23.10.2017 18:06

SK Ervěnice - Jirkov

Žižkova 1399, 431 11 Jirkov

Výsledky z víkendu 21 - 22.10.2017

A mužstvo          SK Ervěnice - Jirkov - Postoloprty   2 : 2 (1 : 1)  p.k. 5 : 3

Do utkání jsme vlítli a kdyby byl stav v desáté minutě 3 : 0 nikdo by se nedivil. Již v první minutě se řítil sám na branku Král, ale trefil brankáře Junka. Ve třetí minutě, po krásné kombinační akci Růžička otevřel skóre 1 : 0. V desáté minutě selhal v tutovce Šlachta a další průběh utkání potvrdil, že to byla chyba. Z ničeho nic se v 15 minutě objevil osamocen před naší brankou Biely a bylo srovnáno 1 : 1. V závěru poločasu převzali hru hosté, ale díky Zajícovi se skóre neměnilo.V 54 minutě Branický otočil vývoj utkání na 1 : 2 a my jsme museli hrát aktivněji. V 63 minutě vyrovnal hlavou Šlachta na 2 : 2. Další branky měl na kopačce 2x Šlachta a jednou Král, ale trestuhodně je zahodili. V posledních minutách nás opět podržel Zajíc a tak utkání dospělo na pokutové kopy, kde jsme konečně byli stoprocentně úspěšní a získali druhý bod(penalty proměnili Bystrý, Růžička, Kontra, Mašl a Král.

Sestava: Zajíc, Kunz, Bystrý, Růžička, Šefler, Dvořák (84 Kontra), Niš, Mašl,  Mostovoj (58 Horáček), Král, Šlachta

14 TJ Kopisty  9 2 0 7 9:25 5 1 0

B mužstvo       SKP Kadaň - SK Ervěnice-Jirkov B    1 : 2 (0 : 1)

Po chaotickém prvním poločase, kdy jsme drželi čisté konto díky brankáři Trojanovi, jsme ve druhém poločase hru zlepšili a díky brankám Niše a Mostovoje zvítězili.

Starší dorost      SK Ervěnice - Jirkov - Krupka       3 : 2 (3 : 0)

Naše branky vstřelili Wälzer, Gažo a David Pěnkava

Mladší dorost    SK Ervěnice - Jirkov - Krupka      3 : 0 (2 : 0)

Branky vstřelili 2x Poláček a 1xKarásek

Starší žáci          Ervěnice /LoKo - Kadaň   4 : 0 (2 : 0)

Branky vstřelili Matoušek, Houdek, Lebduška a Nedvěd

Mladší žáci        Ervěnice/LoKo - Kadaň  1 : 4  (1 : 1)

Jedinou naší branku vstřelil Bodnár

Starší přípravka A - Ervěnice - Ústí n/L     07  15 : 9    08   2 : 18

Ervěnice - Roudnice   07   13 : 8   08    9 : 6

Starší přípravka B     Kopisty - SK Ervěnice - Jirkov        4 : 13

Naše branky vstřelili 7 x Novák, 2x Wittmann, 1x Krutina, Štanglica, Jetenský a Froněk

Mladší přípravka A   -  Ervěnice - Litvínov   0 : 0

Ervěnice - Teplice     0 : 0

Mladší přípravka B      Kadaň B - Ervěnice  3 : 4

První výhra našich nejmenších, kteří tuto soutěž hrají proti chlapcům o rok až dva starším. Pěkné!

Ženy         Pavlíkov - SK Ervěnice-Jirkov         9 : 0 (4 : 0)

Program mistrovských utkání na 28 - 29.10.2017

A mužstvo - hraje v sobotu 28.10. od 14 30 hod na domácím hřišti s mužstvem Podbořan

B mužstvo -  hraje v sobotu 28.10. od 11 hodin v Obrnicích

Starší a mladší dorost - hraje v neděli 29.10. od 10 resp 12 15 v Mostě s místním ,,C" mužstvem. Odjezd autobuse je v 8 30 hod

Starší a mladší žáci - hrají v neděli 29.10. od 10 resp 12 hodin na domácím hřišti s Mosteckým FK ,,B"