13.04.2017 08:05

SK Ervěnice - Jirkov  , Žižkova 1399, 431 11 Jirkov

Výsledky z 8. – 9.4.2017

A mužstvo Spořice - Ervěnice 0 : 1 (0 : 1)

Ač v utkání padla jediná branka, bylo to jedno z nejpohlednějších a z naší strany nejpovedenějších utkání. Naše hra vycházela ze zajištěné obrany a rychlými brejky jsme trápili domácí po celé utkání. Už ve třetí minutě se po chybě Vlčka ocitl sám před brankou Banovič, ale jeho obstřel skončil těsně vedle tyče Hanušovy branky. Ve 14.minutě dostal ideální přihrávku od Krále Samuel Dvořák a střelou mezi nohy nás poslal do vedení 0 : 1. V 18.minutě Banovič uvolnil na desítce Krále a ten v ideální pozici přestřelil domácí branku. Mezi 20-30. minutou se zaskvěl náš golman Schwarz, když nejdříve zlikvidoval Doksanského střelu k tyči a poradil si i s Eiseltovou dorážkou. O dvě minuty později zlikvidoval samostatný nájezd rychlého Valty. Domácí měli územní převahu, ale šance jsme měli v závěru poločasu my. Nejdříve v poslední chvíli zasáhl míč Kubálek před úplně volným Dvořákem. Následně Glas v ideální pozici si špatně zpracoval míč a ve 45.minutě po přihrávce Krále Banovič z blízka neprostřelil Hanuše. Ve druhém poločase jsme hlídali výsledek, ale nezapomínali jsme při každé možnosti ohrozit branku Spořic. V 70.minutě se domácí zlobili na rozhodčího, když neodpískal strčení Trávníčka do Kubálka. V 75. minutě vytáhl krásný zákrok Hanuš, když vyrazil střelu Národy na roh. V 78.minutě Mostovoj našel hlavu Krále, ten dobře dával míč do země, ale Hanuš se vytáhl znovu. Oba brankáři byli ozdobou utkání. Když domácí nepotrestali v závěru chybu Šeflera a jediné zaváhání Schwarze, tři cenné body si vezeme domů my.

Sestava mužstva:Schwarz, Jakub Národa, Trávníček, Cejthamr, Šefler, Mostovoj (87 Petr), Glas, Mašl, Dvořák, Banovič, Král

Louny B – Postoloprty 2 : 2 p.k. 1 : 4

B mužstvo Ervěnice – Tuchořice 1 : 6 (0 : 3)

Hosté byli pohyblivější, ale na šance výsledek vůbec neodpovídá. Naše obranná hra byla špatná. Jedinou naší branku vstřelil Ameti.

Starší dorost Ervěnice - Děčín 1 : 1 (1 : 0) p.k. 4 : 3

Ve vyrovnaném utkání jsme ve druhém poločase neproměnili pokutový kop. Jedinou naší branku vstřelil Šlachta

Mladší dorost Ervěnice - Děčín 2 : 1 (1 : 0)

Ve vyrovnaném utkání jsme vstřelili rozhodující branku Sečanským v poslední minutě utkání. První vstřelil Karásek

Starší žáci Ervěnice - Postoloprty 2 : 3 (1 : 1)

Nešťastné utkání v němž hosté dvě branky vstřelili z pokutových kopů. Naše branky vstřelil Sinu a Surmaj

Mladší žáci Ervěnice - Postoloprty 0 : 2 (0 : 0)

S druhým mužstvem tabulky jsme odehráli výborné utkání a musí nás mrzet naše nemohoucnoust v proměňování šancí