18.11.2016 04:50

SK Ervěnice - Jirkov , Žižkova 1399, 431 11 Jirkov

Výsledky z 12 a 13.11.2016

A mužstvo  -   SK Ervěnice – Jirkov- LoKo Chomutov 3 : 1 (1 : 0)

V očekávaném derby obě mužstva zahájily opatrně, ale do vedení jsme mohli jít my, když nejdříve Proll  selhal a následně ve 12.minutě se ocitl Vaňkát sám před Plochým, ale ten vytáhl skvělý zákrok . Pak přišly chvíle Lokotky, když ve 21.minutě se vyznamenal Schwarz proti Kubánkovi a o dvě minuty později se vyznamenal podruhé.Ve 35.minutě po krásné přihrávce Krále a Mašlově technické střele se vyznamenal opět Plochý. Skóre se měnilo ve 43.minutě, když po individuální akci Haviara se nacházel na pravém místě Vaňkát a nemohl branku netrefit 1 : 0. V 57.minutě se Král protáhl po levém křídle, prudce nacentroval po zemi, Plochý míč v rukou neudržel a Valčík dorážel do prázdné branky. LoKo otevřela hru a v 72.minutě využil Kubánek  zaváhání naší obrany 2 : 1. V 84.minutě definitivně rozhodl utkání v náš prospěch, po pasu Mašla, Šlachta, který prostřelil Plochého 3 : 1.

Sestava :  Schwarz – Valčík, Trávníček, Cejthamr (46 Dvořák),  Šefler, Proll, Haviar, Glas, Mašl, Vaňkát(76. Šlachta) Král

Spořice – Dobroměřice – odloženo

B mužstvo  - Černovice  - SK Ervěnice – Jirkov  B – Nové Sedlo  4 : 0 (4 : 0)

Domácí rozhodli utkání v prvním poločase hlavně díky střeleckým schopnostem Vevci Holuba, který vstřelil první tři branky.

Starší dorost –  Lovosice  - SK Ervěnice – Jirkov   10 : 2 (7 : 0)

Totální selhání kluků v prvním poločase. Naše branky vstřelili Mostovoj a Hlavatý

Mladší dorost – Lovosice - SK Ervěnice – Jirkov   0 : 0 (0 : 0) p.k. 3 : 0

Neproměnili jsme ani jeden pokutový kop.

Starší žáci –  Kadaň - SK Ervěnice – Jirkov     2 : 2 (0 : 1) p.k. 6 : 5