hodin v Litvínově na hřišti Lomská za účasti mužstev Mostu, Litvínova a Litoměřicka

Ženy – v sobotu 27.5. od 16 hodin sehrají děvčata miniturnaj ,,Memoriál Jitky Hejrové“ za účasti kamarádky Jitky Hejrové, bývalé mužstvo Droužkovic a Ervěnic