SK Ervěnice - Jirkov

Žižkova 1399, 431 11 Jirkov

Výsledky z - 29 – 30.4.2017

A mužstvo Březno - Ervěnice 1 : 1 (0 : 0) p.kopy 4 : 3

Je sice pěkné, že hrajeme pohledný fotbal s mnoha šancemi, ale je trestuhodné jak s nimi nakládáme. V 11. minutě prošel Král obranou domácích jak nůž máslem, ale na Luxe nevyzrál. Ve 23. minutě dostal od Krále míč proti noze Mostovoj, ale těsně přestřelil. Ve 35. minutě Niš vykoupal oba stopéry, ale Lux byl opět na místě. Domácí však měli jen standardky, ale z těch nic nevytěžili. Druhý poločas začal ve 46. minutě krásnou střelou Dvořák, ale Lux opět výborný. Následně opět Dvořák ani Mostovoj na Luxe nevyzráli. Domácí v 52. minutě poprvé zahrozili, ale Kostourek ač obešel Schwarze, z úhlu trefil jen boční síť. Následně chytil Schwarz střelu Davidovi Rezkovi. V 58.minutě už domácí naší nemohoucnost trestali Burdův centr našel hlavu Kostourka a bylo 1 : 0. Od této doby jsme se hnali za vyrovnáním, ale domácí v čele s Luxem neúnavně odolávali. Domácí hrozili sice z brejků, ale naše obrana též vše vyřešila. V 89. minutě přetažený centr vrátil Trávníček před branku a Dvořák po zemi z voleje vyrovnal. V 91. minutě jsme Valčíkem vstřelili branku, ale pro ofsajd nebyla uznána. V penaltovém rozstřelu jsme opět selhali a druhý bod získalo Březno.

Sestava mužstva:Schwarz, Glas, Trávníček, Jakub Národa, Šefler, Dvořák, Mašl, Niš(71 Valčík), Mostovoj, Vaňkát(46 Haviar), Král (88 Kocour)

B mužstvo Ervěnice - Meziboří 3 : 3 (3 : 2) penalty 8 : 7

Ač jsme vedli 3 : 1 i o remízu jsme se v závěr strachovali. Naše branky vstřelili Trávníček, Proll a Niš

Starší dorost měl volný termín

Mladší dorost měl volný termín

Starší žáci Košťany/Oldřichov - Ervěnice 10 : 0 (4 : 0)

Za starší hrálo pět mladších žáků.

Mladší žáci Košťany/Oldřichov - Ervěnice 5 : 3 (1 : 2)

V závěru kluci třikrát inkasovali, ale jejich hra byla velmi dobrá. Branky 2x Ouzký a 1x Nedvěd

A mužstvo – hraje v neděli 7.5. od 17 hod na domácím hřišti s mužstvem Obrnic

B mužstvo - hraje v sobotu 6.5. od 13 30 hod ve Vilémově. Odjezd je stanoven auty ve 12 hod

Starší a mladší dorost – hraje v sobotu 6.5. od 10 resp 12 15 hod v Roudnici s SK. Odjezd je stanoven na 7 45 hod

Starší a mladší žáci – čekají na další rozlosování a včas oznámíme

Starší přípravka - hraje v sobotu 6.5. od 9 hodin na domácím hřišti satelit s mužstvy Mostu, Teplic a Děčína

Mladší přípravka – hraje satelit v sobotu 6.5. od 10 hodin v Děčíně na Máchovce s mužstvy Děčína a Ústí n/L. Odjezd v 7 30