SK Ervěnice - Jirkov

Žižkova 1399, 431 11 Jirkov

Výsledky z víkendu 30 – 1.10.2017

A mužstvo Ledvice - SK Ervěnice – Jirkov 3 : 1 (1 : 1)

Těžko se mi o utkání píše, ale když již k zraněným Mašlovi, Královi, Trávníčkovi, Jakubovi Národovi a Cejthamerovi, přibili nemocný Bystrý a pracovně zaneprázdněný Niš situace byla velmi špatná. Dorost hrál v Neštěmicích a na lavičku přijeli Treml a Petr. V základu hrál asistent Schwarz a vedoucí mužstva Lukáš Šístek. V utkání jsme hráli zataženě a velmi dobře hrající Dvořák řídil náš přechod do útoku. Ve 27 minutě jsme sice inkasovali z trestného kopu, který Mataše zakroutil přímo do levé šibenice. Následně přicházeli další rány. Kunz po chřipce nemohl dýchat a musel ve 33 minutě střídat a hned vzápětí byl Emmer po srážce se soupeřem odvezen na šití hlavy. Závěr poločasu odkulhal Valčík a hned po půlce byl střídán. My jsme dokázali Dvořákem ve 44 minutě vyrovnat, když z 22 metrů levačkou trefil míč nádherně pod břevno 1 : 1. Po půlce jsme dlouho odolávali tlaku vedoucího mužstva soutěže a až 66 minutě Šístkovi padl míč nešťastně na ruku a následovala penalta, kterou Bačkovský se štěstím proměnil. Ač kluci bojovali inkasovali po centru z lévé strany Banomem po třetí v 70 minutě. V závěru se Zajíc v naší brance překonával a hlavně díky němu už se skóre neměnilo

Sestava: Zajíc, Valčík(54 Petr), Šístek, Kunz(33 Lhotský), Šefler, Horáček, Dvořák, Emmer (35 Treml), Mostovoj, Schwarz, Šlachta

B mužstvo SK Ervěnice-Jirkov B - Braňany 3 : 3 (0 : 1) p.kopy 0 : 3

V utkání plném zvratů jsme v 81 minutě vedli ještě 2 : 1, nakonec jsme vyrovnávali Růžičkou v poslední minutě. V penaltách jsme totálně selhali když neproměnili Niš, Nedvěd ani Trojan. Zbývající branky vstřelili Šlachta a Nedvěd

Starší dorost SK Ervěnice – Jirkov - Neštěmice 2 : 3 (1 : 0) – 28.9.

Branky Šams a David Pěnkava

Neštěmice – SK Ervěnice – Jirkov 2 : 0 (1 : 0) – 30.9.

Ač jsme odehráli druhé utkání lépe, opět jsme díky neproměňování šancí odešli poraženi.

Mladší dorost SK Ervěnice – Jirkov - Neštěmice 3 : 3 (1 : 2) p.k. 3 : 5 - 28.9.

Naše branky 2x Karásek a jednou Besser

Neštěmice – SK Ervěnice-Jirkov 3 : 2 (2 : 0) - 30.9.

Naše branky Pochman a Falt

Starší žáci Žatec - Ervěnice/LoKo 4 : 9 (1 : 4)

Naše branky – 2x Kostelej, Houdek a Illéš, jednou se trefili Matoušek, Lebduška a Nedvěd

Mladší žáci Žatec - Ervěnice/LoKo 9 : 0 (4 : 0)

30.9. Chomutov B – Ervěnice 32 : 4

Ženy Teplice B - SK Ervěnice-Jirkov 7 : 2 (3 : 1)

Branky Podaná a Novotná

Program mistrovských utkání na 7 – 8.10.2017

A mužstvo – hraje v sobotu 7.10. od 12 hodin hrajeme televizní utkání ve Vroutku v rámci projektu ,,Můj fotbal živě“. Odjezd autobusu pro fanoušky bude v 10 hodin

B mužstvo - hraje v neděli 8.10. od 16 hodin v Chlumčanech.

Starší a mladší dorost – hraje v neděli 8.10. od 10 resp 12 15 hod na domácím hřišti s Proboštovem

Starší a mladší žáci – mají volný termín

Starší přípravky A - mají volný termín satelitů

Starší přípravky B – hraje v sobotu 7.10. od 10 hodin v Bečově

Mladší přípravky A – mají volný termín satelitů

Mladší přípravky B – 2.10. od 16 15 v Hrušovanech. Zápas s Perštejnem byl předehrán.

Ženy – hrají v sobotu 7.10. od 14 hodin v Mělníku - Podolí. Odjezd autobusu je v

11 45 hod

Vypravujeme mimořádně pro fanoušky v rámci akce ,,Můj fotbal živě“ autobus na televizní utkání ve Vroutku. Odjezd 7.10. v 10 hodin