10.10.2016 13:08

SK Ervěnice - Jirkov  , Žižkova 1399, 431 11 Jirkov

Výsledky z 8 a 9.10.2016

A mužstvo  -  Obrnice  -  SK Ervěnice – Jirkov     4 : 2 (2 : 1)

Po dobrém vstupu do soutěže příchází výsledkový i herní útlum. Série proher pokračuje a ještě přibývají marodi. Neúčast Haviara, Banoviče a Cejthamra byla víc než citelná, hlavně v defenzivní činnosti. Domácí se ujaji vedení již ve 3.minutě brankou Kraitla. V 6. minutě sice Král vyrovnal, ale v 15. minutě Kadlec poslal domácí opět do vedení. V 72 minutě domácí Olexou zvýšili na 3 : 1. V hektickém závěru sice Ambroz snížil v 82 minutě na 3 : 2, ale v 89 minutě opět Kadlec uzavřel skóre, když již jsme hráli vabank. Máme další hráče zraněné – Mašl nedohrál, Král a Šlachta nejsou v dobrém stavu. Doma musíme již zabrat, abychom opět neměli starosti.

Sestava :  Schwarz – Valčík, Glas, Trávníček, Šefler(46 Šlachta), Proll, J.Národa, Mašl, Dvořák(60 Niš), Niš, Ambroz, Král

LoKo – Louny B  4 : 1

B mužstvo  -   SK Ervěnice – Jirkov  B - Vilémov  7 : 1 (2 : 0)

Branky vstřelili 2x Niš, Nedvěd a Vaňkát, jednou se trefil Pavel Národa

Starší dorost – SK Ervěnice – Jirkov  -  SK Roudnice  1 : 2 (0 : 2)

Škoda prohry, protože jsme určitě nebyly horším mužstvem. Branku vstřelil Hlavatý

Mladší dorost – SK Ervěnice – Jirkov  -  SK Roudnice  4 : 0 (3 : 0)

Branky vstřelili 2x Navrátil, 1x David Pěnkava a Karásek

Starší žáci –   Postoloprty - SK Ervěnice – Jirkov     5 : 2 (3 : 0)

Branky Fiala a Sečanský

Mladší žáci – Postoloprty - SK Ervěnice – Jirkov     6 : 0 (2 : 0)

Starší přípravky – hrály satelit v Ústí n/L a přivezli 2 výhry a 2x prohry

Mladší přípravky – hrály satelit na domácím hřišti, kde vyválčily 2x výhru, 1x remízu a 1x prohru

Ženy – Teplice B – SK Ervěnice – Jirkov  2 : 3 (1 : 2)

Všechny tři branky vstřelila Lukešová

Program mistrovských utkání na 15 a 16.10.2016

A mužstvo –  hraje v sobotu 15.10. od 16 hodin doma s mužstvem Postoloprt

B mužstvo -  hraje v neděli 16.10. od 16 hodin v Klášterci. Odjezd auty ve 14 30 hod

Starší a mladší dorost – hraje v sobotu 15.8. od 10 resp 12 15 v Proboštově. Odjezd autobusu je stanoven na 8 15 hod

Starší a mladší žáci – hrají v neděli 16.10. na domácím hřišti od 10 resp 12 hodin se společným mužstvem Junioru Chomutov a Teplic

Starší přípravky – hrají v sobotu 15.10. od 9 hodin satelit v Chomutově na hřišti  U polikliniky

Mladší přípravky – hrají satelit v neděli 16.10. od 9 hodin v Chomutově na hlavním stadionu