SK Ervěnice - Jirkov

Žižkova 1399, 431 11 Jirkov

Výsledky z víkendu 11 - 12.11.2017

A mužstvo         SK Ervěnice - Jirkov - Klášterec   2 : 2 (2 : 2)  p.k.2 : 4

Jako tajfun kluci vlítli na soupeře a do 6.minuty to mohlo být 3 : 0. Náplastí byla branka Krále, který zužitkoval přihrávku Šlachty. Další zahozené šance Krále, Šlachty a Dvořáka byli trestuhodně zahozeny. Přesto ve 12 minutě Dvořák zvýšil na 2 : 0 po přihrávce Krále a minele hráče hostí. Nic nenapovídalo tomu, že bychom měli ztratit body, protože následně Šlachta v tutovce nastřelil jen tyč a Král se netrefil do prázdné branky. Do 20 minuty ještě Dvořák 2x orazítkoval břevno. Potom přišel trest, když se hráč hostí jednoduše uvolnil na levé straně a Gabrhel hlavou snížil na 2 : 1. Hra se vyrovnávala a když v 41 minutě Mařík prodloužil dlouhý pas z poloviny hřiště a míč zapadl za tyč bylo vyrovnáno. Ve druhé půli byla již naše hra křečovitá a opět padla deka na naše mladé mužstvo. Hosté nastřelili břevno a dvakrát zachránil Zajíc v poslední chvíli. V závěru jsme přesto dvakrát mohli skórovat, ale Ambroz v dobrých příležitostech neproměnil své šance. Až neuvěřitelně ztrácíme body. V penaltách selhal Dvořák a Schwarz a zisk jednoho bodu je málo.

Sestava: Zajíc, Kunz, Bystrý, Schwarz, Šefler, Mostovoj, Mašl, Ambroz, Dvořák, Král(80 Horáček), Šlachta

Vroutek - Kryry   6 : 0

B mužstvo       Březenecká - SK Ervěnice-Jirkov B   4 : 1 (1 : 0)

Naší branku vstřelil Lhotský

Starší dorost       Ervěnice - Jirkov  - Košťany/Oldřichov     1 : 1 (1 : 1) p.k. 4 : 2

V pěkném utkání s vedoucím mužstvem soutěže kluci obstáli na jedničku. Kdyby Hlavatý neselhal v tutovce mohl soupeř poprvé prohrát.  Jedinou naší branku vstřelil Jan Dzuriak.

Mladší dorost  SK Ervěnice - Jirkov - Košťany/Oldřichov      3 : 4 (0 : 1)

Kluci dostali lekci v produktivitě. Místo, aby v první půli vedli o čtyři branky, prohrávali. Až v závěru snížili na přijatelný výsledek. Naše branky vstřelili Besser, Karásek a Falt.

Program mistrovských utkání na 17 - 18 - 19.11.2017

A mužstvo - hraje v sobotu 18.11. od 13 30 hod v Dobroměřicích

B mužstvo -  hraje v neděli 19.11. od 13 30 na domácím hřišti s mužstvem Nového Sedla

Starší a mladší dorost - hraje v neděli 19.11. od 10 resp 12 15 hod ve Velebudicích na umělé trávě s Mosteckým FK ,,C". Odjezd je stanoven na 8 30.

Starší a mladší žáci - hrají svou dohrávku doma s Mosteckým B mužstvem na umělé trávě 17.11. od 10 resp 12 hodin