Výsledky z víkendu 26-27.8. 2017 a program na 2-3.9. 2017

28.08.2017 18:24

Výsledky z víkendu 26 - 27.8.2017

A mužstvo          SK Ervěnice - Jirkov  -  Kryry    6 : 1 (3 : 1)

Do utkání jsme vstoupili s dvěma novými hráči a to na postě brankáře nastoupil poprvé Zajíc z Blažimi a na postě stopera Bystrý z Horního Jiřetína. Z počátku hosté zlobili a 20 minut hráli velmi dobře. Ve 13. minutě se taky ujali vedení po rohovém kopu skóroval Kamír. Ve 20.minutě po faulu, ve vyložené pozici na Krále, z pokutového kopu vyrovnal Dvořák a když po zahraném rohovém kopu na krátko na zadní tyči Valčík hlavou otočil skóre. 2 : 1, rozjeli jsme náš brankostroj. Už ve 28. minutě důrazně Dvořák dorazil míč do branky 3 : 1. V závěru hosté dvakrát zazlobili, ale jednou minuli branku a podruhé se vyznamenal Zajíc. Ve 46. minutě tvrdou střelou z hranice vápna zvýšil opět Dvořák 4 : 1. V 65. minutě svůj velmi dobrý výkon korunoval brankou mladý Mostovoj a závěrečný účet potvrdil počtvrté Dvořák. V závěru jsme mohli ještě již vysoké skóre navýšit, ale branku jsme již nevstřelili.

Sestava: Zajíc, Jakub Národa, Valčík, Zajíc, Šlachta, Mostovoj, Mašl(83. Schwarz), Jan Emmer, Dvořák, Šlachta(61. Horáček), Král (72. Treml)

B mužstvo          Černovice - SK Ervěnice-Jirkov B   1 : 1 (0 : 0) p.k. 3 : 4

V utkání jsme velmi dobře bránili a když jsme v 73. minutě inkasovali z pokutového kopu Pomajslem, odpověděli jsme v 76.minutě. Po akci Amroze prostřelil brankáře Lacko.

Sestava: Drab, Trojan, Josef Emmer, Kašpárek, Kocour, Lacko, Ambroz, Sailer, Lhotský, Schwarz, Niš (střídali - Petr a Treml)

Starší dorost      SK Ervěnice - Jirkov  -  Bílina   5 : 1 (2 : 1)

Velmi dobrý výkon celého mužstva, O branky se rozdělili David Pěnkava, Treml, Petr, Gažo a Gulyas

Mladší dorost    SK Ervěnice - Jirkov  -  Bílina   2 : 5 (1 : 3)

Naše branky vstřelili Karásek a Besser

Starší žáci          Mostecký FK B  - Ervěnice/LoKo   0 : 6 (0 : 2)

Po velmi dobrém výkonu jsme jednoznačně zvítězili.

Mladší žáci        Mostecký FK  - Ervěnice/LoKo   9 : 4 (6 : 0)

Po špatném prvním poločase jsme ve druhém již hru vyrovnali. Naše branky vstřelili  2 x Mirga, 1 x Sochor a Gábor

Program mistrovských utkání na 2 - 3.9.2017

A mužstvo - hraje v sobotu 2.9. od 17 hodin na hřišti LoKo Chomutov

B mužstvo -  hraje v neděli 3.9. od 17 hodin na domácím hřišti s mužstvem Lomu.

Starší a mladší dorost - hraje v neděli 3.9. od 11:00 resp 13:15  v Krupce. Odjezd autobusu je stanoven na 9 15

Starší a mladší žáci - hrají v neděli 3.9. na domácím hřišti od 10 resp 12 hodin se sloučeným mužstvem Bílina/Duchcov. Ve středu 6.9. hrají vložené kolo od 17:00 /18:45 na domácím hřišti se sloučeným mužstvem Postoloprty/Dobroměřice

Starší přípravky -  hrají v neděli 3.9. satelit na domácím hřišti od 9 hodin za účasti mužstev Chomutova, Litvínova a Mostu

Starší přípravky B - hrají své mistrovské utkání OP v sobotu 2.9. od 9:15 ve Vilémově. Čas odjezdu určí trenér.

Mladší přípravky - hrají satelit v sobotu 2.9. od 9 hodin na domácím hřišti s mužstvy Chomutova, Mostu a Litvínova.

Mladší přípravky B - hrají první mistrovské utkání v sobotu 2.9. na hřišti Mostecká (ostatní domácí zápasy budou hrát na hřišti Žižkova) od 10 hodin s mužstvem Spořic

Ženy - hrají v neděli 3.9. od 10:30 v Brňanech. Odjezd autobusu je stanoven na 8:45