06.06.2016 13:01

SK Ervěnice - Jirkov , Žižkova 1399, 431 11 Jirkov

Výsledky ze 4.6. – 5.6.2016

A mužstvo –  Strupčice  - SK Ervěnice-Jirkov    2 : 3 (1 : 3)

I když jsme hráli s posledním mužstvem, mají získané body cenu zlata. Kluci k utkání přistoupili zodpovědně a od začátku měli utkání pod kontrolou. Hned v 1.minutě prošel Šlachta obranou jako nůž máslem a domácí zachraňovali v poslední chvíli. Ve 2. minutě poslal Ambroz přihrávku za obranu na Bašek, ten pálí jen do brankáře a ze zadu nabíhající Král neměl s dorážkou problém 0 : 1. ve 12 minutě zahrozili domácí, ale měli jsme štěstí, když střela Hromase a následná hlavička Jana Vrby skončily na břevně. V 15 minutě prošel do vápna Banovič a technickou střelou po zemi obstřelil domácího brankáře 0 : 2. Domácí ve 24. minutě po standardní situaci Vrbou tvrdou střelou pod břevno sice snížili na 1 : 2, ale ve 37.minutě Haviar  po faulu na Ambroze z pokutového kopu zvýšil na 1 : 3. Po poločase jsme zahazovali jednu šanci za druhou jak Haviárem, 2x Proll a Král nedokázali dostat míč za brankovou čáru. Bašek trefil břevno a tak opět po standardní situaci přišel trest v 88 minutě, kdy hlavou Hromas snížil na konečných 2 : 3. V závěru jsme si již vítězství pohlídali.

Sestava – Schwarz, Valčík, Banovič, Trávníček Šlachta(68 Nedvěd), Proll , Mašl, Haviar, Ambroz, Bašek (84 Šefler), Král(75 Zajak)