SK Ervěnice - Jirkov

Žižkova 1399, 431 11 Jirkov

Výsledky z víkendu 14 - 15.10.2017

A mužstvo          Domoušice - SK Ervěnice - Jirkov   2 : 0 (0 : 0)

Že není každý den posvícení se potvrdilo na hřišti vedoucích Domoušic. Přesto jsme začali s velkým elánem a pětadvacet minut jsme domácí nepustili k ničemu a vytvořili jsme si dvě dobré situace, ale chybělo vždy trochu přesnosti v zakončení. V závěru poočasu již domácí několikrát zahrozili hlavně po naší levé straně Exnerem. Náš brankář se třikrát vyznamenal. Když se zdálo, že jsme největší tlak utlumili přišla sporná situace a snad jediné špatné rozhodnutí rozhodčího Holce, který však pískal na horké půdě velmi dobře. Trestný kop Slušného z 25 metrů skončil v naší pravé šibenici 1 : 0. Snažili jsme se o vyrovnání, ale naše akce byly kostrbaté a chyběla lepší rozehrávka ve středu hřiště. Domácí po rychlých akcích zejména vedené Exnerem byli velmi nebezpeční a v 80 minutě na třikrát Exner prostřelil Zajíce. V závěru vyslal nádhernou střelu Dvořák, ale jen těsně minul ze 30 metrů. Tentokrát nebyla síla na vyrovnání a zaslouženě jsme prohráli.

Sestava: Zajíc, Národa(9 Pavel Pěnkava), Bystrý, Ambroz, Šefler, David Pěmkava, Dvořák, Mašl(61 Kontra), Mostovoj(68 Horáček), Niš (61 Šlachta), Král

14 TJ Kopisty  8 2 0 6 8:21 5 1 0

B mužstvo       SK Ervěnice-Jirkov B - 1.SK Jirkov    3 : 2 (2 : 0)

V pěkném utkání naše branky vstřelili 2x Nedvěd, 1x Lhotský

Starší dorost      Bílina - SK Ervěnice - Jirkov       3 : 1 (2 : 0)

Jedinou naší branku vstřelil Gulyas.

Mladší dorost    Bílina - SK Ervěnice - Jirkov      11 : 1 (5 : 0)

Naší branku vstřelil Rusník

Starší žáci          Louny - Ervěnice /LoKo   1 : 0 (0 : 0)

V utkání o první místo se štěstíčko přiklonilo domácím.

Mladší žáci        Louny - Ervěnice/LoKo  12 : 0  (6 : 0)

Starší přípravka A - 2007  Ervěnice - Děčín   11 : 14   2008   6 : 19

2007   Ervěnice - Most     14 : 17  2008

Starší přípravka B     SK Ervěnice - Jirkov - Klášterec       3 : 2

V krásném utkání plných emocí jsme zvítězili.

Mladší přípravka A   -  Ervěnice - Chomutov   0 : 0- nehlášeno

Ervěnice - Teplice     0 : 0 - nehlášeno

Ervěnice - Ústí n/L   0 : 0 - nehlášeno

Mladší přípravka B      Ervěnice - Kadaň A  5 : 16

Ač proti ročníku 2009 je vidět jak se kluci zlepšují. Pěkný

Ženy         SK Ervěnice-Jirkov  -  Souš        0 : 0 (0 : 0)

Program mistrovských utkání na 21 - 22.10.2017

A mužstvo - hraje v sobotu 21.10. od 15 30 hod na domácím hřišti s mužstvem Postoloprt

B mužstvo -  hraje v neděli 22.10. od 15 30 hod v Uhošťanech s SKP Kadaň

Starší a mladší dorost - hraje v sobotu 21.10. od 10 resp 12 15 hod na domácím hřišti s mužstvem Krupky

Starší a mladší žáci - hrají v neděli 22.10. od 10 resp 12 hodin na domácím hřišti s mužstvem Kadaně

Starší přípravky A -  hrají satelit v sobotu 21.10. od 10 hodin v Ústí n/L UT Masarykova s mužstvy Ústí n/L a Roudnicí. Odjezd autobusu je v 8 hodin.