SK Ervěnice - Jirkov

Žižkova 1399, 431 11 Jirkov

Výsledky z víkendu 28 - 29.10.2017

A mužstvo          SK Ervěnice - Jirkov - Podbořany   0 : 4 (0 : 2)

Hosté se představili ve velmi dobrém světle a od začátku byli aktivnějším mužstvem. Zaostávali jsme po všech stránkách. Do 10 minuty hosté měli tři solidní příležitosti k vedení. Přesto se cítíme ublíženi, protože výkon rozhodčího byl špatný. Už ve 25 minutě za kopnutí ze zadu bez míče do Pěnkavi v přerušené hře udělil Poborskému jen žlutou kartu(Pěnkava musel být střídán) a v 55 minutě Kováčovi též když kopl Dvořáka též bez úmyslu hrát míč. První branku jsme inkasovali ve 21 minutě od Kováče, který si s naší obranou pohrál a lehce skóroval. Ve 41 minutě Poborský skóroval po přesném centru Gregora. V závěru poločasu jsme neproměnili tutovky jak Králem, tak i Dvořákem. Když opět Král i Dvořák své šance na začátku druhého poločasu neproměnili, přišel trest. V 56 minutě Gregor předvedl krásnou individuální akci a s přehledem zvýšil na 0 : 3. Náš zmar dokonal v 78 minutě Grzywacz.

Sestava: Zajíc, Kunz, Ambroz, Růžička, Šefler, D.Pěnkava (28 Niš 60 Horáček), Dvořák, Mašl,  Mostovoj, Král, Šlachta(60 Kontra)

Domoušice - Spořice   7 : 0

B mužstvo       Obrnice  - SK Ervěnice-Jirkov B    1 : 0 (0 : 0)

Kluci předvedli výborný výkon proti vedoucímu mužstvu soutěže a inkasovali až v 86 minutě.

Mladší přípravka B    - konec podzimní části

Ženy         SK Ervěnice-Jirkov - Horní Bříza        0 : 0 (0 : 0)  68. minuta ukončeno pro silný vichr a déšť

Program mistrovských utkání na 4 - 5.11.2017

A mužstvo - hraje v sobotu 4.11. od 14 hodin hraje ve Spořicích

B mužstvo -  hraje v neděli 5.11. od 14 hodin na domácím hřišti s mužstvem Černčic

Starší a mladší dorost - hraje v neděli 5.11. od 10 resp 12 15 hod v Lovosicích. Odjezd autobusu je stanoven na 8 hodinu.

Starší a mladší žáci - hrají v sobotu 4.11. od 10 resp 12 hodin v Bílině. Odjezd je